Rüyada Tuvalet Görmek

Rüyada tuvalet görmek genellikle şansla ilişkilendirilir.Bu rüyanın psikoloji olarak yorumu ise iç dünyanıza ve duygularınıza daha çok dikkat etmeniz gerektiğidir. Rüyada gördüğümüz tuvalet duygularımızı anlamak adına gizliliğe ve yalnız kalmaya ihtiyacımızın olduğu anlamına gelir. Bu rüya aynı zamanda birtakım kişiler tarafından gözlemlendiğiniz anlamını taşır. Rüyada tuvalete doğru gittiğinizi görmek gerçek hayatınızda bir dönemece geldiğinize ve aksi yönde ilerlemeye karar verdiğinize tabir olunur.

Rüyada Tuvalet Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada tuvaletteki sifonu çektiğinizi görmek ruhani anlamlar taşır. Bu rüya duygularınızdan arındığınızı, barış ve huzura erdiğinizi ve şansınızın döndüğünü anlatır. Rüyada evinizdeki tuvalet yerine umumi bir tuvaleti kullandığınız görmek ise duygularınızı açığa çıkarmaya başladığınızı simgeler. Belki de sizi üzen şeylerin farkına varıyorsunuz. Çatışmalardan uzaklaşmaya çalıştığınızı da söyleyebiliriz. Rüyada gördüğünüz tuvaletin kapısının olmaması da önemli bir detaydır. Kapısız bir tuvalet kontrolünüzü kaybettiğinizi ve başkalarına olan bağımlılığınızın arttığını sembolize eder.

Rüyada Tuvaletini Yapmak

Acele ile tuvalete koştuğunuzu görmek iş ya da özel hayatınızda sıkıldığınızı ve baskıya uğradığınızı işaret eder. Umuma açık bir şekilde tuvaletinizi yapmanız ise engelleyemeyeceğiniz birtakım problemler yaşayacağınızı anlatır. Bu başkaları tarafından yanlış anlaşılmak da olabilir. Yine tuvaletinizi yaparken başkalarının sizi izlemesi gerçek hayatta yaşadığınız baskılar yüzünden stres altında olduğunuzu işaret eder.Rüyada bir tuvaleti temizlediğini görmek hayatınızın kontrolünü elinize almaya başladığınıza işaret eder. Rüyada büyük tuvaletinizi yaptığınızı görmek içinizdeki öfkeyi kontrol etmeye çalıştığınıza rivayet edilir. Gerçek hayatta canınızı sıkan şeylerden uzaklaşma isteğiniz ile tabir olunur. Yine bu rüya hayatınızda bir şeylerin düzgün gitmediğini de anlatmaktadır. Rüyada gördüğünüz çalışmayan bir tuvalet ya da sifon ise yaşayacağınız bir sürprizi haber verir. Yine bu rüya bazı duygularınızın incindiğini ve iyileşmeye ihtiyacınız olduğunu anlatır. Kimseye güvenmemeniz gerektiğini hatırlatır. Hayatınızdaki pişmanlıkları tekrarlamamak adına daha dikkatli olmalısınız.

Rüyada tertemiz bir tuvalet görmek ise kendinizi de arındırmanız gerektiğine rivayet olunur. Zihninizi olumsuz duygulardan arındırmalı, ruhunuzu temizlemeli ve geleceğe karşı daha pozitif olmalısınız. Karşılaştığınız onca probleme rağmen enseyi karartmamalı ve güçlü kalmalısınız.

Rüyada Tuvalet Aramak

Rüyada tuvalet önünde sıra olmuş insanlar görmek kendi ihtiyaçlarınızı görmezden geldiğinize ve kendinizi ikinci plana attığınıza yorumlanır. Önceliği kendinize vermeniz gerektiğine dair bir uyarıdır. Başka kimselerin ihtiyaçları ve mutlulukları sizden sonra gelmelidir.

Rüyada tıkanmış bir tuvaleti açmaya çalıştığını görmek kontrolünüz dışındaki olaylara çok fazla takılmamanız gerektiğini ve pozitif olmaya çalışmanız gerektiğini ifade eder. Rüyada gördüğünüz tuvaletin tıkalı olması yaşam enerjinizin de bir şekilde tıkandığını ve engellendiğini söyleyebiliriz.

