Rüyada Yemin Etmek

Rüyada yemin etmek, sorumluluk almaya ve bu sorumluluktan dolayı gurur duymaya işaret eder.Ayrıca da uyanıklık anlamını da taşımaktadır. Hayata karşı bakış açınız size getirileri karşısında uyanık olmanız gereken durumlara ışık tutar.

Rüyada Yemin Etmek Ne Anlama Gelir

Rüyada yemin etmeye zorlanmak, hayatınızı kontrolünüz altına hissetmediğiniz anlamına gelir. Hayatınızı idame ettirebilmek için yapmanız gerekenleri yapamadığınızı düşünüyor ve üzüntü hissediyorsunuz. Bununla birlikte değiştirebilecek gücü de kendinizde hissedemiyorsunuz. Uzun bir süre hayatınızın istemediğiniz yöndeki gidişatına bakacak ve ağlayacaksınız fakat sonrasında göreceğiniz bir kıvılcım her şeyi değiştirebilmek için içinizdeki hissi kamçılayacaktır. Bu hissin peşine düşün ve boş vermeyin, böylece hayallerinize geç olsa da kavuşabilirsiniz.

Rüyada Mahkemede Yemin Etmek

Rüyada mahkemede yemin etmek, gerçek hayatta sevdiğiniz birini korumak adına yalan söylediğiniz ya da söyleyeceğiniz anlamına gelmektedir. Gerçeği size söyletmek için çok uğraşacaklar fakat istediklerine ulaşamayacaklar. Size verilen bu sırrın sorumluluğunu taşıyor ve elinizden gelenin fazlasını yapıyorsunuz. Aynı güven verici durum arkadaşınız için de geçerlidir.

Rüyada Birini Yemin Etmeye Zorlamak

Rüyada birini yemin etmeye zorlamak, hayatınızda yolunda gitmeyen durumlar için başkalarını suçladığınız anlamına gelmektedir. Kurduğunuz hayaller ile yaşadıklarınız birbiri ile örtüşmemekte ve sizi çok mutsuz etmektedir. Buna sebep olarak hatayı kendinizde değil çevrenizdekilerde aramaktasınız. Fakat her şeyin başlangıcı sizsiniz ve başkalarını suçlayarak aslında gerçeklerden kaçıyorsunuz.


Rüyada Yemininizi Bozduğunuzu Görmek

Rüyada yemininizi bozduğunuzu görmek, sorumluluklarınızdan kaçtığınıza işaret eder. Hatta kaçmaktan ziyade başkasına yıkacaksınız ve o kişiyi büyük bir yükün altına sokacaksınız. Hem maddi hem de manevi yönden zarara uğratacak ve hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceksiniz. Siz her ne kadar sorumluluklarınızdan kaçsanız da ya da başkalarına yıksanız da bu tutumunuz çevrenizce kabul görmeyecektir. Eninde sonunda yine sizin sorumluluklarınız konusunda kendinize çeki düzen vermeniz gerekecek ve hasarları onarmanız talep edilecektir.

Rüyada Birinin Yeminini Bozduğunu Görmek

Rüyada birinin yeminini bozduğunu görmek, gerçek hayatta karşılaşacağınız biri için yapmamanız gereken bir davranış sergileyeceksiniz anlamına gelir. Bu kişi öncelikle sizin güveninizi kazanacak ve sizden faydalanmaya çalışacaktır. Hayatınıza yeni aldığınız bu kişiyi iyice tartmalı ve istediklerini enine ve boyuna düşünmelisiniz. Yoksa gerçekten büyük bir zarara uğrayabilir ve elinizde ne var ne yoksa kaybedebilirsiniz.

Rüyada Sevdiğiniz Birine İçten Yemin Etmek

Rüyada sevdiğiniz birine içten yemin etmek, gerçek hayatta da olumlu anlam içermektedir. Sevdiğiniz kişi ömrünüz boyunca yanınızda kalmasını istiyorsunuz ve onu koruyup kollayacağınıza ve çok seveceğinize dair içten bir yemin veriyorsunuz. Bu yemininiz karşı taraf için de kabul görecek ve o kişi de aynı yemini sizin için edecektir.Referanslar

Auntyflo – Oath Dream Dictionary

Dream Stop – Oath Dream Meaning