Rüyada Yılan Öldürmek

Rüyada yılan öldürmek, hasımlarınıza karşı galip geleceğiniz anlamına gelir.Eğer yılandan korkmayarak elinize alırsanız, iş ve aşk yaşamınızda güzel günler sizi bekliyor demektir. Rüyada yılan öldürmek kimi zaman da evliliğe işaret eder. Öldürülen yılanı yerden kaldırır ya da parçalara ayırırsanız, gerçek hayatta düşmanınızı alt ettikten sonra onun malına sahip olacağınızı gösterir.

Rüyada yılanla boğuşmak sizi sevmeyen biri ile kapışacağınızı anlatır. Rüyada yılanla dövüşen kişi gerçek hayatta da bir düşman ile karşılaşır. Eğer rüyanızda bir yılanla boğuştuktan sonra galip ayrıldıysanız gerçek hayatta da düşmanlarınızı alt edeceğinizi işaret eder. Eğer yılan sizi alt ettiyse gerçekte göreceğiniz zarar ve sıkıntıya delalet eder. Rüyada yılanla boğuşup onu öldüren kişi kendine sorun yaratan kimseden uzaklaşır.

Rüyada yılan avlamak düşmanınıza karşı galip gelecek ve başarılı olacaksınız ve bu başarının sonunda bir kazanç elde edeceksiniz anlamını taşır. Rüyada zorlanmadan yakalanan yılan, arzularınızı elde etmeye yorumlanır. Bu rüya genellikle kişinin mutlu ve huzurlu bir yaşam geçirmesine ve umduğuna nail olmasına yorulur. Kimi tabircilere göre bu rüya, düşman ve dostunuzu tanımaya işaret eder.

Rüyada Yılan Öldürmek

Rüyada yılanın etini çiğ çiğ yemek düşmana karşı galibiyete yorumlanır ve onun mallarını elde edersiniz.  Eğer rüyanızda yediğiniz yılanın eti pişmişse düşmanınızdan hakkınızı alacağınıza işaret eder. Bu rüya genelde hayırlıdır.

Bu rüya yakın zamanda kazanacağınız paraya işaret eder. Bazen de bu rüya helal mal elde etmeye yorulur.  Rüyasında yılan eti gören veya bunu yiyen kişi devlette iş bulur. Bu rüya devlet tarafından size ulaşacak bir güzelliğin işaretidir.

Rüyada yılanı ikiye ayıran kimse düşmanından kazanç elde eder. Bu rüya kimi zaman düşmanınızı zarara uğratacağınıza ve onun malına konacağınıza delalet eder. Rüyada ölü yılan görmek Allah tarafından yardım edilerek düşmanlarınızı yeneceğiniz, zorlanmayacağınız anlamını taşır.

Rüyada yılan tarafından yenmek olumlu bir rüyadır. Devlet kapısında işe girmeye, mal ve mülkün artmasına, devletle hayırlı anlaşmalara imza atmaya yorumlanır. Rüyanızda birinin eliyle yılan tuttuğunu görmeniz düşman olduğunuz kişiden, düşmanlığınızı gizleyerek sinsice hareket edeceğinize yorulur.