Rüyada Yumurta Görmek

Rüyada yumurta görmek doğurganlık, yeni değişiklikler, doğum ve yaratıcı fikirleri simgeler.Bir değişikliğin köşede olduğunu gösterir. Mısır zamanlarındaki eski rüya kahinlerine göre, bu rüya yaşam ve maneviyatla bağlantılıdır ve genellikle içimizdeki potansiyeli temsil eder.

Rüyada Yumurta Görmek Ne Anlama Gelir

Bu rüyanın anlamı, bugüne kadar hayatınızda öğrendikleriniz ile ilgili bilgi ve tecrübelerinizi uygulamaktır, böylece gelecekteki herhangi bir sorunu halledebilirsiniz. Başarıya ulaşmak için korkularınız ile yüzleşmeniz önemlidir. Rüyada yumurta görmek, genel anlamda hayra yorulur.

Rüyada yumurta görmek, evliliği olduğu gibi zenginliği ve mutluluğu da simgeler. Mevcut durumdan bir üst kademeye yükselmeye ve hayırlı bir evlilik yapmaya yorumlanır. Rüyada büyük bir yumurta görmek güzel kadına ve para biriktirmeye tabir edilir. Aynı zamanda yaptığınız bir yatırımın meyvesini fazlasıyla alacağınız ve bu yolla kazancınızı daha da arttıracağınız anlamına gelir. Yumurta aynı zamanda ruhunuzun gelişmeye başladığını, farkındalığınızın arttığını ve ilerlemeye açık olduğunuzu ifade eder. Sizi başarılardan alıkoyan durumları artık geride bıraktığınıza tabir olunur.

Rüyada gördüğünüz yumurta siyah renkli ise bu şeytani kavramlarla ilişkilendirilir. Aile yaşantınızda ya da bir ilişkinizde kötü deneyimler yaşayacağınızı ya da yaşadığınızı ifade eder.

Bir yuvanın içerisinde bekleyen yumurta görmek işvereninizden alacağınız bir ödül ya da paraya tekabül etmektedir. Bunu bekliyorsunuz. Bir sepetin içinde çok sayıda yumurta görmek ise ilerlemeniz açısından çok sayıda alternatife sahip olduğunuzu anlatır. Aynı zamanda iç dünyanızdaki çatışmaların son bulduğunu ve hedefinize doğru daha kararlı adımlarla yol aldığınıza rivayet edilir.

Rüyada yabani bir hayvanın yumurtasını görmek ise mesela devekuşu için sizi engelleyen birtakım kişilerin olduğunu ve onlardan kurtulursanız başarıya ulaşacağınızı haber verir. İnsanlarla çatışmaktan kaçınmanız gerektiğini, onların zararlarından uzak durmanız gerektiğini anlatır.


Rüyada Yumurta Yemek

Rüyada yumurta pişirdiğini görmek geleceğe umutla bakacağınız manasını taşır. Kırdığınız yumurta ne kadar büyükse o kadar fazla kazanç sağlayacaksınız anlamını taşır. Rüyada bir yumurtanın kırılmış ya da çatlamış olduğunu izliyor iseniz hayatınızın bu döneminde kırılgan bir yapıya sahip olduğunuzu gösterir. Öte yandan yalnızlığa alıştığınızı ve bu durumdan da hoşnut olduğunuzu ifade eder. Ünlü psikolog Carl Jung’a göre rüyada gördüğünüz yumurta gerçek hayattaki kaderinize ulaşmak için yapmanız gereken çok sayıda işin olduğunu ifade eder. Rüyada yumurtaları yemek kendinizi dünyadan ayırdığınıza, iç dünyanıza kapandığınıza ve diğerlerinden saklandığınıza işaret eder.

Rüyada yediğiniz yumurtanın tadını beğendiyseniz bu gerçek hayatta çevrenizdeki insanları sevdiğiniz anlamını taşır. Ancak sizi kıskanan kimselerden de uzak durmalısınız. Hayatınızı kontrol etmeye başladığınızı ve doru kararlar vereceğinizi anlatır.

