Rüyada Yeşil Elma Görmek

Rüyada yeşil elma görmek, refah, zenginlik, yerine getirilmiş amaç ve arzuların sembolüdür.Bu rüya genel anlamda olumlu sonuçlar içermektedir. Bu rüyayı yorumlayabilmek için yeşil elmayı nasıl gördüğünüz büyük önem taşımaktadır. Rüyada gördüğünüz elma ne kadar parlak ise o kadar çok mutluluğa sahip olacaksınız anlamına gelir.

Rüyada Yeşil Elma Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada ağaçta olgunlaşmış yeşil elma görmek, gerçek hayatta zafer saatine yaklaştığınız anlamına gelmektedir. Tüm umutlarınıza sahip olacağınız zaman geldi. Tüm isteklerinizi gerçekleştirebilmek için elinizde nelerinizin olduğuna dikkat etmeli ve bununla birlikte neler yapmanız gerektiğini de düşünmeniz gerekmektedir.

Rüyada Çürümüş Yeşil Elma Görmek

Rüyada çürümüş yeşil elma görmek, karşılaşacağınız kötü şansın habercisidir fakat karamsar olmamanız gerekmektedir. Sabırlı olmalı ve yaşadıklarınızı iyi tartmalısınız. Kendi hayal gücünüze ve yaratma kabiliyetinize güvendiğiniz sürece tüm yolların size açık olacağını bilmeniz gerekir. Kendi kaderinizin yaratıcısı olduğunuzu unutmayınız.

Rüyada Yeşil Elma Yediğinizi Görmek

Rüyada yeşil elma yediğinizi görmek, anın tadını çıkaracağınız ve başarılarınızla övüneceğiniz bir durumun vuku bulacağı anlamına gelmektedir. Hayatınızda büyük bir başarıya imza atabilir ve bununla da fazlasıyla övünebilirsiniz demektir. Çevrenizdeki kişilerde sizinle birlikte bu başarınızı takdir edebilir ve kutlayabilir. Hatta sizinle birlikte bu başarının getirilerinden faydalanabilir. Çevrenize sağlamış olduğunuz fayda ile siz kendinizi çok daha fazla mutlu hissedebilirsiniz.


Rüyada Yeşil Elma Soyduğunuzu Görmek

Rüyada yeşil elma soyduğunuzu görmek, gerçekleştirmekte zorlanacağınız bir göreve atanacağınız anlamına gelir. İlk başlarda fazlasıyla zorlansanız ve pes etmek isteseniz bile, sonrasında yaptığınız işe alışacak ve başarıyla altından kalkacaksınız demektir. Kendinize güvenmeniz ve karşılaştığınız zorluklar her ne olursa olsun pes etmemeniz sizi başarıya götürecektir.

Rüyada Yeşil Elma Dilimlediğinizi Görmek

Rüyada yeşil elma dilimlediğinizi görmek, iş yaşamınızda gurur duyacağınız bir mevkie yükseleceksiniz, terfi alacaksınız anlamına gelir. iş verenlerinizin sizin hakkınızda olumlu düşünceleri ve size olan güvenleri sayesinde gerçekten de hak ettiğiniz o mevkiinin sahibi olacaksınız demektir. Biraz sabretmeli ve doğru zamanda gerçekleşeceğini bilmelisiniz. Bu süreçte fazlasıyla çalışabilir ve kendinizi dış dünyaya kapatabilirsiniz.

Rüyada Kurtlanmış Yeşil Elma Görmek

Rüyada kurtlanmış yeşil elma görmek, gerçek hayatta siz başarının zirvesindeyken ve fazlasıyla takdir görürken sizi çekemeyen insanlar tarafından ihanete uğrayacaksınız anlamına gelir. Çevrenizdeki kişilere güvenmemeniz ve kulağınıza gelen asılsız haberlere aldırış etmemeniz gerekmektedir. Zaten gerçekler gün gibi ortadadır ve sizin kendinizi ispatlamanız için herhangi bir efor sarf etmemeniz gerekmektedir.