Rüyada Tilki Görmek

Rüyada tilki görmek, art niyetler taşıyan, arsız ve yüzsüz bir kişinin varlığına delalet eder.Gerçek yüzü geç de olsa anlaşılacak bir kişiyi simgeler. Yine rüyada tilki görmek yalancı, kötü niyetli ve hilebaz bir düşmanınız olduğuna  ya da bu özelliklere sahip hizmetçiye delalet eder. Ayrıca rüyada tilki görmek çevrenizde size zarar vermek isteyen, husumet dolu erkek ya da kadına delalet eder.

Tilkinin derisini görmek mala ve mülke işaret eder. Yine sütünü görmek hastalıklardan ya da tasadan yorumlanır. Rüyada tilkinin etini yemek veya tilkiyi öldürmeyi planlamak üşütmeye sonra da şifa bulmaya işaret eder.

Rüyada tilkiye binmek tasalanacağınıza, üzüleceğinize, tilkiden inmek ise hastalanıp yataklara düşeceğinize yorumlanır. Rüyada bir tilkiyi kovalamak, kötü işlere bulaşacağınıza, aşk hayatınızda kötü şeyler yaşayacağınıza delalet eder.

Rüyada tilki sütü içmek hastalıklardan kurtulacağınıza ve kısa zamanda şifa bulacağınıza işaret eder. Rüyada tilki ile boğuşmak çevrenizden birileri ile tartışma ya da kavga yaşayacağınıza işarettir. Rüyada tilki ile oynamak karşı cins tarafından ilgi görür, ancak kendisi bu ilgiye yanıt vermez.


Rüyada Tilki Görmek Ne anlama Gelir

Kirmaniye göre, rüyada tilki görmek ve bu tilkinin kendisine sürtündüğünü görmek sahtekar ve acımasız bir koca ile tabir olunur. Rüyada evinde tilki görmek, kişinin sevdiği bir kadın ile evleneceğine,tilkiyi elinden kaçırmak ise borçlarını ödemeye tabir olunur.

Rüyada tilkinin gizlendiğini gören kişinin karısı zina eder, yine kişi bu tilki ile uğraşırsa sahtekar biriyle kavgaya tutuşur. Rüyada tilkiyi aradığını gören kimse belinden rahatsızlık geçirir. Rüyada tilki öldürdüğünü gören kimseye cin taifesinden birileri musallat olur.

Tilki son derece sahtekar ve hilebaz bir düşmana işarettir. Bir kişi tilki ile beraber hile yaptığını görür ise o kişi yalancı şahitlik yapar. Tilkiyi ödüllendirdiğini gören kimse için de aynı riya tabiri geçerlidir.

Rüyada tilkinin kendisinden kaçarak uzaklaştığını gören kişinin borcu vardır ve yakın zamanda bu borcundan kurtulur. Bu kimse daha önce aldığı borçlarından ders alarak ileride borçlanırken ince eleyip sık dokur.