Rüyada gördüğünüz yumurta kabukları ise başarıya ulaşacağınızı haber eder. Hayattan zevk almaya devam edeceksiniz.

Rüyada Yumurta Almak

Rüyada yumurta satın aldığını görmek zenginlik ile tabir olunur. Geleceğinizin parlak, ailenizin mutlu ve bereketli olacağına rivayet edilir. Çocuklarınız ve aileniz ile mutlu bir birliktelik yaşayacaksınız. Yine birçok kadın ile ilişkide olacağınızı ve peşinizden koşacaklarını ifade eder. Bir arkadaşınızdan yumurta aldığını görmeniz onun işine yapacağınız yatırımı ifade eder.

Rüyada Yumurta Satmak

Rüyada yumurta sattığını görmek ise yapacağınız bir yatırıma işaret eder. Rüyanın detaylarına göre yatırımınızın karlı mı zararlı mı çıkacağını öngörebilirsiniz. Eğer rüyada sattığınız yumurtadan mutlu iseniz yatırımınız size kazanç getirecek demektir.

Rüyada yumurta çaldığını görmek diğer insanları kullanacağınız ve onlardan faydalanacağınız anlamını taşımaktadır. Böylece kendinizi refaha kavuşturacaksınız.

Referanslar

Dream-Meaning, 2018


Özet
Rüyada Yumurta Görmek
Rüya Tabiri Adı
Rüyada Yumurta Görmek
Rüya Tabiri
Rüyada yumurta görmek doğurganlık, yeni değişiklikler, doğum ve yaratıcı fikirleri simgeler. Bir değişikliğin köşede olduğunu gösterir. Mısır zamanlarındaki eski rüya kahinlerine göre, bu rüya yaşam ve maneviyatla bağlantılıdır ve genellikle içimizdeki potansiyeli temsil eder.
Yazar
Yayıncı
suyaanlat.com
Yayıncı Logo

5 thoughts on “Rüyada Yumurta Görmek”

  1. Merhabalar, rüyamda bir koli(ama koli yumurta kolisi değil, taşınmak için kullandığımız kolilerden) taze yumurta vermiş birileri bana, hatta kolinin kapakları da tam kapanmıyordu doluluktan ben de dikkatlice taşıyordum.. Arada bir de içine bakıyorum kırılan var mı diye hepsi sağlam bir şekilde isteyenlere veririm diye götürüyordum.. Yolda giderken bir satıcıya rastlıyorum.. Onda da büyük bir tane yumurta var(devekuşu yumurtası gibi) onu ve bir koli yumurtam olmasına rağmen 8yumurta daha satın alıyorum bu sefer.. Yorumlarsanız sevinirim.. İyi günler diliyorum…

    1. Rüyada görülen yumurta sarısı, üretkenliği verimiliği ve yeni başlangıçları temsil eder. 3 tane birden yumurta sarısı görmüş olmanız bu yönlerden zirveye çıkacağınıza işaret eder. Bu rüzgarı kullanmalısınız.

  2. Dün gece uyuyordum ,gözlerimi açtığımda bir rüya gördüğüğümü hatırladım ama düşün düşün hatırlayamadım ne gördüğümü.Akşam yatmadan önce aklıma geldi anlamını öğrenmek istedim.rüyamda bir kümese girdim, ellerim kir/pas içindeydi.Bir/iki tavuk follukta yatıyordu ama kafası aşağıdaydı, uyuyor diye düşündüm rüyamda, onu uyandırmadan elimi yumurta almak için uzattım
    tavuk gözünü açtı uyandı ve yerinden kalkıp gagası ile bana bir yumurta uzattı yumurtaya uzandığımda baktımki ellerim temiz ve elimde 4/5 yumurta var.anlamı nedir ki acaba aşağıdaki sitede yorumu okudum ama pek tatmin olmadım onlara da yorum bıraktım ama dönüş yapmadılar henüz.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.