Rüyada Zıplamak

Rüyada zıplamak, yaşamda belirli ve net bir bakış açınız olmadığı anlamına gelmektedir.Rüyada Zıplamak Ne Anlama Gelir

Kendinizi hayatın akışına bırakmış haldesiniz. Görünüşe göre, sadece akışla pasif bir şekilde gidiyorsunuz ve durumu düzeltmeye çalışmıyorsunuz bile. Fakat bu gidişata bir dur demeli ve acil şekilde aksiyon almalısınız çünkü bu rüya hayatınıza böyle deva mederseniz eğer huzurunuzu fazlasıyla kaçıracak olayların kapıda olduğunun haberini vermektedir. Hayatınızdaki bu belirsizlikle başa çıkmazsanız eğer uzun süreli depresyon ile mücadele etmek durumunda kalacak, hayatınızı zehir edeceksiniz anlamına gelir.

Bu rüya olumsuz anlamının yanı sıra karıyerinizde de yükselme anlamına gelmektedir. Yapmış olduğunuz fedakarlıklar size iş yaşamınızda önemli kapıların aralanmasına olanak sağlayacak ve ünvan almanıza neden olacaktır. Mali yönden kendinizi fazlasıyla iyileştirebilirsiniz çünkü yüksek standartlara sahip bir işte çalışma imkanız bulabilirsiniz demektir.

Rüyada Çok Yükseğe Zıplamak

Rüyada çok yükseğe zıplamak, kişisel yaşamınızda olağanüstü başarılar elde edeceğiniz anlamına gelmektedir. Sonunda hayatınızın geri kalanında birlikte kalmak isteyeceğiniz biriyle tanışabilirsiniz. Arkadaş ortamında sizi tanıştırmak isteyecekleri bir partner olabilir ve siz ilk başta bu durumu reddedebilirsiniz. Siz istemesenizde karlı karşıya gelecek ve aranızda oluşacak çekime önyargılarınızdan dolayı fazlasıyla şaşıracaksınız demektir. İlk karşılaşma sonrasında bu kişinin görüşme talebini kabul etmeniz doğrultusunda hayatınızın aşkını bulduğunuza emin olabilirsiniz.Rüyada Trambolin İle Zıplamak

Rüyada trambolin ile zıplamak, hızlı ve umut verici bir kariyer büyümesine işaret etmektedir. Rüyada zıplama uzun süre devam ederse eğer, iş yerinizdeki patronlarınızın yüksek erimliliğinizi ve çalışkanlığınızı fazlasıyla takdir edecekleri anlamına gelmektedir. Özverili olarak çalışmaya devam edin, iş becerilerinizi geliştirin ve kendinize güvenin çünkü bu süreçte çok sayıda kazançlı iş teklifleri için aranıyor olacaksınız.

Rüyada Eğlence İçin Zıplamak,

Rüyada eğlence için zıplamak, yakın gelecekte çevrenizdekilerin, hatta kendinizin bile kendinize şaşıracağı bir aktiviteye katılacaksınız anlamına gelmektedir. Burada yaşayacağınız adrenalinin bağımlısı olabilir, haftasonu aktivitelerinizde sürekli bu organizasyona katılmak isteyebilirsiniz. Sizin karakteriniz için yeni olan bu gelişme çevreniz tarafından mutlulukla kabul görecek ve eğlence anlayışınıza katılmak isteyecek kişiler olacaktır.

Rüyada Kaçmak İçin Zıplamak,

Rüyada kaçmak için zıplamak, mali yönden yaşayabileceğiniz bir krizin kapıda olduğunun uyarıcı anlamını içermektedir. Bu durumun kaçınılmaz olacağını bile bile haddinden fazla harcama yapmış olmanız sizi zora sokacak hatta haciz işlemlerinin başlanmasına sebep olacaktır. Dikkatli olmanız ve gereğinden fazla harcama yapmaktan kaçınarak bir süre mali gücünüz yetecek şekilde davranmanız bu durumun ertelenmesine ya da tamamen yok olmasına olanak sağlayabilir.

Referanslar

Auntyflo, 2018