Rüyada Yağmur

Rüyada yağmur, çevrenizdeki kişilerle iletişimiz yönünden ipuçları vermektedir.Çevrenizi genişletmeniz gerekebilir, farklı özellik ve karakterlerdeki kişilerle arkadaşlık kurmanız sizin yararınıza olabilir. Duygularınızı yönetme konusunda sıkıntılar yaşayabilir ve destek almak isteyebilirsiniz.

Kendinizi ifade etme yönünde kısa bir süre bocalayabilir ve yanlış anlaşılmalara sebebiyet vererek üzülebilirsiniz. Bu süre zarfında kendinizi dinlemeli ve arkadaş çevrenizin size hitap edip etmediğini etraflıca düşünebilirsiniz. İletişim eğitimleri almayı düşünebilir, kendi özelliklerinizi ön plana çıkarmak isteyebilirsiniz. Bu sayede arkadaş çevrenizi genişletecek ve size hitap eden kesime ulaşarak karakterinize uygun arkadaş çevresi edinebileceksiniz demektir.

Rüyada Yağmur Ne Anlama Gelir

Rüyada sağanak yağmur, ruhsal yönden yaşadığınız değişkenliklere işaret etmektedir. Son zamanlarda yaşadığınız gelgitler, arkadaşlarınızla aranızdaki gereksiz sürtüşmeler ve partnerinizle olan kavgalarınız üst üste gelmiş olabilir. Bununla birlikte ruhsal olarak kapana kısılmış hissedebilir ve kendinizi yalnız kalacağınız planlar yaparken bulabilirsiniz demektir.

Bu süreçte kendinizi çok fazla düşünebilir, kendinizi haklı karşınızdaki kişileri haksız çıkarma yoluna gidebilirsiniz. Takındığınız bu tavır sizi arkadaşlarınızdan uzaklaştıracak hatta kopma noktasına getirecektir. Sonrasın bu duruma sevinebilirsiniz çünkü sizi yoran kişileri artık etrafınızda istemediğinize karar vereceksiniz demektir.


Rüyada Yağmurda Koşmak

Rüyada yağmurda koşmak, arkadaşlık ilişkilerinizde kalbinizi dinlemeniz gerektiği yönünde mesaj içermektedir. Son zamanlarda siz karşınızdaki kişinin kalbini kırmış ve hak etmediği sözler sarf etmiş olabilirsiniz. Karşınızdaki kişiyi gereksiz yere üzmeniz ve ilişkinizi gereksiz yere çıkmaza sürüklemeniz sizi üzecek ve bunu telafi etme yoluna gideceksiniz anlamına gelir. Özrünüz kabul görecek ve arkadaşınız sizi affedecektir. Fakat her şeyi yoluna koyduktan sonra tekrar geçimsiz bir tavır takınmanız iplerin tamamen kopmasına sebep olabilir, dikkatli olmanız gerekmektedir.

Rüyada Yağmur Altında Beklemek

Rüyada yağmur altında beklemek, yeteneklerinizi sorgulamaya başladığınız anlamına gelir. Kendi kapasitenizi sorgulayabilir ve işiniz için yetersiz olduğunuzu düşünebilirsiniz. Hayatta ilerlemek için üzerinde çalıştığınız projeye bel bağlamış olabilir fakat bununla birlikte çuvallayacağınızı düşünerek korkuyor olabilirsiniz.

Bu nedenle işinizde atak gösteremeyecek ve iş kaybı korkusu yaşayacaksınız anlamına gelmektedir. Kendinize olan güveninizi yeniden kazanmalı, kendinizi yeterli hissetmeli ve size verilen görevleri yerine getirebileceğinize inanmalısınız.

Rüyada Çiseleyen Yağmur

Rüyada çiseleyen yağmur, içerisinde bulunduğunuz arkadaş çevrenizi değiştirmeniz yönünde uyarıcı anlam içermektedir. Bu kişilerin size hem maddi hem de manevi zararı bulunmaktadır. Fakat o kadar iyi niyetli gözükmektedirler ki, kötü niyetlerini anlamayarak siz de onlar için elinizden geleni yapmak istemektesiniz.

Bu durum devam ettiği sürece siz zararlı çıkacak ve bir türlü kendinizi düzene sokamayacaksınız demektir.