Rüyada Yatak Görmek

Rüyada yatak görmek, tembellik ve hastalık olarak yorumlanmaktadır.


Rüyada yatakta uyuduğunu görmek, yaklaşan bir hastalığa işaret etmektedir. Ayrıca da ölüm korkunuzun olduğuna da yorumlanmaktadır. Eğer rüyada yatakta tek başınıza uyuduğunuzu görürseniz cinsel yolla bulaşabilecek hastalıklara karşı dikkatli olmanız yönünde uyarıcı işaret olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Yatak Görmek Ne Anlama Gelir

Korunmasız cinsel ilişki içine girmemeye dikkat etmeniz veya solunum yoluyla kolaylıkla bulaşıcı hastalıklara yakalanan kişilerle temasa geçmeniz söz konusu olur ise sterilize aletleri mümkün mertebe kullanmanız gerekmekte ve hastane odalarında uzun süre kalmamaya özen göstermelisiniz.

Rüyada Boş Yatak Görmek

Rüyada boş yatak görmek, ailede ya da sosyal çevreden bir ölüm haberinin olacağına delalet eder. Rüyada tanıdığınız biriyle yatakta yattığınızı görmek, gergin ilişkilerin sembolüdür. Çok yakında romantik ortağınızla veya eşinizle uzun süre sürebilecek ve sizi parçalamakla tehdit eden bir düşüş yaşayabilirsiniz. Eğer işleri hemen düzeltemezseniz gerginlik yaşayacağınıza ve çok para kaybedeceğinize delalet eder.

Rüyada Yatakta Sevişme

Rüyada yatakta seviştiğini görmek, partnerinizle bir birinize karşı giderek artan ilgisizlik ve kayıtsızlık ilişkinizi çıkmaza sürüklüyor anlamına gelmektedir. Bu durumda ilişkiyi bitirmeniz ve size daha uygun birini bulmanız yararınıza olacaktır.

Rüyada Buruşuk Çarşaflı Yatak Görmek

Rüyada buruşuk çarşaflı yatak, pis yastık görmek, hazmetmeye çalıştığınız ahlaksız bir teklifin işaretidir. Bir iş arkadaşınız ya da iş ortağınız size karşı cinsel yönden eğilim gösterecek ve tepkinizi merak edecek. Karşılaşacağınız bu durum karşısında vereceğiniz tepki ahlaki değerleri sorgulamanıza sebep olacaktır.


Rüyada Yatağa Yatmak İstemek

Rüyada yatağa yatmak istediğinizi görmek, doymaz istek ve arzuların işaretidir. Gerçekte kullanmayacağınız ürünleri almak ve gereksiz para harcamak eğilimi içerisindesiniz. Bu davranışı olabildiğince erken çözmek için yardım almadıkça ciddi maddi sıkıntılarla yüzleşmeniz kaçınılmaz olacaktır.

Rüyada Başka Birinin Yatağında Yatmak

Rüyada başka birinin yatağında yattığınızı görmek, kendinizi dolandırıcı bir olayın içerisinde bulamanız anlamı taşımaktadır. Çoğu durumda olduğu gibi anında istediklerinizi elde edebilirsiniz, ancak güvenirliliğinizi ve halkın uzun vadede güvenini ve daha da kötüsü hayatınızın geri kalan kısmını kaybedebilirsiniz.

Rüyada Çocuk Yatağı Görmek

Rüyada çocuk yatağı görmek, kendinize ve sevdiklerinize yönelik özlemlerin sembolüdür. Eylemlerinizde ve planlarınızda her zaman kapsayıcı ve özveri sahibisiniz. Mutlaka başkalarıyla mutluluğunuzu paylaşmak için bir husus bulursunuz. Hayatınızda maddi zenginliklerin ve sevecenliğinizin cömertliğinizin dokunduğu kişilerin sevgisi ile kutsanmış olmasına şüphe yok. Öte yandan boş bir çocuk yatağı görmek, gerçekleşmesi gereken hedef ve planların habercisidir.

Rüyada Kendi Yatağında Yatmak

Rüyada kendi yatağınızda yattığınızı görmek, korunan kişisel hayatınızı simgelemektedir. Etrafınıza karşı temkinli davranmakta ve kişisel hiçbir bilginizi paylaşmamaktasınız.

Rüyada Karşı Cinsten Biriyle Aynı Yatakta Yatmak

Rüyada karşı cinsten biriyle aynı yatakta yattığınızı görmek, sevindirici haberlerin sembolüdür. Kısa süre içinde bir iş teklifi veya evlilik teklifi ile karşı karşıya kalabilir ve olumlu yanıt verebilirsiniz.


Rüyada Yatakta Kan Görmek

Rüyada yatakta kan görmek, aldatmanın işaretidir. Eşiniz ya da sevgiliniz burnunuzun dibinde başka bir ilişki yaşıyor olabilir ve siz bunu çevrenizin duyum ve gözlemlerini anlatmaları üzerine öğreniyor olabilirsiniz. Boşanma sürecine delalet etmekle birlikte bu süreçte yüklü miktarda para kaybı yaşayabilirsiniz.

Rüyada Geniş Bir Yatak Görmek

Rüyada geniş yatak görmek, hayalinizin ne kadar geniş sınırlara sahip olduğunun göstergesidir. Halihazırda ya da yakında ekonomik bir başarı elde edeceksiniz. Fedakarlıklarınızın mükafatını alıyorsunuz.

Rüyada Temiz Ve Beyaz Çarşafları Olan Bir Yatakta Yatmak

Rüyada temiz ve beyaz çarşafları olan bir yatakta yattığınızı görmek, başkalarının durumunu bozmadan güncel sorunlarınızı en kısa zamanda ve en etkili biçimde çözme kapasitenize işaret eder. Seni diğerlerinden ayıran şey baskı altında sakin kalma yeteneğindir. Bu beceriyi işinizde ve ilişkilerinizde avantajınız için kullanabilirsiniz. Rüyada yatak hazırlamak zihinsel ve fiziksel olarak hayatınızdaki bir sonraki aşamaya hazırlandığınız anlamına gelir.

Referanslar

Auntyfly – bed dream dictionary.http://www.auntyflo.com/dream-dictionary/bed

Dream bible – dream interpretation of beds.http://www.dreambible.com/search.php?q=Beds

DreamsCloud – bed dream meaning.https://www.dreamscloud.com/en/dream-dictionary/symbol/bed