Rüyada Üşümek

Rüyada üşümek, size iletilmesi gereken fakat iletilmesi engellenen herhangi bir şeyi ya da haberi ve bilgiyi ifade etmektedir.Aynı zamanda hayatta kendinizi durdurulmuş, bastırılmış ve başaramayacağınız empoze edilmiş gibi hissedebileceğinize dikkat çekmektedir. Dışsal teşviklerden ya da etkilerden kolay etkilenen bir yapınız olması sizin olumsuz özelliklerinizden birisidir.

Bu nedenle geleceğe yönelik hangi bir plan yapmakta, karar vermekte ve ilerlemekte sıkıntılar yaşamaktasınız. Başaramayacağınız hissi sizi her konudan alıkoyan bir etken olarak karşınızda olacaktır.

Bu rüyada geride tutulan duyguların, sevginin veya umudun olmadığı, duygusal bir sıcaklığa sahip olmayan daha çok korku hissettiğiniz durumlara yorumlanmaktadır. Hayata karşı içe dönük bir tutum sergileyebilirsiniz ve kimse ile iletişim yönünden bağ kurmak istemeyebilirsiniz.

Rüyada Üşümek Ne Anlama Gelir

Rüyada açık havada üşümek, kendinizi daha öncesinde yakın hissettiğiniz bir kişiye karşı artık aynı hisleri beslemediğinizi düşünürken bulabilirsiniz. Cinsel ve duygusal yönden artık sıcaklık hissetmeyebilir bu sebeple iletişiminizin de köreldiğini düşünebilirsiniz.

Bu kişi ile iplerin kopma noktasına geldiğini düşünüyorsanız daha fazla zaman kaybetmemeniz gerekmektedir zira bir süre sonra birbirinize duygusal yönden zarar vermeye başlayabilir ve işleri çözülemeyen bir raddeye getirebilirsiniz.

Bu kişiyi hayatınızdan çıkarmak isteğiniz karşı tarafta olumsuz karşılanabilir ve bu kişi sizinle aynı hisleri hissetmediği için olumsuz tepkilerle sizi zorlayabilir. Orta yolu bulmanız, doğru iletişim kurmanız, hatta araya tampon görevi görmeleri için tanıdık birkaç kişiyi koymanız gerekebilir.

Bu durumu çevrenizdeki kişilerinde yakından izlemeleri ve müdahale etmeleri söz konusu olacak ve sizi daha fazla zor duruma sokmalarına sebep olacaktır. Bu durumun sadece sizin ve karşınızdaki kişi ile aranızdaki bir olay olduğunu kabul ettirmeli ve sadece sizin istediğiniz ve müsaade ettiğiniz kişilerin girmesine izin vermeniz gerekmektedir.


Rüyada Karlı Havada Üşümek

Rüyada karlı havada üşümek, sizin için güzel, temiz ve faydalı olacağını düşündüğünüz bir kişi ya da olay tarafından aldatılacağınız anlamına gelmektedir. Bu kişi ya da durum hakkındaki tüm iyi niyetli düşüncelerinizin tam tersinin gerçekleşmesi mümkündür. Bu nedenle boşa kürek çekecek, yorulacak ve gereksiz efor sarf edeceksiniz anlamına gelmektedir.

Rüyada Sıcak Havada Üşümek

Rüyada sıcak havada üşümek, yanlış anlaşılmalara sebebiyet verecek bir durumla karşılaşacaksınız anlamına gelmektedir. İstemeseniz dahi çevrenizdeki bir kişiyi kırabilir ve bu kişinin yanlış tanınmasına sebep olabilirsiniz. Insanlar sizin sözlerinize güvenecek bu kişiye karşı önyargıyla geleceklerdir. Bu algıyı kırmak yine sizin elinizde olacak fakat bu duruma nasıl geldiğini kestiremediğiniz için nasıl sonlandıracağınızı bulamayacaksınız. Küçük bir kaos ortamı yaratabilir ve bu durumdan sizden olumsuz olarak nasibinizi alabilirsiniz.