Rüyada Yüzmek

Rüyada yüzmek konusu tabir edilirken birçok faktörü göz önüne almak gerekir.Örnek olarak, yüzerken eğleniyor ya da mutlu oluyorsanız bu günlük hayatınızda kendinizi güvende hissettiğinize ve sevildiğinizi bilmeye tabir edilir. Yüzdüğünüz suyun berrak mavi tonlarında ve tertemiz olması hayatınızı değerlendirme altına aldığınıza delalet eder.

Bu rüya mevcut problemleri aşmak adına alternatif yollar aradığınıza yorumlanır. Rüyada yüzdüğünü görmek gerçek hayatta yaşadığımız problemleri efektif bir şekilde çözmeye çalıştığımıza tabir edilir. Ek olarak, bu rüya başarılı bir yaşam geçireceğinizin potansiyel işareti olabilir.

Suyun üst kısmında kayar gibi yüzdüğünü görmek, akıntıya kendinizi bırakmak sorunları kolayca aşma ihtiyacınıza delalet eder.

Rüyada Yüzmek Ne Anlama Gelir?

Yüzerken akıntı:

Yüzerken akıntının lehinize işlediğini görmek gerçek hayatta da işlerin düzene gireceğine ve beklenen sonuçları alabileceğinize tabir edilir. Ancak eğer akıntı sizi bazı şeylerden alıkoyuyorsa bu yaşayacağınız problemlere tabir edilir. Bu rüya gelecekten duyduğunuz kuşkuya tabir edilir. Hayatınızın bir düzene girmesi gerektiğine aksi takdirde yaşayacağınız sorunların büyüyeceğine tabir edilir.Çamurlu ve bulanık suda yüzmek:

Çamurlu ve suyu bulanık bir nehir içerisinde yüzmek ufak hastalıklar yaşayabileceğine işaret eder. Genel olarak su rüyaları gelecekte yaşayacağımız olayları simgeler. Havuzda yüzdüğünü görmek yenilenmeye olan ihtiyacınıza delalet eder. Bu rüya daha iyi eğlendiğiniz birtakım zamanlara geri dönme isteğine tabir edilir. Bilinçaltınız o dönemleri özlüyor demektir.

Temiz bir havuz içerisinde yüzdüğünü görmek geleceğinizin huzurlu ve sakin olacağına delalet eder. Ancak kirli havuz suyu yaşanacak olayların sizi üzeceğine rivayet edilir. Çöp vs. gibi pislik içerisinde yüzmek sorunlar nedeni ile hedefinizden saptığınıza ve desteğe ihtiyacınız olduğuna delalet eder.

Hayvanlarla yüzmek:

Rüyada hayvanlarla, yunuslar ya da balinalar ile yüzdüğünü görmek zamanın değiştiğini ve geride kalmamanız gerektiğini işaret eder. İçinizde gereken enerjinin bulunduğuna ve bu enerjiyi doğru kanala yönlendirmeniz gerektiğine dair bir uyarıdır. Bu rüya özgür ruhlu bir insan olduğunuza ve başkalarına çok ihtiyaç duymadığınıza yorumlanır.

Yine kafanızı biraz yukarı kaldırıp kendinizden başka insanların da olduğunu fark etmeniz gerektiğine alamet eder. Rüyada nehir içerisinde sakince ve temiz suda yüzen bir kimse güzel bir gelecek yaşayacak demektir.