Rüyada Yılan Görmek

Rüyada yılan görmek, sıklıkla görülen rüyaların başında gelir.Yılanlar çok farklı kültürlerde farklı anlamlar yüklenen hayvanlardır bu nedenle yılan rüyası hem olumlu hem de olumsuz anlamlara sahip olabilir. Yılanın doğru tabirini yapabilmek adına hem rüyada hissettikleriniz hem de kültürünüzdeki yılanlar ile ilgili detaylar önem taşır.

Örneğin, bir yılanı evcil hayvan olarak beslerseniz, rüyanın sizin için yılandan nefret eden veya onlardan korkan bir insandan farklı bir anlamı olacaktır. Yılan birçok kültürde güçlü bir simgedir ve bu nedenle kültürel geçmişiniz, yılan rüyanızın yorumlanmasında önemli bir faktör olarak nitelendirilir.

Rüyada Yılan Görmek Nasıl Tabir Edilir?

Rüyada yılan görmek büyük ihtimalle günlük yaşantımızda karşımıza çıkan zorlukların bilinç altına yansıması nedeniyle olur. Freud’un klasik rüya tabirine göre yılan erkek cinsel organını simgelemektedir. Ancak yılan tabiri bununla sınırlı kalmaz. Bu rüyayı yorumlayabilmek adına detaylardan örülü bir yorumlama gerekmektedir. Başlangıç olarak en temel bazı yorumlardan başlayalım;

 • Yılan bilinçaltının sembolüdür.
 • Yılanlar sağık sektöründe ve hastalıkların tedavisinde aktif olarak kullanılır.
 • Yılan iç dünyanızda kendinize ait evcilleştirilememiş kısımları sembolize eder.
 • Eğilimlerinizi ve iç dünyanızdaki ruhani tarafları anlatır. En derinlerinizde sizi harekete geçiren duygunun yansımasıdır.
 • Yılan rüyası genellikle geçiş dönemlerinde görülür.

Yılan genelde günlük yaşamda sizi rahatsız eden ve üstesinden gelmekte zorlandığınız olayları alamet eder. Ancak pozitif yorum olarak iyileşmenin ve sağlığın sembolü olarak da ifade edilebilir.


Yılan Tabirinin 3 Anahtarı

Şimdi gelin yılan rüyasını kendi başınıza nasıl tabir edebileceğinizi gösterelim. Bu rüyayı tabir etmek için 3 anahtar gereklidir;

 1. Rüyanın genel anlamına bakılır.
 2. Rüyadaki elementleri ve ipuçlarını anlamlı rüya tabirine çevirin.
 3. Rüyanızın detaylarını günlük hayatınız ile eşleştirin.

Rüyanızı nasıl tabir edeceğinizi öğrenirseniz kişisel gelişiminizde size yol gösterebilir. Yılan genelde tehdit altındayken kendini korumak amaçlı saldırır. Rüyanızdaki yılan kendi korkularınızla yüzleşmeniz gerektiğine dair bir çağrıdır. Yaşamınızda sizi tehdit eden unsurlar hakkında bilgi verir. Eğer rüyanızda korku hissediyorsanız hayatınızdaki belirsizlikler ile yüzleşmekte sıkıntı yaşadığınıza delalettir. Eğer yılan size zarar vermeyen ve arkadaş canlısı ise korkularınız ile yüzleşirken kendinizden emin olduğunuza ifade eder. Sorunların düzelme aşamasına geldiğini anlatır.

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yabani tavırlar sergileyen bir yılan ise yaşamınızdaki negatif kısımları, korkuları, kuşkuları ve kontrolü kaybetmeyi anlatır. Sahiplenilmiş ve evcilleşmiş bir yılan hayatınızdaki pozitif değişimleri alamet etmektedir. Yılan ile dövüştüğünü görmek, değişime olan direncinize ve kararlarınızı alırken yaşadığınız mücadeleye rivayet edilir. Bu rüya aşk hayatınızda yaşadığınız mücadeleleri de ifade etmektedir.

