Rüyada Zehirlenmek

Rüyada zehirlenmek, gerçek hayatta bela, problem ve kötülüğün sembolüdür.


Rüyada Zehirlenmek Ne Anlama Gelir

Fakat bu rüya olumsuz hisler çağrıştırsa bile yaşayacaklarınızdan kaçınabilmek için uyarı anlamı içermektedir. Aynı zamanda rüyada zehirlenmekten kaçınabiliyor ve kendinizi koruyabiliyorsanız eğer, gerçek hayatta da başınıza gelebilecek kötülüklere karşı kendi başınıza üstesinden gelebileceğinizi ve kendinizi sakınabileceğinizi öngörmektedir. Aynı zamanda bu rüyada kim tarafından zehirlendiğinizi biliyor olmak da büyük önem arz etmektedir. Çünkü gerçek hayatta da size kimin kötülüğünün dokunabileceği konusunda önemli ipuçları verebilmektedir.

Rüyada Gizlice Zehirlenmek

Rüyada gizlice zehirlenmek, hayatınıza sinsice giren birinin kötü emellerine alet olabileceğinizin uyarıcı anlamını içermektedir. Sizin sahip olduğunuz fakat o kişinin sahip olmadığı bir şey ya da bir kişi yüzünden size diş biliyor olabilir ve sahip olmak istediği o şeye ulaşabilmek için size türlü tuzaklar kurarak alt etmek istiyor olabilir. Bu durumun henüz farkında olmamanız sizi kurban rolüne sokmakta ve ciddi zararlar almanıza olanak tanımaktadır. Dikkatli olmalı ve size yanaşan insanların niyetlerini anlayabilmek için insanları iç yüzünü anlamaya çalışmalısınız yoksa bu durumdan zararlı çıkacaksınız.

Rüyada Bilerek Zehirlenmek

Rüyada bilerek zehirlenmek, sevdiğiniz bir kişinin kötü emellerine bilerek ve isteyerek katlandığınız anlamına gelmektedir. Bu durum hayatınızda öyle bir hal almış ki, bu kişiye hiçbir şekilde hayır demeyişiniz sizi tamamen onun kölesi haline getirmiş durumda. Bu durumun farkında olmanıza rağmen hislerinize belki bir karşılık alabilirsiniz ümidiyle bu kişinin isteklerini gerçekleştirmeye devam ediyorsunuz demektir. Gelecekte ruhsal yönden tamiri imkânsız ciddi hasarlar alabilirsiniz, bu nedenle dikkatli olmanız sizin yararınıza olacaktır.


Rüyada Yiyecek Yüzünden Zehirlenmek

Rüyada yiyecek yüzünden zehirlenmek, hayatınızdaki kötü koşulların fazlalaştığına işaret etmektedir. Bu zorlukları alt edebilmeniz için fazlasıyla çaba sarf etmeniz gerekecek ve sizi bir hayli zorlayacak demektir. Bu koşulları siz kendi kendine yarattığınız için, düzelmesi için fazla çaba sarf etmediğiniz aşikardır. Bu kötü ruh durumundan bir an önce kurtulmalı ve hayatı akışına bırakmak yerine dizginleri elinize almayı başarabilmelisiniz.

Rüyada Doktor Tarafından Zehirlenmek

Rüyada doktor tarafından zehirlenmek, güvendiğiniz biri tarafından ihanete uğrayacaksınız anlamına gelmektedir. Bu kişi ile birlikte çok riskli bir işe girişebilir ve maddi anlamda kendinizi zor sokabilecek bir duruma gelebilirsiniz. Bu kişiye fazlasıyla güvenmiş olmanız size maddi anlamda kayıplara sebep olacak demektir.

Rüyada Evinizde Zehirlenmek

Rüyada evinizde zehirlenmek, ailenize ve size karşı bir takım kötü oyunlar oynandığı anlamına gelmektedir. Çevrenize karşı dikkatli olmanız ve ailenize sürpriz bir şey gelmemesi için çaba sarf etmeniz gerekmektedir. Zamanında istemeden de olsa çevrenizdeki birini kırmış olabilir ya da işine taş koymuş olabilirsiniz. Bu kişi istemeden de olsa yapmış olduğunuz bu davranış affetmemiş ve unutmamış demektir. Bu durumu size ödetmek için uzun yıllar sessizce beklemiş olabilir. Bu nedenle size verebileceği zarar çok büyük olabilir. Kendinizi ve ailenizi korumak için fazlasıyla dikkatli olmanız gerekmektedir.

Referanslar

FemaleFirst, 2018


Özet
Rüyada Zehirlenmek
Rüya Tabiri Adı
Rüyada Zehirlenmek
Rüya Tabiri
Rüyada zehirlenmek, gerçek hayatta bela, problem ve kötülüğün sembolüdür. Fakat bu rüya olumsuz hisler çağrıştırsa bile yaşayacaklarınızdan kaçınabilmek için uyarı anlamı içermektedir.
Yazar
Yayıncı
suyaanlat.com
Yayıncı Logo

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.