Rüyada Üzüm Asması Görmek

Rüyada üzüm asması görmek, gurur göstergesi anlamına gelmektedir.

Rüyada Üzüm Asması Görmek Ne Anlama Gelir

İsteklerine ulaşabilmek için çok sıkı çalışmış olabilir ve artık çabalarının haklı gururunu yaşayarak mutlu hissedebilirsin demektir. Bu rüya hem ekonomik yönden hem de romantizm yönünden başarıya ulaşacağınızın işaretidir. Bu başarıya sahip olabilmek için çeşitli fedakarlıklar yapmış olabilir, zor engelleri aşmış olabilir ve artık hak ettiğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Bu rüya sevinci, mutluluğu ve zenginliği sembolize etmektedir. Eğer evli bir kadın bu rüyayı görürse, hızlı şekilde hamile kalabilir ya da hasta bir kişi hastalığından çok çabuk kurtulabilir.

Rüyada Size Ait Üzüm Asması Görmek

Rüyada size ait üzüm asması görmek, geçmişte yaptığınız bir yatırımın günümüzde fazlasıyla değerleneceği anlamına gelmektedir. Feraha kavuşacak ve günden güne de maddi yönden zenginleşmeye devam edeceksiniz demektir. Emek verilerek helal yoldan kazanılan servetin haklı gururunu yaşayabilir ve mutlu olabilirsiniz.

Rüyada Kurumuş Üzüm Asması Görmek

Rüyada kurumuş üzüm asması görmek, daha iyimser sonuçların olacağını beklediğiniz bir durum ile ilgili beklentilerinizi gölgeleyecek ve sizi hayal kırıklığına uğratacak gelişmelerle karşılaşacaksınız anlamına gelmektedir. Umudunuzu ve isteklerinizi minimum seviyeye çekmeniz hayal kırıklığınızın etkilerini azaltarak sizi depresyondan koruyabilir.

Rüyada Koparılmış Üzüm Asması Görmek

Rüyada koparılmış üzüm asması görmek, soylu ve zengin bir kadın tarafından para alacağınız anlamına gelmektedir. Bu rüya aynı zamanda sahip olduğunuz maddi zenginlik ile ilgili dedikoduların kulaktan kulağa yayılacağı ve sizi de bir hayli rahatsız edeceği anlamına gelir. Aynı zamanda bu rüya evlilik isteğinin son bulmasına ya da dış etkenler tarafından engel olunmasına yorumlanmaktadır.

Rüyada Meyvesiz Üzüm Asması Görmek

Rüyada meyvesiz üzüm asması görmek, maddi yönden sizi zarar uğratmak isteyen çevrenizdeki dost görünümlü kişilere yorumlanmaktadır. Bu kişilerin iç yüzlerini henüz bilmediğiniz için parasal anlamda gelen tüm istekleri yerine getiriyor olabilir ve geri dönüşün olmayacağını bilmiyor olabilirsiniz. Fakat dikkatli olmanız gerekmektedir çünkü bu kişiler sizin servetinizi bitirmek ya da hiçbir zorluk yaşamadan bu servetin üzerine konmak için fırsat kolluyorlar demektir. Bu kişilere güvenmeye devam ettikçe ve taleplerini karşıladıkça ardı arkası kesilmeyecektir. Bu rüya bir süre sonra sizi tamamen tüketebileceklerinin uyarıcı anlamını içermektedir.

Rüyada Üzeri Meyve Dolu Üzüm Asması Görmek

Rüyada üzeri meyve dolu üzüm asması görmek, emeğinizin karşılığını alacağınız ve yaşadığınız deneyimlerin ilerleyen zamanlarda size fazlasıyla fayda sağlayacağı anlamına gelmektedir. Çektiğiniz her bir çilenin, karşılaştığınız her bir zorluğun size ilerleyen zamanlarda fırsat olarak karşınıza çıkacağı bilincinde olmanız ile birlikte başarıların ardı ardına geleceğini müjdelemektedir.

Rüyada Kötü Kokan Üzüm Asması Görmek

Rüyada kötü kokan üzüm asması görmek, sevdiğiniz kişi tarafından ihanete uğrayacaksınız anlamına gelir. Bu kişi sadece sizin maddi imkanlarınızın peşinde olabilir ve bu nedenle sizin arkanızdan işler çevirebilir. Bu durumu evlilik kararı almadan önce fark etmek sizin yararınıza olacak demektir. Aynı zamanda bu rüya sizin çevrenizdeki bir kişinin de bu durumda olabileceğinin habercisidir.

Referanslar

Globe-views, 2018