Yılanın sizi kovaladığını görmek geçmişinizin sizi rahat bırakmadığını ve pişmanlıklarınızın hayatınızda yer ettiğini ifade eder. Arkanızda bırakamadığınız duygular sizi rahatsız etmeye devam ediyor demektir. Yılanın saldırısına uğramak zorlu bir mücadeleye girdiğinizi ancak nasıl üstesinden gelineceğini bildiğinizi gösterir. Yılanın sizi ısırdığını görmek kaçtığınız bir gerçeğin karşınıza çıkacağına ve dikkatli olmanız gerektiğine yorumlanır.

Yılanın zehrini püskürttüğünü görmek, hayatınızın kötüye gidişine ve zor zamanların sizi beklediğine delalet eder. Yine sizin için öenmli bir iş ya da aşk ilişkisinin zehirli olduğuna da tabir edilir. Yılan ile konuştuğunu görmek potansiyelinizi fark ettiğinize ve yeni fırsatlara açık olmaya rivayet olur.

Yılın korku ile tabir olunur:

Birçoğu için, rüyada yılan görmek korkuya neden olur. Yılanlar öngörülemezdir ve herhangi bir uyarı vermeden saldırıya geçebilir. Bu nedenle rüyanızdaki bir yılan, yaşamınızda öngörülemeyen ve kontrolünüz dışında olan bir şeyi temsil ediyor olabilir. Bilinmeyenden korktuğunuza tabir edilir.


Rüyada Yılan Gizli Tehdit Demektir

Yılanları çoğu zaman çevreye uyum sağlamalarından ötürü görmek zordur ve çalılıklarda gizlenirler. Bu nedenle yılan gizli tehlike ve ihaneti alamet edebilir. Yılanlar, harekete geçmek için mükemmel bir fırsatı kollayarak beklemektedirler. Eğer rüyada yılan sizi ısırırsa, gerçek yaşantınızda farkında olmadığınız veya henüz ortaya çıkmamış bir şey sizi uyarmaya çalışıyor demektir. Rüyada henüz bir yavru yılan görmek, tehdidi hafife aldığınıza delalet eder. Eğer rüyada yılanı öldürürseniz veya yılan öldüyse o zaman bu tehdit geçti ya da bunun üstesinden geldiğinize yorumlanır.

Yılan bilinçaltına işaret eder:

Zeminde sürünen korkunç canlı olarak, yılan bilinçaltınızı temsil edebilir. Bazen suda yüzen bir yılan görebilirsiniz, bu da bastırdığınız duyguları yansıtır. Bir kutunun içinde yılan olduğunu görmek, bilinçaltınızın bir kısmını kabul etmeyi reddettiğiniz anlamına gelir. Rüyadaki yılan sizi uyarıyor olabilir ya da bir çeşit gizli mesaj taşıyor olabilir.

Yılan cinsel cazibe anlamına gelir:

Freud’un düşünce bilimine göre, yılan erkek cinsel uzvunu temsil eden bir sembol olarak algılanır ve böylece günaha, bastırılmış düşünceye, saf cinsel enerjiye veya yasak cinselliğe işaret eder. Özellikle, yatağınızda bir yılan görmek, cinsel olarak aşırı güçlü veya cinsel tehdit altında olduğunuzu gösterir. Deneyimsiz olduğunuz için, gergin veya vazgeçmiş olabilirsiniz. Eğer yılandan korkuyorsanız, bu cinsel ilişki, samimiyet veya bağlanmaya dair korkularınızı ifade eder. Canlı canlı bir yılan yediğini görmek, samimiyet veya cinsel tatmin arayışında olduğunuzu gösterir. Hayatınızda, duygusallık ve tutku eksikliği olduğuna yorumlanır.


Yılan Tabirinin Diğer Detayları

Yılan küstah bir insana atıfta bulunur:

Metafor olarak rüyadaki yılan, çevrenizdeyken küstah, kötü ve acımasız olan birinin simgesi olabilir. Bu senaryoda, yılan size vurmaya, ısırmaya hatta canlı canlı yemeye çalışacaktır. Bazen yılan insan biçimine dönüşebilir. Hayalleriniz o kimseye güvenmemenizi söylüyor. Bilinen birisine karşı gerçek hislerinizi yaşamaktan korkuyorsanız, rüyada yılan görmek olağandır.