Referanslar

Auntyflo, 2018


Özet
Rüyada Tuvalet Görmek
Rüya Tabiri Adı
Rüyada Tuvalet Görmek
Rüya Tabiri
Rüyada tuvalet görmek genellikle şansla ilişkilendirilir. Bu rüyanın psikoloji olarak yorumu ise iç dünyanıza ve duygularınıza daha çok dikkat etmeniz gerektiğidir.
Yazar
Yayıncı
suyaanlat.com
Yayıncı Logo

12 thoughts on “Rüyada Tuvalet Görmek”

  1. Rüyamda arkadaşlarımla yürüyorum sıkışmışım bir dükkanın tuvaletine gireyim diyorum tuvaleti kapı önünde açıkta klozetide dökmüşler sadece ayak var babamda oraya geliyor hadi yap diyor utanıyorum babam sonra eğilip tenasül uzvunu çıkarıyor bende çıkarıyorum ayak kapalı olduğundan hemen pantolonun içine geri veriyorum sonra tanıdık dükkana giderim diyorum. Rüya burada bitiyor

  2. Rüyamda dışarıda klozetler kurulmuş bir sürü bende onlardan birine oturuyorum ve büyük tuvaletimi yapıyorum kimsenin dikkatini çekmediğimi düşünüyorum bi bayan geliyo oda kötü bi yoldaymış ben ona iltifat ediyorum beni akşam gazinoya çağırıyo bende ben akşam namazına gidiyorum diyorum.benimki daha güzel diyorum. Sonra benden kalkmamı ve kendisinin acelesi olduğunu söylüyo. O yapıcakmış tuvaletini bende taharet alamadan kalkıyorum sadece peçeteyle temizliyorum. Elimi yıkamadan hep birlikte otobüse biniyoruz. Sonra otobüse elim pisken değiyo. Ben otobüsün en önüne geçiyorum çok kalabalık. Öndeki arabaya hafif vuruyo ben birden arabanın dışına çıkıyorum büyük bi anteni var orada asılı kalıyorum. Daha sonra o antrnden aşağı iniyorum. Arkadaşlatım hemenn yanıma geliyo. Beraber gülüyoruz. Sonra bitiyo.

  3. Merhaba rüyamda evdeyim tuvalete giriyorum küçük tuvaletimi yapıyorum, tam bi parça tuvalet kağıdı alıyorum ki sonu geliyo bitmiş, evde başka tuvalet kağıdı varmı ki acaba diyorum ya yoksa annem ne kullancak diyorum o tuvalet kağıdını ruloya geri sarıp çıkıyorum tuvaletten. Sizce ne demek olabilir.

  4. Rüyamda tuvalette klozet yerinde yoktu. Geniş bir tuvaletmiş. Yerini görüyorum boş. Yerdeki seramik kenarı yok. Şimdi tuvaletimi nereye yapçam diyorum. Kardeşim almış klozeti. Neden aldı ki klozeti diye düşünüyorum.

    1. Merhaba bu rüya içinizde birşeylerin değiştiğini ve bir daha asla aynı kişi olamayacağınızı ifade eder.

  5. Ruyamda tuvalete grdikten sonra eşime sesleniyorum ama içerden eşime tipa tip bnzesin biri çıkıp gidiyor tuvaletten tektar ikinciye giriyorum ve kapı kendi kendine kapanıyor ve o eşime bnzeyen adam beliriyor icerde ayetel kursiyı okUmay başlıyorum ve kapıyı açıp çıkıyorum rüyanın anlamı nedir olucekmiyim

  6. Rüyamda tanımadığım genç bir erkek gözleri mavi saçı sarı üstünde mavi tişört altına da kpt giymiş tuvaletin deliğine giriyor ve girerken benim kolumu tutuyor bırakmasını söylüyorum ama bırakmıyor sonra tekrar çıkıyor ardından köpek balığı ile çıkıyor ayrıca tuvalet temiz tuvaletin kapısı da açık temizde köpek balığının kafasına bir kere vuruyorum bana kızıp yaklaşıyor ama zarar vermiyor vurmamın sebebi çıkmaya çalışıyorum ordan tuvalette eski oturduğum evin tuvaleti

  7. Rüyamda önce tuvaleti yaptığımı sonrada o tuvalet üstünde yemek yediğimizi gördüm.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.