Rüyada Yaş

Rüyada yaş görmek ya da söylemek küçük başarısızlıklara uğramaya ancak bunların üstesinden gelmeye yorumlanır.Kendi yaşını doğru bir şekilde görmek akrabalar ile yaşanacak tatsızlıklara yorumlanır. Rüyada kendini olduğundan yaşlı olarak görmek ise hoşnut olmayacağınız bir ilişkiye başlamaya delalettir. Kendini yaşlanmış olarak görmek hastalığa ve memnuniyetsizliğe yorumlanır. Sevdiği kimseyi yaşlanmış olarak görmek, onu kaybetme korkusu ile tabir edilir.

Rüyada Yaş Ne Anlama Gelir

Rüyada yaş, hayatınızdaki sorunlara işaret etmekle birlikte inatçılığınızın çevrenizdekilerce şikayetlere neden olacağı anlamına gelmektedir. Bu rüya aynı zamanda sağlık sorunlarına yorumlanmaktadır.

Rüyada Bir Kadının Yaş Aldığını Görmesi

Rüyada bir kadının yaş aldığını görmesi, gerçek hayatta sağlığına dikkat etmesi gerektiği yönünde uyarıcı anlam içerir. Kendi vücudunu dinlemeyi öğrenmeli ve ağrı durumlarını asla göz ardı etmemelidir. Bu rüya aynı zamanda aşk hayatında karşısındaki kişiyi duygusal anlamda kaybetme riski taşıdığına yorumlanmaktadır.

Rüyada Kendinizi Şu An Ki Yaşınızdan Daha Genç Görmek

Rüyada kendinizi şu an ki yaşınızdan daha genç görmek, geçmişteki anılarınızı yitirme durumuyla karşı karşıya kalacaksınız anlamına gelir. Geçici bir hafıza kaybı yaşayabilirsiniz. Ya da tatsız anılarınızı unutma eylemi gösterebilirsiniz. Fakat bu yola başvurmanız gelecekteki benzer olaylarda aynı hataları tekrar ve tekrar yapmanıza sebebiyet vermektedir. Unutmaya çalışmak yerinde hatalarınızdan ders alarak yolunuza devam etme eylemi göstermeniz en doğrusu olacaktır.

Rüyada Kendinizi Çocuk Yaşında Görmek

Rüyada kendinizi çocuk yaşında görmek, yakın zamanda gerçekleştirilen bazı eylemler nedeniyle suçluluk hissinin sizi kemirdiğine işaret eder. Bencillik hissi ile hareket edeceğiniz bir olay vuku bulabilir ve takındığınız tavır ve hareketler çevrenizdeki biri için olumsuz sonuçlanabilir. Eylemi gerçekleştirdikten sonra büyük utanç ve pişmanlık duyacaksınız.


Rüyada Bir Erkeğin Yaş Aldığını Görmesi

Rüyada bir erkeğin yaş aldığını görmesi, karşınıza çıkacak hayırlı bir kısmeti geri tepeceğiniz anlamına gelir. Kendiniz için daha iyisini ararken aslında sizin için gerçekten iyi olanı göz ardı ediyorsunuz. Bu nedenle bu kişiyi hayatınızdan uzaklaştırmanız söz konusu.

Eğer bu kişiyi reddeder ve hayatınızdan uzaklaştırırsanız gerçek aşkı bir daha hayatınızda bulamayabilirsiniz. Unutmayınız ki hiçbir zaman dört dörtlük insan yoktur, sizin kendinizin de muhakkak eksik tarafları vardır. Bu nedenle reddettiğiniz insana muhakkak bir şans verin. Sonrasında zaten doğru kararı verdiğinizi fark edecek ve mutlu olacaksınız.

Rüyada Nesnelerin Yaşı İle İlgili Konuşmak

Rüyada nesnelerin yaşı ile ilgili konuşmak, eskimiş nesneler gereksizlik anlamı taşımaktadır. Hayatınızda gereksiz yere var olan ve sizin zamanınızı ve ilginizi çalan kişi veya durumlara işaret eder.

Aynı zamanda eski nesneler çekicilik ve yıllanmışlık anlamı da içermektedir. Hayatınızın bir devresinde gerçekten yıldız gibi parlayacaksınız ve dikkat çekeceksiniz anlamına gelmektedir. Rüyada yeni nesneler pozitif bir şekilde yorumlanır. Çünkü yeni nesneler aktif şekilde çalışır ve sizi yüz üstü bırakmazlar. Gerçek hayatta size her anlamda destek olacak gerçek bir dosta sahip olacağınız anlamı taşımaktadır.Referanslar

Dreamlandia – Age Dream Meaning

Dream Hawk – Age Dream Interpretation

Özet
Rüyada Yaş
Rüya Tabiri Adı
Rüyada Yaş
Rüya Tabiri
Rüyada yaş görmek ya da söylemek küçük başarısızlıklara uğramaya ancak bunların üstesinden gelmeye yorumlanır.
Yazar
Yayıncı
suyaanlat.com
Yayıncı Logo

1 thought on “Rüyada Yaş”

  1. Rüyamda temiz berrak su vardı ve ben o suya yüzmek için atladım ve o anda suyun dibinde uzun bir yılan gördüm yeşildi ve ben yılanı görür görmez sudan çıktım ama yılan hiç kıbırdamiyordu öylece duruyordu

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.