Yılan dönüşümü ifade eder:

Derilerini dökme yeteneği ile yılanlar dönüşümümü temsil eder. Rüyanız sizde olumlu bir his bıraktıysa, bu rüya pozitif değişim, kendini yenileme, büyüme, bilgi ve bilgeliği temsil eder. Gerçek yaşamınızda ne gibi yeni değişiklikler meydana geliyor ya da neyi değiştirmek istiyorsunuz bakmak gerekir? Özellikle kırmızı bir yılan hayal etmek, yılanın olumlu özelliklerini ve ateşli tutkunuzu ortaya çıkarır. Eğer yılanla kavga ediyorsanız, o zaman değişimle savaştığınız anlamına gelir. Bu rüya her şeyi olduğu gibi sevdiğinize, değişime kapalı olduğunuza delalet eder.Yılan şifa demektir:

Bazı kültürlerde yılan şifa sembolü olarak görülür. Sonuçta, zehirli yılanlar kullanılarak kendi zehirleri için panzehirler yapılmakta. Yine tıp mesleğinin simgesi, iki yılana sahip bir “kadüsedir”. Bu nedenle yılanlar bazı hastalıklardan kurtulmayı veya korunmayı alamet eder.

Yılan yaratıcılığı ifade eder:

Yılanın bir diğer olumlu yorumu, yaratıcılığınızı ve potansiyelinizi gösterir.

Sonuç olarak:

Yılanlara karşı duygularınıza bağlı olarak, yılanların sembolize ettiği tabirler olumlu ya da olumsuz olabilir. Bazen rüyanızın daha anlamlı bir analizini elde edebilmeniz amacıyla yılana duyduğunuz ilk korkuyu zor da olsa aşmak gerekir.Referanslar

Snakedreams, 2017

Özet
Rüyada Yılan Görmek
Rüya Tabiri Adı
Rüyada Yılan Görmek
Rüya Tabiri
Rüyada yılan görmek, hayvan kategorisinin en sık görülen rüyasıdır. Yılanlar çok farklı kültürlerde farklı anlamlar yüklenen hayvanlardır bu nedenle yılan rüyası hem olumlu hem de olumsuz anlamlara sahip olabilir. Yılanın doğru tabirini yapabilmek adına hem rüyada hissettikleriniz hem de kültürünüzdeki yılanlar ile ilgili detaylar önem taşır.
Yazar
Yayıncı
suyaanlat.com
Yayıncı Logo

51 thoughts on “Rüyada Yılan Görmek”

 1. Rüyamda alt kattaki dairenin balkonunda saksıda yetişen 4 adet yavru yılan vardı daha sonra bir tanesi uçarak evime girdi ben yakalamaya çalışırken mutfak lavobosunun giderinden kaçtı gitti. Gerçekte alt katta kimse oturmuyor ev boş yorumlarınızı bekliyorum

 2. Merhaba; ben rüyamda bi pis bi dere kenarıda oturuyorken bi kobra geliyor dediler o arada kobra sırtımdan girdi boynumda hissettim sonra kardeşim sakin ol dedi yardım etti ve kobra boynumu aştı gitti sonra baktım o dereden suya akıp gitti kobra. sora küçük küçük bir ya da ,ki yılan daha gördüm. bu ne demektir acaba

 3. Ben ŕüyamda kızımın yanına yaklasmakta olan bir beyaz yılan gördüm üzeride mavi renkli alcacali birseydi ben kizimi uyarmaya calisiorum yanima gelsin die yılan oldugunu soylemedim ona kizim bana dediki ben halledicem dedi ve tam yilan isiracaktiki yilani tek eliyle tuttu yakaladi ve yılan onun yuzune zehrini atti gözüne falan geldi

 4. Rüyada yılan öldürmek

  Rüyada yılan öldürmek yahutta ruyanizda yılan oldurdugunu görmeniz; rüyayı gören kişiye bir kötülük
  tasarlayan birinin size zarar veremeden bu planın bozulacağına işarettir.
  Bunun en iyi tarafı, bu kişinin planını farkında bile olmadan bozmuş olmanız.
  Siz de rüyada yılan öldürdüğünü görmek ne anlama gelir diye kafanızda soru işaretleri taşıyorsanız rahat
  olun, sizin birşey yapmanıza bile gerek yok, farkında olmadan bir adım atacaksınız ve
  bu adım düşmanınızın size zarar vermek amacıyla kurduğu tuzakları bozacaktır.

