Rüyada Uyumak

Rüyada uyumak, karşı karşıya kalacağınız bir durumdan habersiz olduğunuza rivayet edilir.



Çevrenizdeki kişileri ve koşulları göz ardı etmektesiniz ve bu durum bir süre sonra zor durumda kalacağınız bir olaya sebebiyet verecektir. Etrafınıza karşı dikkatli olmanız gerekir. Alternatif olarak rüyada uyumak, huzur ve barış anlamı da taşımaktadır. Refaha ve huzura da ereceğiniz öngörülmektedir.

Rüyada uyumak, rüya sahibinin dinlenmesi gerektiği şeklinde tabir edilir. Ama uyunan yer kasvetli veya rahatsız bir yer ise o zaman bu rüya, rüya sahibinin üzülüp, keyfinin kaçacağı bir olay yaşanacağına delalet eder. Bazı tabirlerde rüyada uyumak darda olanlar ve hastalıkla boğuşanlar için bir ferahlığın, şefaat bulmanın habercisidir.


Rüyada Uyumak Ne Anlama Gelir

Rüyada yabancıyla uyumak, çevrenizdeki durumlardan, olan biten olaylardan kaçınmak istediğiniz anlamına gelmektedir. Olanlara karşı dikkatsiz tutum sergilemektesiniz ve bu durum size zarar vermektedir. Ayrıca da kendinizin olumsuz ve zayıf yönlerini de görmek istemiyorsunuz anlamını taşımaktadır. Olumsuz yönlerinizle yüzleşmeli ve kabul etmelisiniz.

Rüyada Uyuyan Birini Görmek

Rüyada uyuyan birini görmek, etraftan olan durumdan, arkanızdan veya yakın çevrenizden birinin arkasından çevrilen dolaplardan haberdar olacaksınız anlamını taşır. Bu durumu fark etmeniz sonucunda erken müdahale edecek ve zor duruma düşmeden kurtulacaksınız.

Rüyada Uykulu Hissetmek

Rüyada uykulu hissetmek, dikkatsiz tavrınız sonucunda karşınıza çıkacak iyi bir fırsatı kaçırabileceğiniz anlamını taşımaktadır. Çevrenize ekstra dikkat göstermeniz ve işaretleri kaçırmamanız yararınıza olacaktır. Bu fırsat size maddi kazanç getirebilir ve ilerleyen zamanlarda zor duruma düşmenize engel olabilir.

Rüyada Sırt Üstü Uyumak

Rüyada sırt üstü uyumak, iktidar ve maddi kazanç elde edeceksiniz anlamını taşımaktadır. Yeni bir iş görüşmesi yapabilir ve eski iş yerinizdeki mertebenizden bir üst mertebede konumlanabilirsiniz. Kazancınız yükselecek ve mutlu olacaksınız. Yeni statünüzü kabul edin ve başarınızı gösterin. Çünkü kapasitenizi göstermekten çekiniyorsunuz.

Rüyada Yüz Üstü Uyumak

Rüyada yüz üstü uyumak, işinizi kaybedebileceğiniz anlamını taşıyabilir. Yoksulluk yaşayabilirsiniz. Dikkatli olmanız gerekmektedir. İş kaybı yaşamamam için iş ortamındaki sıkıntıları gidermek üzerine çabalamanız ve gerekirse alttan almanız gerekmektedir.


Rüyada Ağacın Altına Uyumak

Rüyada ağacın altında uyumak, çocuk sahibi olabileceğinize anlamına gelir. Karar vermemiş olmanız ve beklemediğiniz bir zamanda olması sizi biraz afallatacak fakat çok mutlu edecektir. Alternatif olarak evcil hayvan sahiplenebileceğinize işaret eder. Bakıma muhtaç bir cana yuva olacaksınız demektir.

Rüyada Temiz Yatakta Uyumak

Rüyada temiz yatakta uyumak, barış ve sevdiklerinizden iyilik istemektir. Geçmiş zamanda sevdiklerinizle ters düşmüş olabilir, birbirinize küsmüş olabilirsiniz. Sizin atacağınız adımla bu küslük ortadan kalkacak ve barış sağlanacaktır.

Referanslar

Auntyfly – Sleeping Dream Dictionary

Go To Horoscope – Dream Meaning Sleeping in A Dream

Dream Moods – Sleeping Dream Interpretation