Rüyada Yün Görmek

İster görülsün, ister giyilsin, rüyada yün görmek helal kazanca işaret etmektedir.Yünün atılması ya da satılması israf şeklinde yorumlanır. Rüyada görülen yünün rengi beyaz ise, mutluluk, saadet ve neşe; siyah renk ise de kedere işarettir. Yünden yapılmış bir eşya varsa, dürüst olan karı kocaya yorumlanır.

Eğer yün iplik haline gelmişse, hayırlı olan mal ve servet şeklinde yorumlanmaktadır. Vücudunda yün bittiğini görenlerin ise, mal ve para artışıyla zenginliğe doğru yol alması mümkündür. Rüyasında yün giymiş birini gören kimse, çok mal elde edebilir.

Birden fazla kısmet şeklinde yorumlanan rüyada yün yıkamak olumlu şekilde değerlendirilen rüyalardan biridir. Eğer bekâr bir insan rüyasında yün yıkadığını görüyorsa; kısmetleri arasında seçim yapmakta zorlanacaktır. Rüyayı gören kişi eğer evliyse, çok değerli bir hediye alacağının işaretidir.

Rüyada yün yıkanması kişilerin çok beklenmedik bir zamanda ani bir şekilde evlilik kararı almalarının da habercisi olabilir. Yünü yıkayan kişi rüyanın sahibiyse, çok şanslıdır. İşinden elde ettiği kazanç çok daha fazla olacaktır. Sık sık yolculuklara çıkarak, güzel haberlerle dönecektir.Alın teri ile kazanç elde edildiğine işaret eden ve genel olarak olumlu bir şekilde yorumlanan rüyada yün görülmesi, iyi huylu bir eş bulunabileceğinin de habercisi olabilir. Rüyasında yün eşyalar satan bir kişi, ticarete atılırsa çok iyi düzeyde kazançlar elde edebilir. Rüyada yünden taç takılması olumsuz olarak yorumlanır. Rüyasında yünde taç taktığını gören kişi, kumar gibi uzak durulması gereken kötü alışkanlıklara sahip olabilir. Elindeki bütün parayı harcayarak, sefil bir hayatın içerisine düşebilir.

Rüyada yün satılıyorsa, bu durum iki farklı şekilde tabir edilmektedir. Yün satarken hava yağmurlu, soğuk ya da karlıysa yünü satan kişinin iş sahibi olarak iyi düzeyde kazanç elde edeceği; yünler güneşli ya da açık bir havada satılıyorsa, bu durum sıkıntı ve zorluk olarak tabir edilmektedir.Rüyasında yünün üzerinde uyumuş olduğunu gören kimse, eş tarafından büyük bir servete kavuşabilir. Kış mevsiminde yüncü görülmesi, ticaret ve güzel kazanca; yaz mevsiminde yüncü görülmesi dertlere ve sıkıntılara yorulmaktadır.

Rüyada Yün Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada yün görmek rüya sahibi için hayırlı bir rüyadır. Rüyasında yün gören şahıs, kazancına hile karıştırmayan özverili şekilde çalışarak helal kazanç sağlayan birisi olduğu anlamına gelir. Rızkının her lokmasını alın teri ve emeği ile kazanan birisi olduğu anlamına gelen bu rüya görüldüğü şekle göre değişik şekillerde yorumlanabilir.

Rüyada vücudunun yün ile kaplandığını gören kişinin rızkı ve parası artar. Bir kişi rüyasında yünden yapılmış kıyafetler giyerse ve bu kıyafet eğer üzerine tam oturmuyorsa kişi maddi anlamda zorluk yaşayarak yokluğa düşeceğine işaret eder.Rüyada görülen yün eşyalar ise hayırlı durumlara işarettir. Rüyada görülen yün eşyalar anlayışlı ve güler yüzlü bir hayat arkadaşına, mutlu bir aileye işarettir. Rüyada yün ip görmek kişinin dünya nimetlerinden daha fazla pay alacağına işarettir. Rüya gören kişiye helal olan para, kazanç olarak ve mülkiyet olarak artacaktır.

Yumak halinde görülen yün ip ise kişinin serbest sahibi olacağı anlamına gelir.Değişik şekillerde görülen yün rüyası rüyada yün yıkamak olarak da görülebilir. Rüyasında yün yıkadığını gören ve temizlenerek temiz koktuğunu gören kişi hayırlı durumlarla karşılaşır. Rüyada yün yıkamak bol kazanç, kısmet ve şans ve işaret eden buraya rüya, sahibi için hayırlı bir rüya anlamına gelir.

Rüyada yün görmek yün türüne göre de değişir. Rüyada deve yünü görmek mal ile yorumlanır. Servete, nimete, kazanca ve rüya sahibinin başkalarında olan mala işaret eden bu rüya, kıyafetlere işaret ettiği gibi aynı zamanda haksız elde edilmiş ve yağmalanmış mallara da delalet etmektedir.Rüyada yün çırpmak ise güzel kısmete işarettir. Hayırlı ve güzel kısmete işaret olan bu rüya kişinin karşılaştığı helal süt emmiş kişiye ve evliliğe işarettir. Rüyada yün sattığını görmek iki şekilde yorumlanır. Yağmurlu, soğuk ya da karlı havada gün sattığını gören kişi meslek sahibi olacağım ve kazanç sahibi olacağı anlamına gelir.

Rüyada yün sattığını gören kişi, açık ve güneşli havada gün satıyorsa bu durum ise sıkıntı ve uzunluğu işaret ederek tamir edilir. Rüyada yün görmek görüldüğü ortama göre ve görüldüğü şekilde göre değişik anlamlar ifade etmektedir.