Rüyadan Ağlayarak Uyanmak

Rüyasından ağlayarak uyanan kişinin yakın zamanda sevindirici bir haber alacağına ya da bir dileğinin gerçek olacağına inanılır.Rüya görmek çok doğal bir olay ancak her zaman mutlu rüyalar görmek imkansız. Bazı rahatsız edici ve üzücü rüyalar sonucu rüyadan ağlayarak uyanmak da sık yaşanan bir durum. Peki, bunun arkasında günlük sıkıntılar mı var yoksa bu rüya da geleceğe dair bir haberci mi?

Bu tür rüyalar genelde hayra yorulur. Ancak kişinin ağlayarak uyanmasına sebep olan rüya da incelenmelidir. Bu rüyadaki imgeler de kişi için önemli olabilir. Kişi eğer kendisini ağlatan rüyayı hatırlayamıyorsa bu, kişi için hayırlı haberlerin geleceği anlamına gelebilir.

Rüyadan Ağlayarak Uyanmak Ne Anlama Gelir?

Rüyadan ağlayarak uyanan kişinin rüyası her zaman gelecekten bir haber ya da manevi bir anlam içermek zorunda değildir. Zira kişi yakın zamanda stresli, üzücü bir olay yaşamışsa ya da hala yaşamaya devam ediyorsa bu da ağlayarak rüyadan uyanmasının sebebi olabilir.

Bunun yanı sıra stresli günlük hayat da bu tarz rüyalara sebep olabilir. Yalnız yaşantılar, yoğun iş hayatı gibi günümüz sorunları insanlarda stres oranını fazlasıyla yükseltmektedir.

Yükselen stres de kendini birçok farklı şekilde göstermektedir. Stres bozuklukları, kabuslar gibi birçok psikolojik sorunun altında günlük hayattaki yoğun stres yatmaktadır. Bu gibi rüyaları sürekli gören kişilerin çözüm olarak uzman bir psikolog ile görüşmeleri daha faydalı olacaktır.

Ancak en başta belirtildiği gibi, bu rüyayı nedensiz şekilde bir kez gören kişiler için rüya, hayırlı haberlere işaret ediyor olabilir. Özellikle de uzun zamandır olması çok istenen bir durum söz konusu ise, rüyasından ağlayarak uyanan kişinin bu istediğinin gerçekleşeceği kabul edilir. Aynı zamanda rüya, beklenmeyen hayırlı gelişmelerin habercisi de olabilir. Kişinin karşısına çıkan hayırlı bir fırsat, beklenmeyen iş teklifleri ya da ilişkilerde beklenmedik gelişmeler de bu rüyanın anlamlarından olabilir.

Bu rüyayı gören kişi, eğer günlük hayatta aklını meşgul eden bir sorunu ya da yoğun bir yaşantısı yoksa rüyayı hayra yorabilir. Aksi takdirde rüya günlük endişelerin ya da bir süredir akla takılan endişelerin su yüzüne çıkmasıdır.Özet
Rüyadan Ağlayarak Uyanmak
Rüya Tabiri Adı
Rüyadan Ağlayarak Uyanmak
Rüya Tabiri
Rüya görmek çok doğal bir olay ancak her zaman mutlu rüyalar görmek imkansız. Bazı rahatsız edici ve üzücü rüyalar sonucu rüyadan ağlayarak uyanmak da sık yaşanan bir durum. Peki, bunun arkasında günlük sıkıntılar mı var yoksa bu rüya da geleceğe dair bir haberci mi?
Yazar
Yayıncı
suyaanlat.com
Yayıncı Logo

8 thoughts on “Rüyadan Ağlayarak Uyanmak”

  1. ben rüyamda 3 yık önce kaybettiğim erkek arkadaşımı gördüm ve bana sürekli bakıp gülüyordu bana defter verdi ben almadım ağlayarak uzaklaştım oraya ve hocanın biri yanıma gelip unutmadın mı dedi bende Hayır unutmadım dedim ve uyandım hıçkıra hıçkıra ağlıyordum ve neredeyse nefesim kesilecek şekilde bunu neye yorumluyoruz.😵😞

  2. Merhaba .Ben rüyamda Teyzemin bana haksiz yere beddua ettigini baskasindan isittim. Ardindan sinirlenip aglayarak uyandim. Bu ne anlama geliyor acaba?

  3. merhaba ben rüyamda bır adamı bıcaklıyarak öldürüyorom ben bu rüyayı bıkaç defa gördum ne anlamı war merak edıyorum

  4. Benim kız kardeşim yok gerçekte ama iki kız kardeşlerimi gördüm ölüyorlardı rüyamda çok çok ağladım uyandığmda o ne demek

  5. şaziye batya

    merhaba .rüyamda bie savaşın içinde olduğumu bombalar atıldığını gördüm.. ben ve sevdıklerim yaralandık..bir geminin içindeydik gemi battı ve biz yüzerek kıyıya çıktık..üzüntüden ve korkudan ağlayarak uyandım..yorumuzu bekliyorum

  6. merhaba .rüyamda bir savaşın içinde olduğumu ve bombalar atıldığını gördüm.Atılan bombalarda ben ve sevdiklerim yaralandık Korku ve üzüntü ile ağlayarak uyandım …yorumunuzu bekliyorum

  7. Merhaba.Rüyamda- Öz abimin elinde aykol gördüm ama içdini görmüyorum yalvarıyorum içme diye sonra sescis ağlıyalak kalkıyorum. .Bunun Sebepi Nedir.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.