Rüyada Terlik Görmek

Rüyada terlik görmek, mutluluk ve sevinçle karşılanacak bir habere delalet eder.Kişinin sorunlarından uzak ve mutlu bir hayat yaşayacağı anlamına gelen bu rüya, birine itaat etmek anlamına da gelebilir. Ev içerisinde terlik giyildiğini görmek ise eve hoşlanılmayan birinin misafir gelmesi olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Terlik Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada görülen terlik, gücün ve kudretin sağlanması anlamı taşımaktadır. Bir işte başarı elde edilmesine yardımcı olur. Tahta terlik görmek ise yakın zamanda tatsız bir kavganın içine girileceğini alamet eder. Terliği kaybetmiş olarak rüyada gören kişiler başarı elde ettiği bir iş ortamında başkaları tarafından ayağının kaydırılacağı anlamına gelir.

Ayrıca terlik bulduğunu görmek ise yeni tanıştığı bir kişi ile hoş sohbet edeceği ve bu konuşmadan olumlu sonuçların alınması anlamını taşır. Rüyada terlik görmek, dinlenmeyi ve memnuniyet temsil eder.

Eğer rüyanızda ayakkabılarınızı çıkartıp terlik giydiğinizi gördüyseniz bu; yorucu ve sıkıntılı bir işi halledeceğinizi ve sonuçtan memnun kalacağınızı gösterir. Rüyanızda yumuşak dokulu, rahat terlikler giydiğinizi görürseniz, bu mutluluk alametidir. Sevinçli haber alacağınıza ve çok sevineceğinize delalet eder.Eğer rüyanızda ayağınıza giydiğiniz terlikleri bir başkası size uzatıyor ise mutluluğunuza vesile olacak demektir. Eğer rüyanızda siz bir başkasına giymesi için terlik uzatıyor iseniz karşınızdaki kişiyi çok mutlu edeceğiniz, hayırlı bir işe vesile olacağınız anlamına gelir.

Rüyada Terlik Kaybetmek

Eğer rüyada ayağınıza giydiğiniz terliği kaybettiğinizi görürseniz; iş veya özel hayatınızda çekişmeli bir durumla karşı karşıya kalacağınıza delalet eder. Kaybettiğiniz terliğinizi bulduğunuzu görürseniz, bu çekişmeli durumdan alnınızın akıyla çıkacaksınız anlamına gelmektedir.  Eğer rüyanızda terliğinizi kaybettiğinizi ve bulamadığınızı görürseniz başarısızlığa uğrayacaksınız demektir.

Rüyada Bir Çift Terlik Satın Aldığınızı Görmek

İkinci bir eve, ikinci bir otomobile sahip olacağınıza delalet eder. Mallarınızı çifte katlayacağınızın müjdesidir.

Rüyada Sadece Terliğin Tekini Görmek

Evli iseniz ikince kez evleneceğinize işaret eder. Bekar iseniz iki kişi arasında kararsız kalacaksınız demektir. Rüyada terliğin çalındığını görmek ise değersiz bir eşyanızın çalınacağına delalet eder. Sizin ve aileniz için değersiz bir eşya olduğundan hiç üzülmeyeceksiniz anlamı da taşımaktadır.

Rüyada Yeni Bir Çift Terlik Görmek

Değerli bir mülk satın alacağınız anlamına gelmektedir. Rüyada eski, yıpranmış terlik görmek ise maddi olarak değerli olmayan ancak manevi anlamda sizi mutlu edecek bir mal sahibi olacaksınız anlamı taşımaktadır.

Rüyada Terlik Denemek

Sizin ya da aileden birinin gelirinin artacağı anlamına gelmektedir. Artan gelirle birlikte paralel olarak ihtiyacınız olmayan eşyalar için para harcayacaksınız demektir.


Rüyada Başka Birisinin Terliğini Giymek

Kendi çıkarlarınız için birisine yaklaşacaksınız demektir. Rüyanızda terlikleri başkasının ayağından zorla çekip çıkarttığınızı ve kendi ayağınıza giydiğinizi görürseniz; bu karşınızdaki kişiye çıkarınız doğrultusunda zarar vereceğiniz anlamını taşımaktadır.

Rüyada Terliğin Yırtıldığını, Koptuğunu Görmek

Size daha öncesinden kalan ya da kalacak olan miras üzerinden hak iddia edecek uzak akrabalarınızın ortaya çıkacağı anlamına gelmektedir. Rüyanızda terliğin yürürken veya koşarken ayağınızdan çıktığını görürseniz; ihtiyaç duymadığınız eşyalarınızı satacağınıza ve bundan bir miktar gelir elde edeceğinize delalet eder.