 5. once benim oldugunu dusundugum bir evdeyim ailem ve dostlarimda var sonra suya giriyorum su odanin icinde havuz gibi suya kopegimde geliyor ama gercek hayatta bir kopegim yok kopekle oynarken bir tehlike seziyorum su da bu arada bulanik yosunlu bir gole donusuyor hayal meyal bir yilan goruyorum suya girmis sonra son anda onu farkediyorum siyah bir yilan suyun icinde cocugu yada yavru kopegi sudan cikarip kurtarmaya calisirken ote yandan yilani oldurmelerini soyluyorum bagiriyorum yilan yataga kadar geliyor sonra sol ayagima sarinirken uyaniyorum yine ayni ruyada psikopat birinin baska bir yilan oldurdugunu onu cig cig agziyla parcaladigini gordum ama herkes onu yargiliyordu bende manyakmi yilanla ne isi olur bi insanin oyle diyodum.

  1. Merhaba Işık Hanım, bulanık su üzüntü duyduğunuz bir duruma işaret ediyor. Köpek ise gerçek hayatta bir arkadaşınız ile alakalı olabileceğini ifade ediyor. Ortak bir düşman size ve arkadaşınıza zarar vermek için fırsat kolluyor olarak yorumlanabilir.

 6. ben rüyamda evime geldim ve yeşil ince ve küçük bir yılan gördüm ve yılan beni kovaladı ama ben ondan kaçmayı başarmıştım

 7. rüyamda bir bahçe evi dusunun cıftlık gıbı onunuz mısır tarlası aradan bır ark gecıyor arka yakın bıryerde aılenden bır kac kısıyle gecıyoruzbır bakıyorum yuzlerce yılan ustunden atlamam lazım coklar nasıl gececem derken bır salıngac onların ustunde ona tutunarak ustlerınden atlıyorum onları gectıkten sonra bıtanesıyle karsı karsıyayımonu yılan denız yılanı gıbı dıs gorunusu var bir ıkı renkten olusuyor rengı boz grı gıbı ustunde enıne sıyah beneklerı var 2cm kalınlıgında kuruguna kadar bı sekılde yakalıyorum mısır ekılı bahceye gırıyorum bahceden cıkıyorum sozde komsuların yanına benı tanıyan ınsanların yanına cıkıyoruz elımdekı yılana bakıyorum ıkı kus olmus ıkısıde bırbırınden guzel bırı cok akıllı dıgerı hırcın akıllı olan omuzuma cıkıyor bırakınca dıgerı kacmak ıcın fırsat arıyor

 8. Rüyamda rahmetli eşim kutu içinde bir yılan getirmiş yalan isirinca sifa veriyormuş yapışıyor yapistigi yerin pis kanı emiyormus eşim kutuyu açtı onun farklı yerlerinden pis kanı emdi geri kutuya girdi ben korkudan acamiyorum köşe bucak kaciyorum rahmetli eşim kutudan salmış geldi diz kapaklarimin arkasını emdi küçük delik oldu yüzüme de yapsın şifa versin diye yılanı ben aramaya basladim yengem abim erkek kardesim oturmuşlar yengem bebeği olmuş ona baktım sevdim az hediye alayım diye kalktim kardeşim laf soktu otirnaklarin ne öyle uzatmisin dedicevap vermedim ordan ayrildim yilani ariyom gelsede isirsada sifa bulcak yerleri iyilestirse diye uyanmisim kahve renginde kafa tarafi kobrayi animsatiyor boyu en fazla yarim metre

