Rüyada Yavru Köpek Görmek

Rüyada yavru köpek görmek, içinizde büyümeye başlayan temel içgüdülerin bir habercisidir.Bu rüya geliştirmeniz ya da eğitmeniz gereken yönlerinizi ifade eder. İçinizdeki küçük oyuncuyu ve çocuksu davranışları sembolize eder. Bu rüya yeni bir arkadaş edinmeye delalet edebilir. Yine bu rüya küstah ve kibirli bir genç adamı işaret etmektedir.

Yavru köpek, bakımınıza muhtaç olacak bir kimseye delalet edebilir. Bu rüya yeni bir şeyler öğreneceğinizin habercisidir. Yine rüyada köpek yavrusu görmek zevkten ve eğlenceden geri kalmayan bir kimseye işaret eder. Rüyayı gören kimsenin dünya zevklerine kendini kaptırdığına rivayet edilir.

Rüyada Yavru Köpek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada köpek yavrusunu seven bir kimse kadın ise anneliği erkek ise babalığı istediğine delalet etmektedir. Hayırlı bir kısmetin karşısına çıkacağına yorumlanır. Rüyada köpek yavrusunu sahiplenmek, çevresi tarafından tevazu göstermesi nedeni ile sevilen kimseye işaret eder. Bu kimse insanların saygısını ve sevgisini kazanır.

Rüyada köpek yavrusunu beslediğini görmek ise merhametli ve iyiliksever bir kimse olmaya delalet eder. Tanımadıklarınıza dahi iyi şeyler beslediğinize tabir edilir. Rüyada bir köpek yavrusu bulan kimse ise hayırlı ve iyiliksever bir dost edinecek anlamına gelir. Bu kimse zor gününde rüya sahibinin yanında olacaktır. Yavru köpeğin ölüsünü görmek ise kötü planlar yapan bir kimseye işaret etse de bu kimse size zarar veremez.Rüyada yavru köpek görmek, yeni bir duruma, hayatınızın yeni bir alanına ya da yeni bir ilişkiye karşı kendinizi koruma içgüdüsünün bir yansımasıdır. Çok duyarlı olduğunuz bir husus ile alakalı kendinizi korumaya aldığınıza yorumlanır. Hayatınızda hassasiyeti artan bazı konular olduğuna ve bu konulara son derece önem verdiğinize tabir edilir. Henüz daha kar getirmemiş bir yatırıma da tabir edilir. Öyle ki bu yatırım günün birinde size çok para getirecek anlamını taşır.

Olumlu olarak, bir köpek yavrusu kendinizi savunmak veya kendinize güvenmek için elinizden gelen her şeyi yapmaya devam edeceğinizi yansıtabilir. Aynı zamanda bu rüya, âşık olmayı ve yeni bir ilişkiye başlarken flört dönemini de ifade eder.

Beyaz bir köpek yavrusu, hayatınızın gelişmekte olan koruyucu bir yönünün ne kadar dürüst, gerçek veya mükemmel biçimde temizlendiğiyle ilgili duyguları temsil eder. Siyah bir köpek yavrusu, hayatınızın korkunç ya da aşırı gelişen bir yönü hakkında duygularınızı temsil eder. Başkalarını bir strateji geliştirdiğinizi ifade eder.Kaynak: dreambible

Özet
Rüyada Yavru Köpek Görmek
Rüya Tabiri Adı
Rüyada Yavru Köpek Görmek
Rüya Tabiri
Rüyada yavru köpek görmek, içinizde büyümeye başlayan temel içgüdülerin bir habercisidir. Bu rüya geliştirmeniz ya da eğitmeniz gereken yönlerinizi ifade eder. İçinizdeki küçük oyuncuyu ve çocuksu davranışları sembolize eder.
Yazar
Yayıncı
suyaanlat.com
Yayıncı Logo

3 thoughts on “Rüyada Yavru Köpek Görmek”

  1. Ruyamda teyzemgilin balkonundayim ve yavru kopegim var dışarıda oynuyor bende seyrediyorum sonra bin buyuk köpekle oynamaya başlıyor ve bende korktum isirir diye köpeğin sahibine seslendim isirir mi diye hayır isirmaz dedi bende tamam dedim sonra köpek balkona atladi

  2. Sa.
    Rüyamda ablam bir çamaşır sepeti içinde,yeni dogmus 7 sus köpeği yavrusu ve annelerini getiriyor(alakası olabilir mi bilmem ama 7 kardeşiz biz,annem hayatda)
    Başka bir çantada da. birçok kucuk saklama kapları getirmiş.
    Mahallede cok genc cocuklar uyusturucu kullaniyormus..(kardesim tekvando hocasi) onun kiz ogrencilerinden,kendisii gormedigim Hakan isminde birinden bana da uyusturucu geyrmelerini istiyorum(hakan isminde tanıdığım,Damadım var)
    Bütün bu rüyaları ayni rüya içinde gördüm.Allah hayırlara çıkarsın.yorumunu için şimdiden teşekkürler.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.