Rüyada Toprak Görmek

Genel anlamda rüyada toprak görmek duygusallığı, sağlığı ve kar elde etmeyi sembolize eder.Ağaçlar, bitki örtüsü, meyve ile kaplı bereketli topraklar bolluk, zenginlik, maddi ve manevi mutluluk işaretidir. Rüyada çorak arazi, kuru toprak görmek kötü talih karşısında olduğunuzu gösterir. Herhangi bir konu ya da alanda kötü haber alma, gelecekte sıkıntı yaşayacağınız anlamına gelir. Zor günlerin kapıda olduğu, açlık ve ya hastalık olacağına da rivayet olunur.

Rüyada kurak toprak arazisinin ekildiğini görmek çekilen ızdırap sonucunda istenilen şeye ulaşılacağı manasını taşır. Bu rüya kişinin hayatına helal yoldan para geçeceği, bolluk berekete erişeceği anlamına gelir. Araziyi kişi kendisi ve başkalarının yardımı ile ekiyorsa hayırlı bir iş ortaklık kuracağına yorumlanır.

Yine temeli sağlam atılan bu iş sayesinde uzun vadeli bol kazanç sağlayacağı anlamına gelir. Rüyada toprak görmek, arazi parçası sattığınızı görmek yoksulluk veya hastalık olarak yorumlanır. Elinizden malınızın gideceğini, dara düşeceğinizi işaret eder. Rüyada toprakta delik görmek büyük bir umutsuzluğun habercisidir. Acı çekmek ve büyük bir hayalkırıklığı anlamına gelir.Rüyada deprem olduğunu görmek uyarıcı anlam taşır. Yaklaşan tehlikelere karşı sizi uyarır. Büyük bir toprak yığını görmek Büyük yüklü bir para kazancına işaret eder. Evinde toprak yığını görmek kişinin zahmetsizce para kazanacağı anlamına gelir.

Bununla birlikte rüyada görülen toprağın rengi önem arz etmektedir. Sarı toprak altın, beyaz toprak gümüş, kırmızı toprak bakır parayı, siyah toprak ise kara parayı işaret olarak gösterir. Kişi üzerine toprak bulaştığını görür ve silkelerse parasını boşa harcadığı ve bu sebeple zora düşeceğini işaret eder.

Elle toprağa vurduğunu, toprağı karıştırdığını görmek ortaklı bir işe girişeceği, kazançlı çıkacağı anlamına gelir. Kişi avucunda toprak biriktirip yürüdüğünü görürse elinize mal geçeceği anlamına gelir. Kişi elindeki toprağı başına koyar, saçlarına sürerse eline geçecek bu malın çirkin yolla kazanıldığı anlamına gelir.Rüyada Toprak Görmek Ne Anlama Gelir

Toprak üzerinde yürümek, toprağa bastonla vurduğunu görmek kişinin hayırlı bir yolculuğa çıkacağına ve bol kazançla döneceğine delalet eder. Rüyada toprağın sürüldüğünü görmek iş ortamında yapılan iyi bir pazarlık karşılığında işi bitirmek anlamına gelir. Temiz ve güzel toprak üzerinde uzanmak, oturmak ya da uyumak ise saadet anlamını taşımaktadır.

Eğer yanınızda birisi var ise o kişinin de yardımını alacağınız anlamına gelmektedir. Erdemli, güzel bir arazi görmek gelecekte güzel bir yuva, erdemli bir eş, sağlıklı çocuklar ve kalıcı servete delalet eder.

Rüyada toprağı kazdığınızı görmek, rüyadaki hissiyatınıza göre tabir olunur. İyi duygularla toprağı kazıyor iseniz iyi bir maaş elde edeceğinize rivayet olur. Eğer toprağı hüzünlü kazıyorsanız  ve etrafınızda hasta olan kimse varsa o kazılan yer onun kabri olacağına işaret eder.

Kendinizi etrafınızda yabancılarla birlikte toprak üzerinde görürseniz, o kişilerle birlikte ortaklığınız var ise batacağınızı ve yoksulluğa işaret eder. Rüyada toprağa bitki ektiğinizi görmek aşılması zor bir işe el attığınız, emek harcadığınız ama istikrar sonucunda istediğinize ulaşmaya tabir olunur.

Toprak üzerinde yalınayak yürüdüğünüzü görmek hayat enerjinizde bir yükselme olacağı, canlanma yaşayacağınız anlamına gelir. Kendi sağlığınızla ilgili olumlu bir haber alacaksınız demektir.Özet
Rüyada Toprak Görmek
Rüya Tabiri Adı
Rüyada Toprak Görmek
Rüya Tabiri
Genel anlamda rüyada toprak görmek duygusallığı, sağlığı ve kar elde etmeyi sembolize eder. Ağaçlar, bitki örtüsü, meyve ile kaplı bereketli topraklar bolluk, zenginlik, maddi ve manevi mutluluk işaretidir.
Yazar
Yayıncı
suyaanlat.com
Yayıncı Logo

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.