 9. Merhaba çok sıkıntılı günler yaşıyorum buna binayen de rüyalarım da beni cok etkiliyor Allah hayra çevirir inşaAllah ruyamda ablamin kızı mustakil eski ve avlusu olan bir evde oturyormuş ablam ben ve ablamın kayinvalidesi yeğenime gitmişiz bir ara evin avlusuna çıktım ablamda arkamdan geldi avluya yani evin bahcesine okadar çok siyah yilan gelmiş ki hepsi daiereler seklinde grup olmuş ama hepside yavru sayilir yılanları göründe birden ürperdim bir ara hatta korktum iyiden beni sokacak zehirlicek diye ama o arada bahcenin bir kösesinde köpek yavrularina doğru koştum onlari besledim bir sevinc ve tebessum ettiler 2 yada 3 tane idi yavrular yılanlara basmamak icin taşlarin üzerinden gecip gidiyordum tam o sirada bir yılan birden ayağa kalktı kobra yilani idi bisey yapacak sandim ama yavru köpekler ordan oraya kosarlarken birden yilanlarin hepsi gözden kayboldular uyandigimda ise hala bir ürperti hissine kapıldım simdiden yorymlariniz icin tesekkur ederim

 10. Rüyamda eşimin arkadaşının babası yılan öldürüyordu. Biz yılanın öldüğünü sandık. Ama yılan ölmemişti daha sonra eşim sopayı aldı ve yılana vurmaya başladı. Yılan parçalara ayrıldı. Bir parçası benim 2 ayağımın arasından geçti. Kuyruk tarafını eşim Eline alarak bahçeye attı. Daha sonra 2 tane daha yılan gördük. İp yerine kullanılmış. Sera gibi biyer vardı. Ve o serayı tutsun diye yılanların kuyrukları tellere bağlanmış kafaları ise seraya çakılmıştı.

 11. Rüyamda bacagımda yılan oldugunu gördüm paçamdan kafası görünüyordu ölü gibi hareketsizdi bacağımı sallaya sallaya onu düşürdüm yere düşünce birden canlandı kıvrıldı yanımda 16 yaşındaki oğlumda vardı mutfaktaydık birden bize zarar verebileceğini düşünüp ordan çıktık tekrar duruyomu diye baktığımda yılan yoktu

 12. Rüyamda köpeğimin agzında yılan vardı yılanı yemeye kalktı yılan öldü ama köpeğim zehirlendi sonra köpeğim 2 tane oldu birden zehirlenen köpeğimi zehirlenmeyen köpeğimden korumaya kalktım hep ona da baska yılan yaklasmaya kalktı ama diğerini korudum zehirleneni bahcede bıraktım bu ne demek hocam

 13. Merhaba ben rüyamda yılan aldım evcil hayvan olarak ama daha sonra bunu yapayacagimi anladım ve üvey anneme ondan kurtulmasını öldürmesini söyledim ve daha sonra onu öldürdüklerinde akan kanında benim ismim olduğunu ve böyle durumlarda yakın zaman da öleceğim anlamına geldiğini söylediler. Rüyamı yorumlayabilir misin lütfen ?

 14. rüyamda bir gölün içinde çok çeşitli yılan sürüsü ve hayatımda suretini görmediğim gene zehirli hayvanlar vardı ama hala gölün içine çok sayıda büyük büyük yılanlar gelmeye devam etmekte gerçekten çok korkutucuydu bu neydi böyle bir açıklayabilecek var mı ? Lütfen

 15. Ruyamda bir kopek agzini actiginda canli bir yilan agzindaydi kafasi gorunuyordu sonra kopek birden yilani yemeye calisirken yilan kopegi isirdi ve kopekle yilan bogustular cvb bekliyorum

  1. Merhaba Neşe, bu rüyadaki sembollere göre sizi seven ve koruyan bir kimsenin olduğu aşikar. Bu kimse yilan suretinde ruyaniza giren bir düşmana karşı da sizintarafinizda yer almakta. Yilan oldukça güçlü bir düşmanı temsil ediyor ve köpeği ısırması o kişiye zarar vermeye çalıştığıni anlatiyor. Bogusmanin sonucunu bilmedigimizden bu mücadelenin sonucu hakkında yorum yapamayiz ancak gerçek hayatta dostlariniz ile aranizi sıkı tutmanız gerektigini söyleyebiliriz.

