Rüyada Vurulmak

Rüyada vurulmak, gerçek hayatta hissettiğiniz güven kaybına ve bastırılmış duygulara işaret etmektedir.Hedeflerinize ulaşmakta sorunlarla karşılaşabilir ve yaşadığınız sapmalar sizi istekleriniz karşısında hevesinizi yitirmenize sebep olabilir. Aynı zamanda bu rüya öfke anlamına da gelmektedir. Kendi kendinizi korumak için başkalarına zarar vermek durumunda kalabilir ve pişmanlık hissedebilirsiniz. Düşmanlarınıza karşı dikkatli olmalı, öfke, çaresizlik gibi zor duygularla baş ederken kontrolünüzü sağlamalısınız.

Rüyada Vurulmak Ne Anlama Gelir

Rüyada vurulmadan önce vurmak, hayatınızda sizin kötülüğünüzü isteyen kişilerin iç yüzlerini anlamanızla birlikte yaşayacağınız sorunlara işaret etmektedir. Başkaları tarafından yaratılmış bir soruna sizinle hiç alakası olmasa bile kurban gidebileceğinize yorumlanır. Günlük yaşamınızda akrabalarınız, arkadaşlarınız veya komşularınız ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu nedenle günlük yaşantınızda dikkatli olmalı ve aşırı davranışlardan kaçınmalısınız.

Rüyada Sevdiğiniz Biri Tarafından Vurulmak

Rüyada sevdiğiniz biri tarafından vurulmak, gerçek hayatta sevdiğiniz biri ile aranızdan oluşacak istenmeyen durumlardan kaçınmanız gerektiği yönünde uyarıcı anlam içermektedir. Ağız dalaşına girebilir ve istenmeyen laflar sarf edebilirsiniz. Karşı tarafın söylediği sözler sizi çok yaralayabilir ve tamiri imkânsız bir duruma düşebilirsiniz.

Rüyada Tanımadığınız Biri Tarafından Vurulmak

Rüyada tanımadığınız biri tarafından vurulmak, çevrenizdekilerle iletişim kopukluğu yaşadığınıza yorumlanmaktadır. Karşı taraftaki kişilerin size karşı güç gösterisinde bulunmasına içerlenebilir ve bu duruma müdahale göstermek isteyebilirsiniz. Direnç ve tepki göstermeniz karşı tarafın daha fazla kışkırtılmasına sebep olacak ve size daha fazla yüklenecektir. Dikkatli olmanız ve sakin kalarak bu durumu az hasarla kurtarmak zorunda olduğunuzu unutmamamız gerekmektedir.


Rüyada Vurulan Birini Görmek

Rüyada vurulan birini görmek, gerçek yaşamınızdaki mutsuzluğunuza yorumlanmaktadır. Hatayı sürekli olarak başkalarında aramak ve kendi yanlışlarınızı düzeltme yoluna gitmemek işlerin daha fazla kötüye gitmesine sebep olmaktadır. Bu mutsuzluğunuzun kaynağı dikkatsizlik veya bencillik olabilir. Bu hareketleriniz karşı tarafı kışkırtmakta ve sizin üzerinize gelmesine olanak sağlamaktadır. Kendi mutsuzluğunuzu yine kendi kendinize yaratmakta ve bu durumu düzeltmek adına hiçbir önlem almamaktasınız.

Rüyada Düelloda Vurulmak

Rüyada düelloda vurulmak, karşınızdaki kişiye karşı güç gösterisinde bulunduğunuz anlamına gelmektedir. Fakat içten içe haksız olduğunuzu biliyor ve sonuçlarını bile bile karşı tarafı kışkırtmaya devam ediyordunuz anlamına gelir. Sonrasında bu durum için kendi kendinizi cezalandırmak isteyecek ve yaptıklarınızdan dolayı pişmanlık duyacaksınız demektir. İç huzurunuza tekrar kavuşabilmek için kendinizi bağışlamanız gerekmektedir.

Rüyada Sahte Silahla Vurulmak

Rüyada sahte silahla vurulmak, yaşamınızdaki hedeflerinize ulaşmada karşılaştığınız sorunlara yorumlanmaktadır. Kendinizi hedefleriniz doğrultusunda hareket ettiğinizi düşünebilir fakat çevrenizden gelen müdahaleleri hiç hesaba katmamış olabilirsiniz. Üzerinize almış olduğunuz sorumluluklardan bir süre sonra bıkabilir ve yüklerinizden kurtulmak isteyebilirsiniz.