Rüyada Tuvalet Görmek

Rüyada tuvalet görmek genellikle şansla ilişkilendirilir.Bu rüyanın psikoloji olarak yorumu ise iç dünyanıza ve duygularınıza daha çok dikkat etmeniz gerektiğidir. Rüyada gördüğümüz tuvalet duygularımızı anlamak adına gizliliğe ve yalnız kalmaya ihtiyacımızın olduğu anlamına gelir. Bu rüya aynı zamanda birtakım kişiler tarafından gözlemlendiğiniz anlamını taşır. Rüyada tuvalete doğru gittiğinizi görmek gerçek hayatınızda bir dönemece geldiğinize ve aksi yönde ilerlemeye karar verdiğinize tabir olunur.

Rüyada Tuvalet Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada tuvaletteki sifonu çektiğinizi görmek ruhani anlamlar taşır. Bu rüya duygularınızdan arındığınızı, barış ve huzura erdiğinizi ve şansınızın döndüğünü anlatır. Rüyada evinizdeki tuvalet yerine umumi bir tuvaleti kullandığınız görmek ise duygularınızı açığa çıkarmaya başladığınızı simgeler. Belki de sizi üzen şeylerin farkına varıyorsunuz. Çatışmalardan uzaklaşmaya çalıştığınızı da söyleyebiliriz. Rüyada gördüğünüz tuvaletin kapısının olmaması da önemli bir detaydır. Kapısız bir tuvalet kontrolünüzü kaybettiğinizi ve başkalarına olan bağımlılığınızın arttığını sembolize eder.

Rüyada Tuvaletini Yapmak

Acele ile tuvalete koştuğunuzu görmek iş ya da özel hayatınızda sıkıldığınızı ve baskıya uğradığınızı işaret eder. Umuma açık bir şekilde tuvaletinizi yapmanız ise engelleyemeyeceğiniz birtakım problemler yaşayacağınızı anlatır. Bu başkaları tarafından yanlış anlaşılmak da olabilir. Yine tuvaletinizi yaparken başkalarının sizi izlemesi gerçek hayatta yaşadığınız baskılar yüzünden stres altında olduğunuzu işaret eder.Rüyada bir tuvaleti temizlediğini görmek hayatınızın kontrolünü elinize almaya başladığınıza işaret eder. Rüyada büyük tuvaletinizi yaptığınızı görmek içinizdeki öfkeyi kontrol etmeye çalıştığınıza rivayet edilir. Gerçek hayatta canınızı sıkan şeylerden uzaklaşma isteğiniz ile tabir olunur. Yine bu rüya hayatınızda bir şeylerin düzgün gitmediğini de anlatmaktadır. Rüyada gördüğünüz çalışmayan bir tuvalet ya da sifon ise yaşayacağınız bir sürprizi haber verir. Yine bu rüya bazı duygularınızın incindiğini ve iyileşmeye ihtiyacınız olduğunu anlatır. Kimseye güvenmemeniz gerektiğini hatırlatır. Hayatınızdaki pişmanlıkları tekrarlamamak adına daha dikkatli olmalısınız.

Rüyada tertemiz bir tuvalet görmek ise kendinizi de arındırmanız gerektiğine rivayet olunur. Zihninizi olumsuz duygulardan arındırmalı, ruhunuzu temizlemeli ve geleceğe karşı daha pozitif olmalısınız. Karşılaştığınız onca probleme rağmen enseyi karartmamalı ve güçlü kalmalısınız.

Rüyada Tuvalet Aramak

Rüyada tuvalet önünde sıra olmuş insanlar görmek kendi ihtiyaçlarınızı görmezden geldiğinize ve kendinizi ikinci plana attığınıza yorumlanır. Önceliği kendinize vermeniz gerektiğine dair bir uyarıdır. Başka kimselerin ihtiyaçları ve mutlulukları sizden sonra gelmelidir.

Rüyada tıkanmış bir tuvaleti açmaya çalıştığını görmek kontrolünüz dışındaki olaylara çok fazla takılmamanız gerektiğini ve pozitif olmaya çalışmanız gerektiğini ifade eder. Rüyada gördüğünüz tuvaletin tıkalı olması yaşam enerjinizin de bir şekilde tıkandığını ve engellendiğini söyleyebiliriz.

Referanslar

Auntyflo, 2018