  2. Merhaba ruyamda yesil ormanlik bi alandayim yanimda tanimadigim biri vardi bi kaplumbaga vardi ve onu besliyordu bende gidip bi kaplumbaga aliyim dedim baktim arkamdan bi siyah yilan geliyo kaplumbagayi korumaya calisiyodu bende onu oldermeye calistim kovaladim taşladim tasim bittikten sonra o bana saldirdi ve o beni kovaladi tam yaklasirken uyandim birden yardimci olun

   1. Bide sey var o adam kaplumbagayi besledikten sonra pisirdi ve kabugunu kirdiginda icinde pilav cikti bana yememi soyledi kaplumbagayi getirir getirmez

 16. Rüyamda evdeyken 6tane yılan giriyordu evden kaçmak için asansöre bindiğimde bilmedigim bir kata geldim ve geri döndüm yılanlardan hatirladiklarim siyah, beyaza yakin bir yeşil yılan vardı. Evin içinde birde örümcekler geziyordu. Camı kapatarak beyaza çok yakın yeşil yılanı girmesini engelledim. Rüyada olsa beni etkiledi.

  1. Merhaba Ada, bu rüya yakin çevrenizde bazı düşmanlık besleyen kimselerin olduğuna delalet eder. Siz onlari engellemek için çaba göstereceksiniz ve başarılı olmalarına engel teşkil edeceksiniz.

 17. Bahce icerisindeydik o sirada kucuk iki uc yilan yanimizdan geciyordu benim yanimdakilerrde onu oldurmeye calisti yanimizdaki harktan su akiyor ve icerisinde siyahla gri renke sahip buyuk vw uzun bir yilan akip yuzerek gidiyor bahce icinde oynayan kucuk oglum suyun obur tarafina geciyor ben cok korktugum icin amcama cocugu getirmesini aglayarak istiyorum tam alacakken gizlenmis buyuk kahverenkli bir yilan amcami korkutup uzaklastiriyo sonra kivrilarak gozumun onunde oglumu yutuyo cok agliyorum ilkdefa bu kadar canim yandi ruya bile olsa

  1. Merhaba Gönül, yılan bazen şifadir. Bu rüya oglunuzun bir hastalıktan kurtulacagini işaret ediyor olabilir.

   1. Meraba ben sude rüyamda zararsız ufak tefek 3 yada 4 tane yılan evin içinde gördüm hepside uyuşuk gibi zararsizdi ama ben genede korkuyordum .şu anki durumumda oğlumla biraz gerginiz.rüyami yorumlayabilirmisiniz?

 18. Slm Hocam bugünlerde bir sıkıntı yaşadım hergün kafama taktım vede bu sıkıntı dan kurtulmak için her namaz da Allah’a yalvardim duada bulundum gece uyurken Bir Rüya gördüm tarlada çalışıyor ve Namaz vaktinde Bir kayalıkta Namaz kılmaya gidiyorum bir yılan görüyorum 3 metre boyunda kalın vede güzel renkli bir yılan ama bana doğru geliyor çok korkuyorum az sonra bir kartal yılanın üzerine iniyor savaşıyor yılanın boğazını parçalıyor yılanın alıp uçup gidiyor.Hocam sizden ricam hâlâ korkuyorum Ruyamı yorumlarsanız memnun olurum çok tşķ ediyorum.not Aziz

  1. Merhaba Aziz, son dönemde yaşadığınız sıkıntı sizi çok etkilemiş. Bununla beraber firsat kollayan düşmanlar için açık hedef haline gelmişsiniz. Yilani güzel bulmaniz düşmanı dost olarak gördüğünüze ya da sandığıniza yorumlanabilir. Neyse ki gerçek dostlarinizin yardimi ile bu düşmandan kurtulacaksiniz.

