Rüyada Zombi Görmek

Rüyada zombi görmek, gerçek hayattaki korkularınıza ve yaşadığınız strese yorumlanmaktadır.Kontrol edemediğiniz durumlar vuku bulabilir bu nedenle huzursuz hissediyor olabilirsiniz. Hayatınızda bilinmeyen bir durumdan dolayı korktuğunuz ya da korkacağınız anlamına gelir.

Sağlığınıza etki edebilecek etkenlerle karşılaşabilir ve korkabilirsiniz. Ayrıca da bu rüya sevdiklerinizi korumanız konusunda uyarıcı anlam da taşımaktadır. Sevdiğiniz insanları kaybetme korkusuyla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Rüyada Zombi Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada kendinizi zombi olarak görmek, gerçek hayatta istemediğiniz birisine dönüşmekten endişe duyduğunuzun bir göstergesidir. Ayrıca da bir şeyi veya bir kimseyi kaybetme korkusu içerisinde olduğunuza işaret eder. Ailenizden birisiyle anlaşamıyor olabilir ve gitgide kendisine benzediğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Bu durum canınızı sıksa da bu durum için yapabileceğiniz hiçbir şey yoktur.

Rüyada Zombi Tarafından Saldırıya Uğramak

Rüyada zombi tarafından saldırıya uğramak, suçluluk hissine yorumlanmaktadır. Kalan problemlere ve devam eden hastalığa da işaret edebilir. Ailenizden biri doğuştan bir hastalığa sahip olabilir ve o kişiye karşı acımasız davranışlarınız vuku bulacak bir olaydan sonra değişebilir. Bununla birlikte yaşayacağınız suçluluk duygusu uzun bir süre sizi bırakmayacaktır.

Rüyada Dünyanın Zombi Saldırısına Uğradığını Görmek

Rüyada dünyanın zombi saldırısına uğradığını görmek, hayatta yaşayacağınız sıkıntılara işaret eder. Olumsuzluklarla devam eden hayatınızı düşünüyor ve üzülüyorsunuz. Kendi hayatınızda kontrol edemediğiniz alanların olduğunu düşünüyor ve müdahale edemiyorsunuz. Yaşamınız sizin müdahaleniz olmadan amaçsızca geçiyor ve bu duruma bir dur diyemiyorsunuz. Kendinizi toparlamalı ve yeni hedefler belirlemelisiniz.


Rüyada Evinize Girmeye Çalışan Zombi Görmek

Rüyada evinize girmeye çalışan zombi görmek, özel alanınızı ihlal ettiğini düşündüğünüz birine işaret etmektedir. Yakın zamanda bu kişi işe tatsız bir olay yaşayabilir ve uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Fakat karşınızdaki kişi karakteri gereği sizi rahatsız etmeye devam edecektir.

Bir süre katlanmak zorunda kaldığınız bu durum sizi günlük yaşantınızdan alıkoyabilir. Yapacağınız hiçbir müdahale yeterli gelmeyecektir. Çevrenizin desteğini de isteyeceksiniz fakat çözüm olmayacaktır.

Rüyada Bir Zombi Saldırısında Sevdiğiniz Birisini Kaybetmek

Rüyada bir zombi saldırısında sevdiğiniz birisini kaybetmek, gerçek hayatta sevdiğiniz ve onun da sevgisini sizinle paylaşmasını istediğiniz birisi olduğuna yorumlanmaktadır. Fakat hislerinizi karşılık bulamayacak hatta bu kişi hayatınızdan tamamen çıkacaktır.

Hislerinizi açarken karşı tarafın da düşüncelerini dikkate alın ve herkesin sizi sevmek zorunda olduğu hissine kapılmayın. Aşırı hareketlerinizin karşı tarafı çokça huzursuz etmesi mümkün. Bu nedenle sizden tamamen uzaklaşacaktır.Referanslar

Dream Bible – Zombies Dream Meaning

Dream Clouds – Zombies Dream Interpretation