Rüyada Tırnak Kesmek

Rüyada tırnak kesmek, gerçek hayatta yoluna gitmeyen, sizin için sonucu iyi olamayacak birtakım şeyleri fark ettiğiniz ya da fark edeceğiniz anlamına gelmektedir.Bununla birlikte hayatınızla ilgili gerekli gereksiz her şeye karşı aşırı derecede endişeleniyor olabilir ve hayattan tat alarak yaşamayı atlıyor olabilirsiniz. Yaşadığınız tüm endişeler sizi hayatın güzelliklerinden alıkoymakta ve istediğiniz şeylere de ulaşabilmenizi engellemektedir. Temkinli yaklaşımınız risk almanızın önüne geçebilir ve hedeflerinize ulaşabilmek için almanız gereken riskleri göze alamadığınız için de başarısızlıkları da beraberinde getirebilir.

Rüyada Tırnak Kesmek Ne Anlama Gelir

Rüyada kanatarak tırnak kesmek, gerçek hayatta yaşayacağınız bir üzüntünün işaretidir. Aynı zamanda arkadaşlarınızla yaşayacağınız bir anlaşmazlık söz konusu olabilir ve siz bu kişilerle tüm ilişiğinizi kesmek isteyebilirsiniz. Kendinizden çok fazla ödün vererek bir ilişki yürütüyor olabilir ya da maddi ve manevi desteğinizi esirgemediğiniz bir arkadaşınız tarafından kullanılıyor olabilirsiniz. Bir süre sonra bu kişinin art niyetini görerek aranızdaki ilişkiyi bitirme kararı alıp uzaklaşmak isteyebilirsiniz.

Rüyada Pis Tırnak Kesmek

Rüyada pis tırnak kesmek, hayatınızla ilgili uzun süredir aksiyon almak istediğiniz fakat bir türlü cesaret edemediğiniz önemli bir kararı alacaksınız anlamına gelmektedir. Kendi iyiliğinizle sonuçlanacak bu durumu geciktirmeniz sağlayacağınız faydayı bir miktar azaltsa da yine de istediğiniz sonucu elde edeceğiniz için sevinebilirsiniz. Hayatınızdaki kötü gidişatı değiştirebilir ve olumsuz durumları olumluya çevirebilirsiniz. Şartların elverişsiz olması sizi ilk başlarda yıldırsa bile, kendinize güvenerek bu durumdan kurtulma yolları arayacak ve başaracaksınız demektir.


Rüyada Çok Uzamış Tırnakları Kesmek

Rüyada çok uzamış tırnakları kesmek, hayatınıza sizi fazlasıyla rahatsız edecek, özelinizi kurcalayacak birinin gireceğine yorumlanmaktadır. Bu kişiye önceleri çok fazla güvenecek ve tüm sırlarınızı anlatarak onun eline fazlasıyla koz vereceksiniz demektir. Uzun yıllar boyunca bu kişiye güvenecek ve yediğiniz içtiğiniz ayrı gitmeyecektir.

Bu kişinin zamanla iç yüzünü göstermesi ve size farklı zamanlarda kötülüğünün dokunması sebebiyle ilişkinizi bitirme kararı alabilirsiniz. Vereceğiniz bu karar ile rahat bir nefes alacak ve sırlarınızın ifşa olacağı korkusunu da yitireceksiniz. Fakat birlikte geçirdiğiniz uzun yılların boşa geçtiğini düşünüp üzülebilir, bu nedenle de kendinize kızabilirsiniz.

Rüyada Ojeli Tırnakları Kesmek

Rüyada ojeli tırnakları kesmek, gözlerinizi boyamak isteyen birine işaret etmektedir. Bu kişinin niyetini ilk başlarda anlamayarak yakın arkadaş belleyebilirsiniz ve bu kişinin gerçek niyetini anlayamayabilirsiniz. Fakat maddi ve manevi olarak farklı zaman dilimlerinde zarara uğramanız sebebiyle bu kişiye karşı daha sonrasında temkinli olmak isteyeceksiniz anlamına gelmektedir.

Bu kişinin size ciddi zararları olabilir, sizin hakkınızda etrafa olumsuz konuşmalar yapabilir ve çevrenize karşı sizi kötü gösterebilir. Sizi tanıyan insanlar itibar etmeyeceklerdir fakat yeni girdiğiniz ortamlarda bu sebepten dolayı kendinizi ispatlamak zorunda kalabilirsiniz.