 19. Merhaba rüyamda izmirde yüksek yokuslu bir mahalleden geçerken yoksun orda çok uzun siyah bir yılan yolda duruyor du . Daha sonra yanından küçük bisikleti bir çocuk yılan a basıyor üzerinden geçiyor daha sonra o yılan eski tek katli okul duvarına Tırmaniyor ve daha sonra bir bakıyoruz yılan yok sanıyoruz bir daha baktığımızda yolda giderken yılan bir anda arabanın için e giriyor ve bağırarak aniden uyandım. Yılan çok uzun ve simsiyahti. Rüyami yorumlayabilir misiniz ? Simdiden çok teşekkür ederim .

  1. Merhaba Rukiye, bu rüya dusmaninizin sizi bekledigine uygun ani kolladigina delalet eder. Su anda zayiflamis durumda ve hareket edemiyor. Dikkatli olmanizda fayda var.

 20. Merhaba rüyamda evimizin catısından içeri kocaman yelesinde sekiz yılan başı olan gri bir aslanın girdiğini gördüm. Direkt anneme saldırdı ve onun kafasının tamamını ağzına aldı. Babam bıçak ile Aslan’ın kafasını kesti. Annemin o Aslan’ın ağzından kurtulduğunu gördüm inşallah kötü bir olay ailemin başına gelmez.

 21. Hocam merhaba; 3,5 yaşında olan Kızımı çok fazla karayılan’ın içinde gördüm eşimle onu kurtarmaya çalışırken yılanlar üstünü küçük bir siyah kayalık misali kapladı daha sonrasında kayalıkların arasından sürünerek çıkmaya çalıştı ayağa kalktı ve bize doğru koşmaya başladı saçlarından onlarca kapkara yılankar akıp gidiyordu.
  Terler içinde uykumdan uyandım Çok endişelendim umarım hayatımızı etkileyecek birşey değildir. Teşekkür ederim.

  1. Merhaba Fikret, bu rüya eşinizin ve çocuğunuzun hayatınızda büyük bir öneme sahip olduğunu onları korumak için her şeyi yapabileceğinizi anlatıyor. Saçlarından dökülen kara yılanlar başlarındaki dertlerin akıp gideceğini güzel günlerin geleceğini alamet eder. Yaşadığınız zorlukları beraberce aşacağınızı anlatır.

  1. Merhaba Lale, bu rüya gelecek müjdeli bir haberin çeşitli şartlara bağlı olduğunu ve o şartların olgunlaşması halinde refaha ereceğinizi alamet eder.

  1. Merhaba Gülşen, bu rüya ev içerisinde büyük bir sıkıntı yaşamaya ancak sorunun çözüleceğine delalet eder.

 22. Rüyamda kocaman bir yılanın evimde ağzında bir zarflar geldiğini gördüm..Yılan kötü niyetli değildi..Rüyam da eşime bu yılan çok büyük sonra bizi yemesin dedim.

  1. Merhaba Mehmet, bu rüya sevmediğiniz bir kimseden alacağınız habere delalet eder. Kişi ile ilişkilerinizin düzeleceğini anlatır.

 23. Merhaba rüyamda köyümün içinde bi bahçe kenarındayım duvar dibinde meyveli ağactan meyva yiycem arkadaşa diyorum bu bizim ağaçmıydı diye soruyorum. Onay alınca biraz yiyorum. Sonra bahçe içine giriyorum bi dalda çift başlı kırmızı yılan görüyor korkuyor kenara çekilirken biraz daha büyükçe başka bi tek başlı yılanla göz göze kalıyorum ve ondan kurtulamayıp sağ elimden sokuluyorum bi kaç saniye elimin üstünde (baş ve işaret parmağımın arasında) soktuğu yerde kalıyor sonra düşürttürüyorum elimden. Bileğimden bası yaparak hastane niyetiyle çıkıom bahçeden. Uyandığımda sokulduğum yer halen sızlıyordu..

  1. Merhaba Berat, bu rüya mal yüzünden yaşanacak bir takım tartışmalara girmeye ve bu tartışmlaarı yaşadığınız yılan şeklinde simgelenen düşmanınızın size zarar vermek adına saldırıda bulunacağına ancak başarılı olamayacağına delalet ediyor.

