Rüyada Zabıta Görmek

Rüyada zabıta görmek, kimsenin yapmaya cesaret edemeyeceği ve denemek istemeyeceği işlere girmesine ve bu işlerde cesaret göstermesine tabir edilir.Rüyada zabıta görmek aynı zamanda, bir eş, dost ve akraba ile yapılacak bir işten dolayı büyük sorunlar yaşanacağına alamettir. Aynı zamanda bu sorunların çok büyük tartışmalara ve kavgalara dönüşeceğine işaret edilir. Rüyada zabıta olduğunu gören kişinin, bir sivil toplum kuruluşunda halka yararlı bir çalışmaya girişeceğine ve çok iyi işler yapacağına yorulur.

Yine, yapılacak olan bir işte çok çalışılıp uzmanlık kazanılacağına, ilgili alanda ün kazanacağına tabir olunur. Akıl danışmak için bir çok insanın rüya sahibine geleceğine alamet eder.

Rüyada Zabıta Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada resmi giysili zabıta görmek,  insanları yönlendirmesiyle yapılacak olan çalışmaların çok büyük bir insan topluluğuna ulaşacağına yorumlanır. Bu sayede büyük başarı kazanılmasına işaret edilir.

Rüyada sivil giysili zabıta görmek, halkın yapacağı bir çalışma için rüyayı gören kişiyi, lider olarak seçmesine tabir edilir. Rüyada zabıtadan kaçmak,  büyük bir istekle yapılacak bir çalışmadan ötürü büyük bir zarara ama tecrübeyle başarı kazanmasına işaret edilir.

Rüyada zabıtadan ceza yemek, uzun uğraşlar sonucu girip ortak bulmaya ancak bulamadığı işi tek başına çabalayarak yapmasına delalet eder. Rüyada akrabayı zabıta olarak görmek, kazanılan başarılardan sonra aile bireylerinin, rüyayı gören kişinin adını kullanarak bir çok iş yaparak kazanç sağlayacaklarına tabir edilir.