Rüyada Yüzük Görmek

Rüyada yüzük görmek barışa, otoriteye, dinginliğe, eşe, çocuğa ya da bir işe tabir olunur.Yüzüğün büyüklüğüne ya da üzerindeki taşın değerine göre ise değerlendirilir. Eğer eşi hamile bir adam rüyasında altın bir yüzük taktığını görürse bir oğlan evlada sahip olacağını alamet eder. Rüyada padişah yüzüğü gören kimse kendi krallığını kurar. Egemenliğine aldığı insanlar olur ve bir yerde yöneticilik yapar. Yüzüğün üzerinde bulunan taşlar ya da işlemeler ise amaçları ifade eder.

Eğer yüzüğün üzerindeki değerli taş düşer ve kaybolursa bu yaşanacak bir kayba işaret eder. Bu bir insan ya da iş olabilir. Rüyada kırılmış bir yüzük görmek ise boşanmak anlamı taşır. Rüyada demirden bir yüzük takan kimse zorluklar ile başa çıkarak başarı sahibi olacak demektir.

Eğer üzerinde değerli taşların bulunduğu bir altın yüzük takıyor ise başarıya kolayca ulaşmaya tabir olunur. Üzerinde işlemeleri olmayan sade bir yüzük ise zorlu bir projeye başlanacağına ancak sonunda anlamlı bir fayda sağlanamayacağına delalet eder.

Fildişinden bir yüzük görmek ise müjdeli haber alacak bir kadına alamettir. Rüyada bir yöneticinin yüzüğünü mühür olarak kullandığını görmek önemli bir kimse ile birlikte olmaya delalettir.

Rüyada gümüş yüzük takan ve bunu hediye olarak veren bir kimse ise adil bir yönetim sergileyerek insanların saygısını kazanır. Rüyada bir yöneticinin yüzüğünü takan kimse babasının mirasını alarak onurlu ve şerefli bir hayat sürer.

Rüyada kaybolmuş bir yüzük bulmak bilinmeyen bir yerden gelecek olan paraya tekabül eder. Bu rüya kimi zaman da doğru kişi ile evlenmeyi ve hayırlı evlada sahip olmaya tabir olunur.

Rüyada Yüzük Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada yüzük taşının oynadığını gören kimse işinden olur. Rüyada birinin yüzüğünü çıkartmak ise bir kimseyi işten atmaya alamet eder. Eğer bir kadın evlilik yüzüğünü çıkarıyor ise bu kocasını ya da yakın akrabasını kaybetmeye yorumlanır.Rüyada yüzüğünü kaybeden ancak yüzük taşını kaybetmeyen kimse sorumluluklarından kurtularak mutlu bir hayat sürecek demektir. Rüyada altın yüzük takmış bir adam yeni bir buluşa imza atar.

Rüyada yüzüğün sıktığını gören kimse kendisine çektirecek bir kadına sahip olur. Rüyada birinden evlilik yüzüğünü ödünç almak uzun süre elde tutulamayacak olan bir mala tabir olunur. Rüyada işlenmiş bir yüzüğe sahip olmak daha önce elde etmediği bir şeyi kazanmaya delalet eder. Bu bir ev, araba ya da çocuk olabilir.

Rüyada yüzüğünü sattığını gören kimse malından mülkünden olur. Düşük bir meblağa sattığını gören kimse eşinden ayrılır. Rüyada altın işlemeli bir yüzük hediye edilen kimse hayırlı bir evlada sahip olur. Bu kimse güzel haberler alır.

Rüyada tahta bir yüzük iki yüzlü ve size hayrı dokunmayacak bir kadına delalet eder. Rüyada Allah’ın kendisine yüzük verdiğini gören kimse kıyamet gününde kendinden emin olur. Peygamberlerden yüzük almak ise büyük bir bilgeliğe kavuşmaya delalettir. Rüyada yüzüğünün zorla parmağından çıkarıldığını gören kimse mevki ve makamını kaybeder.

Rüyada kurşundan yapılmış basit bir yüzük görmek ise düşük değerli bir hediye almaya tabir olunur. Rüyada yüzük parmağını görmek ise evliliğe, bağlanmaya ve cinsel olarak aktif olmaya delalet eder.

Rüyada yüzüğünü çaldıran kimse işini kaybeder. Bu kimsenin huzuru kaçar. Rüyada çok değerli elmas bir yüzük görmek ise elde edeceğiniz çok değerli bir hediyeye tabir edilir. Eğer yüzüğü bir başkası takıyor ise bu şansızlığa delalettir.Rüyada taktığınız plastik yüzük arkanızdan iş çeviren bir dostunuzun varlığına alamettir. Rüyada bir nişan yüzüğü görmek size verilen bir sözün tutulmayacağına işarettir. Evlilik yüzüğü ise tutacağınız bir söz vermeye delalet eder. Yine bu rüya mala ve mülke kavuşacağınız anlamını taşır.

Özet
Rüyada Yüzük Görmek
Rüya Tabiri Adı
Rüyada Yüzük Görmek
Rüya Tabiri
Rüyada yüzük görmek barışa, otoriteye, dinginliğe, eşe, çocuğa ya da bir işe tabir olunur. Yüzüğün büyüklüğüne ya da üzerindeki taşın değerine göre ise değerlendirilir. Eğer eşi hamile bir adam rüyasında altın bir yüzük taktığını görürse bir oğlan evlada sahip olacağını alamet eder.
Yazar
Yayıncı
suyaanlat.com
Yayıncı Logo

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.