 24. Kayınvalidem rüyasında gelininin evinde 2 tane büyük yılan komşu tarafından öldürülüp evinin salonuna atmış kayınvalidem lambayı açmaya çalışmış ama açılmamıs gelinin uykudaymış ev kalabalık oldugu için uyandıramamış

  1. Merhaba Özlem, bu rüya aile içerisinde düşmanlık gösteren bir kimsenin olduğuna delalet ediyor. Yine komşunuz ile aranızda bir sorun yaşanabileceğine, tartışmaların olabileceğine delalet ediyor.

 25. Rüyamda bir odanın içinde yılanlarla birlikteyim ama yılanlar kafeste, kafesin ağzı biraz açık. Önce büyük olanlar (yeşil ve ara ara siyah benekleri olan yılan ve koyu kahaverengi başlı olan)çıkıyor,sanki esniyormuş gibi ağız içini görüyorum ama dilini görmüyorum.çıktığını görür görmez korkuyor ve babamı çağırıyorum. silahımı babama veriyorum öldürmesi için ve ben odadan çıkıyorum.sonra yılanlar odadan çıkıyor ve sağa sola heryere kaçıyorlar birisi çok hızlı. Sonra annem kızartılmış balık getiriyor yemeye başlıyorum ama şüpheleniyorum hem tadı hem görüntüsü farklı. Soruyorum balık onlar diyor, bitmek üzereyken balık olmayadabilir diyor.anlattığım oda kendi evimizde değil.

  1. Merhaba Ercüment, rüyada evinizde yılan görmeniz aile içerisinde yaşayacağınız tartışmalara ve düşmanca tavırlara işaret olunur. Anne ve babanıza son dönemde dargın olabilirsiniz ya da yaptıkları birşey sizi üzmüş olabilir. Kafesin içerisindeki yılanlar bu olaylardan zarar görmediğinizi ancak dikkat etmezseniz zarara uğrayabileceğinizi anlatıyor. Yediğiniz şey yılan ise bu süreçten kurtulacağınıza ve daha huzurlu olacağınıza delalet eder.

 26. Rüyamda bir yılanın beni kovaladığını son anda fark ettim. Tam sokacakken yana kaçarak kendimi kurtardım. ardından yanımdaki kürekle yılanın başını ezdim.

  1. Merhaba Ergun, bu rüya düşmanınızın beklemediğiniz bir anda saldıracağına ve uyanık olmanız halinde zarar görmeden kurtulacağınıza delalet eder. Afallayan düşmanınızı bu sayede alt edebilirsiniz. Bu rüya fırsatını bulduğunuzda kendisinden kurtulacağınızı anlatır.

 27. merhaba rüyamda yılanlarla dolu bir bahçedeydim ve kapıdan çıkamıyordum. Sonra babam geldi ve yılanları kovalayarak benim sağ salim kapıya ulaşmamı sağladı. Sonra bir tane yılan arkadan gelerek babamı soktu. Rüyamı yorumlayabilir misiniz?

  1. Merhaba Asuman, bu rüya çok sayıda düşmanınız olduğunu ve sizi çekemediklerini ifade eder. Ancak ailenizin özellikle de babanızın korumacı tavrı sayesinde zarar görmekten kurtulacağınıza işaret eder. Ancak babanız sizi korurken kendini de korumayı ihmal etmemeli ve gücünün sınırını bilmeli. Aksi takdirde zarar göreceğine delalet eder.

   1. Mustafa
    Hayıra ümit ile hasbünallah’ü veniğmelvekil.
    Yatağımda sabah vakti Saç ocak içinde ateş, ve köz içinde dürülmüş, hareket eden bir yılan gördüm. Havalandırma sürgü kapağını (Allah biliyor) kaçamasın yansın diye kapattım. Öylece uyandım, yorumunuzu merak ediyorum selamlar.

   2. Hayıra ümit ile hasbünallah’ü veniğmelvekil.
    Yatağımda sabah vakti Saç ocak içinde ateş, ve közde dürülmüş, hareket eden bir yılan gördüm. Ocağın havalandırma sürgü kapağını yansın kaçamasın niyetiyle kapattım. Selamlar

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.