Rüyada Ünlü Görmek

Rüyada ünlü görmek genel olarak kendimiz ile alakalıdır.Ünlüler gazetenin en ön sayfalarında yer alır. Hatta bir çoğumuz ünlülerin haberlerini siyasetten daha ilgi ile takip ederiz. Ünlüler hakkında sanki onları gerçek hayatta tanıyor gibi konuşuruz. Ünlüler o kadar kolay dikkatimizi çekiyorlar ki ünlüler hakkındaki bir rüya, kendi ilgi ve beğeni isteğimizi yansıtabiliyor.

Rüyanızda bir ünlüyü;

 • Gördüğünüzü,
 • Konuştuğunuzu ya da tanıştığınızı,
 • Ünlü biri olduğunuzu,
 • Bir ünlüden bahsettiğinizi,
 • Ünlü ile resim çekildiğinizi,
 • Ünlünün resmini çektiğinizi,
 • Ünlü biriyle ilişki yaşadığınızı görebilirsiniz.

Eğer rüyanızdaki ünlü size güzel gelen şeyler yapıyor ise ya da onunla hayır işlerinde yer aldığınızı gördüyseniz bu iyiye işarettir. Yine ünlü biri ile arkadaşlık kurduğunu görmek, yakın arkadaş olmak olumlu tabir edilir.

Rüyada ünlü görmek çevreniz ve dış dünya ile iyi ilişkiler içerisinde olduğunuzu anlatır. Bu rüya dış dünyanın sizi nasıl algıladığı ile alakalıdır. Rüyada bir ünlü ile tanıştığını görmek çevrenizdeki bazı insanları kıskandığınıza yorumlanır.

Bazı zamanlarda kendinizi yetersiz hissettiğinize tabir edilir. Bu rüya kendinize olan güveninizde azalma olmamasını ve kişilere hak ettikleri saygıyı göstermeniz gerektiğini hatırlatır.Rüyada Ünlü Görmek Ne Anlama Gelir

Tanıdığınız bir kimsenin rüyanızda bir ünlüymüş gibi görünmesi ise bu kimse ile ilgili bazı sorunlar yaşadığınıza rivayet edilir. Bu kişinin gereğinden fazla dikkat çektiğini düşünüyor olabilirsiniz.

Bir arkadaşın ya da sevgilinin bir ünlüye dönüştüğünü görmek, bu o kişinin dostluğunu ve sadakatini kaybetme korkusunu ifade eder. Kendini bir ünlü olarak görmek ise kendinizi dışarıya beğendirmeye çalıştığınıza yorumlanır. Bu arzu zamanla artış gösterebildiği gibi zamanla sabit de kalabilir. İki şekilde de kendinizi bu duygulardan arındırmanız gerekmektedir.

Rüyada bir ünlü olduğunu görmek ulaşamayacağınız bazı arzularınızın olduğunu göstermektedir. Yeteneğiniz dolayısı ile ünlü olduğunu görmeniz ise kendinize olan güvenin en üst seviyede olduğunu gösterir. Bu iyi bir şey olabileceği gibi gereğinden fazla özgüven size zarar verebilir. Bu durum çevreniz tarafından kibir olarak adlandırılabilir.

Sebepsiz yere ünlü biri olduğunu görmek ise hedeflerinize ulaşmak için yeterince çaba sarf etmediğinizi anlatır. Bu durumda amacınız her ne ise tüm gücünüzle ona odaklanmanız gerektiğine yorumlanır. Başarı için çok çalışmanız gerektiğini bilmelisiniz.

Rüyada bir ünlü ile ilişki yaşadığını görmek gerçek hayatta bazı ilişki sorunları yaşayacağınızın simgesidir. Çevrenize yeterli ilgiyi ve özeni göstermediğinizi anlatır. Yakın arkadaşlarınıza daha çok vakit ayırmalısınız. Ünlü biri ile bir hayır işine girdiğini görmek olumludur. Bu rüya kendinize değer verdiğinizi ve çevreniz tarafınan saygı gördüğünüzü anlatır.Özet
Rüyada Ünlü Görmek
Rüya Tabiri Adı
Rüyada Ünlü Görmek
Rüya Tabiri
Rüyada ünlü görmek genel olarak kendimiz ile alakalıdır. Ünlüler gazetenin en ön sayfalarında yer alır. Hatta bir çoğumuz ünlülerin haberlerini siyasetten daha ilgi ile takip ederiz.
Yazar
Yayıncı
suyaanlat.com
Yayıncı Logo

6 thoughts on “Rüyada Ünlü Görmek”

 1. Merhab ben 2 rüyamda da hilmicem intepeyi gördüm onunla sarıldık çok samimiydik ne anlama geliyor acabâ

 2. Merhaba ben rüyamda hayranı olduğum bir ünlüyü gördüm.Ona sarılıyordum ama sanki aramızda garip bir hava vardı.Yani bana sarılıyordu ama isteksizce gibi biraz soğuktu bana karşı.Sarılıyorduk ama aramızda boşluk var gibiydi aynı zamanda.Bir yerde ünlüye sarılmanın olumlu olduğunu ama bazende bazı isteklerimizin gerçekleşmeyeceği anlamına geldiği yazıyordu.Acaba rüyamı yorumlayabilir misiniz?

 3. Merhaba rüyamda ünlü bi şarkıcının bana ilgisi olduğunu gördüm beni takip ediyo ve ben kaçtıkça peşimden geliyo ve bana bi şans ver diyodu bende uzaklaşmak istiyodum ama bi yanımda ilgisinden kalmak istiyordu yorumlarmısınız lütfen

  1. Merhaba Merve Hanım, bu rüya büyük hedefleriniz olduğunuza ancak henüz bu hedeflerinize yaklaşmadığınıza delalet eder. Biraz şans, biraz da çalışma ile amacınıza ulaşabileceğinizi simgeleyen bir rüyadır.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.