Rüyada Üzüm Görmek

Rüyada üzüm görmek zenginliği ve büyük miktarda parayı temsil eder.Üzüm çok eski çağlardan beri zenginlik ile ilintilidir. Üzümden çok güzel şaraplar ve tabaklar hazırlanır. Bu nedenle üzüm görmek olumlu olarak tabir edilir. Üzümler bolluk ve zorlu çalışmalardan elde edilen başarıyı simgelemektedir.

Rüyanızda çok miktarda üzüm görmeniz, mutlu ve rahat bir zamanda olduğunuz anlamına gelir. Aileniz ve arkadaşlarınızla mutlu, rahat vakit geçiriyorsunuz ve hepiniz emeğinizin meyvelerinden hoşnutsunuz manasını taşır.

Asmadan bir üzüm seçmek sevilen bir kişinin kaybı anlamına gelebilir. Üzüm sıkmak, arkadaşlarınız arasında iletişiminizin artacağına ve tartıştığınız şeylerin ortadan kaybolacağına delalettir.

Bekar bir erkek için rüyada üzüm görmek ruh eşi ile yakında tanışmaya ve bu ilişkinin çok sağlam temeller üzerine inşa edileceğine yorumlanır. Eğer dalında üzüm gördüyseniz bu bir süre sonra yapmanız gereken bazı zor seçimlerin olduğuna tabir olunur. Omuzlarınızda büyük bir yük hissedeceksiniz ancak sonunda alacağınız karar sizi çok mutlu edecek.

Rüyada üzümü değil ama esasını teşkil ettiği şarabı görmek harcamalarınıza dikkat etmeniz gerektiğine tabir olunur. Bazı harcama alışkanlıklarınızdan kurtulmanız gerektiğini anlatır.


Rüyada Üzüm Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada üzümü toplanmış ve servis edilmiş olarak görmek ise hayatınızın huzurla dolacağına, mutluluğa kavuşacağınıza rivayet olunur. Bu değişimin oldukça hızlı geleceğine ve bir anda mutluluğa kavuşacağınıza yorumlanır.

Çok miktarda şarap ile beraber üzümü de görmek büyük miktarda para kazanmaya, hanedeki bereketin artmasına elinize geçecek çok miktarda paraya tabir edilir. Rüyada kırmızı üzüm görmek cinsel hayatınızın hareketleneceğine birçok yeni maceranın sizi beklediğine yorulur. Yeşil üzüm görmek ise uzun sürecek bir dostluk kazanacağınıza yorumlanır.Rüyada Üzüm Yemek

Rüyada tıpkı bir kral gibi üzüm yediğinizi ya da hizmetkarların size yedirdiğini görmek iyi niyetli bir kimse olduğunuza ve altın yürekli bir kalbe sahip olduğunuza yorumlanır. Aradığınız ilişkinin sonunda kapınızı çalacağına tabir olunur. Kısmetinizin artacağına tabir edilir.

Genç bir kadının rüyada üzüm yediğini görmesi güzel bir kısmetin yoluna çıkacağına delalet eder. Bu kişi sayesinde seçkin ortamlara girmeye delalet eder. Üzüm yemek, ailenizden gelen müjdeye yorumlanır. Bu müjde hamilelik veya sizi heyecanlandıran ve de uzun zamandır beklenen bir ziyaret olabilir.

Rüyada ekşi üzüm yemek sevdiğiniz ile tartışmaya gireceğinize yorumlanır. Tatlı üzüm yemek ise sevdiğiniz bir kimse ile yeniden bir araya geleceğinize rivayet edilir. Çürümüş ya da acı bir üzüm yemek ise güvenmediğiniz akraba ya da dostlara tabir olunur. Arkanızdan yapılan dedikodulara delalet eder.