Rüyada Zayıflamak

Rüyada zayıflamak, hayatınızdaki taşıyabileceğiniz yüklerinize karşı duruşunuza yorumlanmaktadır.Sahip olabileceğiniz sorumlulukları ve taahhütleri göstermekte ve bunlar karşısında sizin duruşunuza göre işaretler vermektedir. Aynı zamanda bu rüya sizin değeriniz, öz saygınız, ikna gücünüz ve başkalarına karşı sahip olduğunuz etki anlamına da gelmektedir. Bu rüya kendinizle ilgili birçok sorunun size cevabını verebilir ve altından kalkamayacağınız bir yük karşısında uyarıcı anlam içerebilir. Sizi fazlasıyla ağırlaştıran bazı sorumluluklarınızdan kurtulmak isteyebilir, size hiçbir faydası olmadığı halde katlanmak zorunda kaldığınız durumları tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz demektir.

Rüyada Zayıflamak Ne Anlama Gelir

Rüyada birden zayıflamak, sizinle alakası olmayan fakat zamanında kendi vazifenizmiş gibi üzerinize aldığınız gereksiz sorumluluklarınızdan birden kurtulacaksınız ve hafifleyeceksiniz anlamına gelmektedir. Bu sorumluluklardan kurtulmadan önce size ne kadar fazla ve gereksiz yük olduklarının farkında olmayabilirsiniz. Bu angaryadan kurtulmanızla birlikte derin bir oh çekecek ve neden zamanında bu yükü taşımaya gönüllü olduğunuzu sorgulayacaksınız demektir.

Rüyada Aşırı Kiloluyken Zayıflamak

Rüyada aşırı kiloluyken zayıflamak, kendi hakkettiğiniz değeri birden kaybedeceksiniz ve bu nedenle bir süre çevrenizdeki kişiler karşısında bocalayacaksınız anlamına gelmektedir. Hak ettiğiniz değeri yitirmenize çok yakınınızda olan bir kişi sebep olabilir ve uzunca bir süre bu kişiyi fark etmeyebilirsiniz. İş yaşamınızda ya da kişisel hayatınızda ne kadar çaba sarf ederseniz edin bu kişinin kötü müdahalesi sebebiyle hak ettiğiniz değeri göremeyeceksiniz anlamına gelir. Oluşan bu kötü algıyı yıkmak için uzunca bir süre uğraşacak daha fazla efor sarf etmeniz gerekecektir.


Rüyada Kilo Alıp Zayıflamak

Rüyada kilo alıp zayıflamak, sahip olduğunuz sorumluluklar arttıkça strese girdiğiniz ya da gireceğiniz anlamına gelmektedir. Size haddinden fazla yüklenildiğini düşünüyor olabilir ve bu adaletsizlik karşısında kendinizi kaybettiğinizi hissedebilirsiniz. Bu süreçte kendi karakteriniz dışında hareket edecek ve çevrenizdeki kişileri bir hayli şaşırtacaksınız demektir. Her ne kadar bu sorumlulukları istemeseniz de üstlenecek ve zamanla ne kadar istemesiniz de üstünüze düşen vazifelerin fazlasını yapacaksınız demektir. Kendinizi hiç hafife almayın, çünkü siz ne kadar zor olsa da üstünüze düşen sorumluluk her ne kadar ise fazlasını yapmaya hazırsınız.

Rüyada Zorla Zayıflamak

Rüyada zorla zayıflamak, gerçek hayatta başarı elde edebilmek için zorlu bir işe ihtiyaç duyduğunuza yorumlanmaktadır. Kendinizi geliştirmek için daha fazla itici etkene ihtiyaç duyabilir, baskı altında fazlasıyla başarılı olduğunuzu düşünüyor olabilirsiniz. Fakat istediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz bu durum sizi gereksiz yere yoracak ve maksimum fayda ile çalışmanıza da engel olacaktır. Bu durum siz tam tersini düşünseniz de başarıya giden yolda size büyük bir engel olabilir.