Rüyada Ütü Yapmak

Rüyada ütü yapmak, uzlaşma ve dostluğun sembolüdür. Küs olduğunuz dostlarınızla tekrar bağ kuracağınız anlamına gelmektedir.


Rüyada Ütü Yapmak Ne Anlama Gelir

Bu rüya genel olarak dostluklardaki duygu değişimlerinize ve bakış açınıza yorumlanmaktadır. Aynı zamanda gelecek yeni olanaklara ve kendinize ayırmanız gereken zamana da işaret eder. Rüyada kendi kıyafetleriniz için ütü yapmak, sıkıcı ve monoton bir hayata sahip olduğunuza işaret etmektedir. Eğlenceli ve olumlu duygulardan yoksunluğunuza dikkat çekmektedir. Bu olumsuz halinizden kurtulmanız gerekmekte ve kendinize hoşlanacağınız aktiviteleri yapacağınız haftada en az bir gün ayırmanız gerekmektedir. Aynı zamanda sizden ilgi bekleyen arkadaşlarınız olduğunu da unutmamanız gerekmektedir.

 Rüyada Kırık Ütüyle Ütü Yapmak

Rüyada kırık ütüyle ütü yapmak, içgüdüsel olarak yaptığınız bir anlaşmanın içinize sinmeyeceği anlamına gelmektedir. İçinize sinmemesi için bir sürü ipucu bulunmakta ve bu nedenle sizin aklınıza yatmamaktadır. Tam da düşündüğünüz gibi bu anlaşmanın başarısızlıkla sonuçlanacağına emin olabilirsiniz.

 Rüyada Yeni Satın Aldığınız Yeni Ütüyle Ütü Yapmak

Rüyada yeni satın aldığınız yeni ütüyle ütü yapmak, çalışma olanaklarınızı genişleteceğiniz ve kendinize başarılı olmak için yeni imkanlar yaratacağınız anlamına gelmektedir. Uzun bir süredir kendi gelişiminiz için yaptığınız yeni atılımlar sonuç vermeye başlayacaktır.

 Rüyada Soğuk Ütüyle Ütü Yapmak

Rüya soğuk ütüyle ütü yapmak, cinsel yaşamınızdaki memnuniyetsizliğinizi ifade etmektedir. Partnerinize artık eskisi gibi bağlı olmayabilir ve sevgi ve isteğinizin azaldığını hissedebilirsiniz. Bu soğukluğunuzun tamiri olmayacağını bilmelisiniz bu nedenle kesinlikle partner değiştirme yoluna gitmelisiniz.


 Rüyada Ütü Yaparken Ütüyü Düşürmek

Rüyada ütü yaparken ütüyü düşürmek, güçlü bir öfkeye ve hayal kırıklığına işaret etmektedir. Bu duygularla mücadele etmek sizi bir hali yormaktadır. Bu duyguları törpülemeyi başaramazsanız sevdiklerinizle karşılıklı anlayış kaybı söz konusu olabilir. Bir süre sonra sevdiklerinizin uzlaşma yoluna gitmediklerini fark etmeniz sizi bir hayli yaralayacaktır.

 Rüyada Ütü Yaparken Kendini Yakmak

Rüyada ütü yaparken kendini yakmak, geçmişte arkadaşınıza yapmış olduğunuz saygısız bir davranışa işaret etmektedir. Bilinçli ya da bilinçsiz yapmış olduğunuz bu hareketin farkına varmaz ve özür dileme yoluna gitmezseniz gelecekte bu arkadaşınızın aynı davranışı size yapması kaçınılmaz olacaktır.

 Rüyada Başkası İçin Ütü Yapmak

Rüyada başkası için ütü yapmak, başkaları üzerinde aşırı derecede kontrol kurma isteğinize işaret etmektedir. Bununla birlikte takdir edilmek ve kabul görmek istiyorsunuz anlamına gelmektedir. Bu aşırıya kaçan tavırlarınız çevrenizdeki kişilerin sizden uzaklaşmasına sebebiyet verebilir ya da sizi sevmeyen insanların menfaatleri için dibinizden ayrılmayarak sizi pohpohlayacakları anlamına da gelebilir. Her iki durumda da aşırıya kaçmamanız sizin lehinize olacaktır.