Rüyada Timsah Görmek

Rüyada timsah görmek, hayatınızda yaşayacağınız değişimlerin habercisidir.Bu rüya aynı zamanda bir uyarı niteliği taşıyabilir. Timsahı öldürmek hayra yorulurken, öldürememek felaket habercisi olabilir. Bu rüya farklı şekillerde tezahür edebilir. Bunlar;

  • Rüyada timsahın saldırısına uğramak,
  • Hayvanat bahçesinde bir timsah görmek
  • Bir timsahı ehlileştirmek

Bu rüya kimi zaman da finansal açıdan garantide olmanız gerektiğine işaret eder. Uzun yıllar boyunca biriktirdiğiniz paranızı sağlam bir şekilde korumanız gerekmektedir. Rüyada timsah sürüsü ile akarsuda yüzmek, umudunuzu ve inancınızı korumaya devam edeceğinize işaret eder.

Rüyada timsahı öldürmek içinizde tuttuğunuz hırs ve siniri dışarı yönlendirmeniz gerektiğine alamet eder. Yine iş hayatında yaşayacağınız değişikliklere hazırlıklı olmalısınız. Vereceğiniz kararlarda uzun uzun düşünmeniz gerektiğine delalet eder.

Rüyada timsahı hayvanat bahçesinde görmek, içinizde sakladığınız eşsiz özelliklerinizin açığa çıkacağına delalet eder. Bu özellikleri kullanmanız gereken bir sürece gireceksiniz.

Timsahın ısırması:

Rüyada timsah tarafından ısırıldığını görmek, kaygılarınızın son bulacağına delalet eder. Kimi zaman bu rüya arkadaş çevrenizde kuyunuzu kazan birinin varlığına da alamet olur. Timsah bizden güçlü bir hayvan olduğu için kimi zaman kontrolümüz dışında gelişen olayları da simgeler. Bu yüzden gücümüzün yetmeyeceği olaylara bulaşmamamız gerektiğine alamet eder. Aynı zamanda timsahın geniş ağzı, olaylar karşısında daha sakin ve suskun olmanız gerektiğine delalet eder.

Rüyada timsah gördüyseniz aşağıdaki soruları sormanız gerekir.

  • Kaçınmanız gereken olaylar var mı?
  • Yakın zamanda korku yaşadınız mı?
  • Başa çıkamadığınız bir olay yaşadınız mı?Rüyada Timsah Görmek Ne Anlama Gelir?

Timsah rüyası, yakın zamanda yaşadığınız bir korkuya ya da ekonomik sıkıntıya işaret eder. Bazen rüyada timsah görmek sıradan hayatınıza heyecan katmanız gerektiğine delalet eder. Eğer gördükten sonra heyecanlandıysanız bu rüya sıkıldığınıza ve yeni heyecanlar aradığınıza delalet eder.

Rüyada timsah görmek kimi zaman timsah gözyaşları ile ilişkilendirilir. Bu da sahtekarlarla dolu bir çevrede bulunmaya delalet edebilir. Aynı zamanda bu rüya sizin kendiniz gibi olmadığınıza ve rol yaptığınıza da alamettir. Rüyada bir timsah ile kavga etmek korkularınızla yüzleşmeye, bir timsahtan kaçmak ise korkularınız ile yüzleşmekten kaçınmaya işarettir.

Karada timsah:

Rüyada karada yürüyen bir timsah görmek, çevrenizde tehlikeli bir düşmanın varlığına bu timsahı öldürmek ise düşmana karşı galip gelmeye yorumlanır. Rüyada timsahın size karşı galip gelmesi düşmanına karşı mağlup olmaya yorumlanır.

Rüyada timsah eti yemek, acı verici bazı hastalıklar yaşamaya delalet eder. Kimi zaman bu rüya timsahın sizi denize doğru çekmesi ile sonuçlanabilir. Eğer sizi denize çekerse polise yakalanmaya delalet eder. Rüyada timsah derisinden çanta görmek büyük bir kısmetin ele geçeceğine alamet eder.