Rüyada Zeytin Toplamak

Rüyada zeytin toplamak, bereket ve mucizevi güzellikleri art arda yaşayacağınız anlamına gelir.Zeytin genel anlamda; bolluk- bereket- şifa ve mucize anlamlarına gelmektedir. Ağaçta zeytin görmek, tabakta zeytin görmek, avuçta görmek, yeşil zeytin yahut siyah zeytin görmek, rüyanın detaylarına göre yorumlanmaktadır.

Hastalığı olan bir kişi zeytin topladığını görmüş ise; çok kısa sürede şifa bulacağını, hızla iyileşeceğinin haberinin aldığını düşünebilir. Kutsal Kitaplarda da mucizevi olarak yer verilen zeytin, dileklerinizin kabul olacağına hatta güzel ve sizi mutlu edecek mucizeler yaşayacağınıza işaret etmektedir.

Zeytin, hastalar için şifa mahiyetinde yorumlanmaktadır. Kişi, rüyada zeytin toplamak fiilinde bulunuyorsa, bereket ve gelecek bolluğu, ağacında direkt seçerek topladığını, çok kısa zamanda çok para elde edeceği şeklinde tabir edilir. Zeytinler yeşilse; hastalar için ilaç ve şifa, diğer kişiler için para kaynağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin yaptığı işe göre, hayat tarzı ve eğilimlerine göre dini bazı ritüeller anlamını taşır. Siyah zeytin topladığını gören kişi; dini ve mucizevi bazı manevi güzellikler yaşayacağı, kısmet bulacağı ve arınmışlık döneminde bolluk ve bereketle donatılacağı anlamını çıkarabilirler.Rüyada Zeytin Toplamak Ne Anlama Gelir?

  • Zeytin, mucizenin sembolüdür.
  • Zeytin, Kur’an-ı Kerim şifa bitkisidir ve kanser, zihin ve ruhsal konular gibi birçok rahatsızlığa iyi gelir. Vücut tuz dengesini sağlar, kalp ve damar hastalıklarına iyi gelir. Alzheimer’i önlemek için, kanser gibi ağır tedavi gerektiren hastalıkları yaşamamak için, zeytin en değerli bitkilerdendir.
  • Zeytin, yapısı itibariyle çekirdek inanç ve düşünce sisteminizi sembolize eder.
  • Zeytin, genellikle; mucize beklediğiniz, şifa istediğiniz veya bereket dilediğiniz dönemlerde görülür.

Zeytin Tabirinin 3 Anahtarı

Rüya detaylarını, zeytin rengini değerlendirin. İri taneli zeytin, parlak zeytin, çizik zeytin, dolgun yahut küçük zeytin, zeytin ağacının yaprak zenginliği gibi ayrıntılar rüya tabirinin temelidir. Rüyadaki ortam- hava ve zaman en önemli tabir etkenidir. Havanın aydınlık, güneşli, bulutları, karanlık, şafak zamanı, gün batımı, temiz oksijenli su veya deniz- akarsu gibi alanları rüya tabiri için önemlidir.

Rüyayı yorumlarken, kişisel yaşam, hayatınızdaki insanlar, beklentileriniz, işiniz yahut son zamanlardaki düşüncelerinizle senkronize ediniz. Günlük hayatınızı yorumlayarak, rüya tabirinizi ve zeytinlerin getirdiği mucizeleri elde edersiniz.