Rüyada Yaralanmak

Rüyada yaralanmak, gelecekte yaklaşmakta olan bir felaketin uyarıcı anlamını taşımaktadır.Bununla birlikte bu rüyayı yorumlarken rüyanızda bulunan kişilere de dikkat etmeniz gerekmektedir. Rüyada yaranır ve birinin size yardım ettiğini görürseniz eğer gerçek hayatta da yaşayacağınız felaket karşısında yardım alacak ve kısa sürede toparlanacaksınız anlamına gelmektedir. Aynı zamanda bu rüya gerçek hayatta duygusal yaralanmalara da yorumlanmaktadır.

Çevrenizdeki birisi sizin duygularınızı incitebilecek sözler sarf etmiş ya da sarf edecek olabilir. Duygusal yönden bağlı olduğunuz bir kişi sizin bu zayıf tarafınızdan faydalanma eğilimi gösterebilir ve size fazlasıyla zarar verebilir. Bu durumun önüne geçebilecek kişinin yine siz olduğunuzun farkına varmanız önemlidir.

Rüyada Yaralanmak Ne Anlama Gelir

Rüyada avucunuzdan yaralanmak, gerçek hayatta eylemleriniz neticesinde rahatsızlık duyabileceğiniz gelişmelere sebebiyet verebileceğinizin uyarıcı anlamını içermektedir. Kendinizi kurtarmak adına çevrenizdeki kişileri gereksiz yere gammazlayabilir ve bu nedenle bu kişilerin düşmanlığını kazanabilirsiniz.

Zamanında bu kişilerin size iyiliği dokunmuş olabileceğini düşünerek hareket etmeniz sizin yararınıza olacaktır, dikkatli olmanız gerekmektedir. İçinde bulunduğunuz durum çevrenizdeki kişilere kötü davranacağınız bir hale dönüşmeyebilir ve siz gereksiz yere insanların düşmanlığını kazanabilirsiniz.

Rüyada Bacaklarınızdan Yaralanmak

Rüyada bacaklarınızdan yaralanmak, geleceğe yönelik planlarınızın gerçekleşmesinde kontrolünüzün ötesinde faktörler tarafından engelleneceği anlamına gelmektedir. Siz gerçekleştirebilmek adına tüm imkanlarınızı zorlayabilir ve elinizden gelenin fazlasını yapabilirsiniz.

Fakat bu süreçte ne yaparsanız yapın dış faktörlerle ilgili karşılaşacağınız bu tehditler planlarınızdan vazgeçmenize sebebiyet verebilir. Böyle bir durumla karşılaşmanız durumda zorlamamanız ve yeni planlar oluşturmanız sizin yararınıza olacaktır.


Rüyada Kanamayı Durduramayacak Şekilde Yaralanmak

Rüyada kanamayı durduramayacak şekilde yaralanmak, vereceğiniz hayalı bir karar neticesinde kısa sürede yüklü miktarda para kaybedeceksiniz anlamına gelmektedir. Çevrenizden aldığınız faydasız ve hatalı tavsiyeler doğrultusunda hareket edebilir ve bir ortaklık kurabilirsiniz.

Varlığınızın yarısından fazlasını da bu ortaklığa yatırabilirsiniz. İlk başta size mantıklı gelen bu tavsiyeler gün geçtikçe sizi zora sokacaktır, dikkatli olmanız gerekmektedir. Yüklü miktarda apara kaybetmeniz uzun bir süre hayatınızı etkileyebilir, yaşam kalitenizi düşürebilir ve varlıklarınızın büyük bir bölümünü yitirmenize sebep olabilir.

Rüyada Hafif Şekilde Yaralanmak

Rüyada hafif şekilde yaralanmak, duygusal yönden yaralanma korkusu yaşadığınıza yorumlanmaktadır. Hayatınızdaki bir kişinin varlığını hem istiyor hem de bu kişinin varlığından dolayı endişeli hissediyor olabilirsiniz. Bu kişiye olan duygusal bağlılığınız gerçekleri görmenize engel olabilir ve sizin karakterinizin dışında eylemler sergilemenize sebep olabilir.

Temkinli olmanız ve kendinizi zor duruma sokacak eylemlerden uzak durmanız gerekmektedir. Bu kişinin sizin duygularınıza yalandan karşılık vermesi ve sizi kandırması yüzünden zor zamanlar geçirebilirsiniz. Ailenizin size karşı uyarılarını dikkate almanız yararınıza olacaktır. Durumu erkenden fark etmeniz büyük bir zarar almanızı önleyebilir.