Rüyada Terlemek

Rüyada terlemek, yoğun hissedilecek korkuya delalet etmektedir.


Rüyada Terlemek Ne Anlama Gelir

Kalabalık bir ortamda sunum yapmanız gerekebilir evsiz bunun için fazlasıyla korku hissediyor olabilirsiniz. Bu korku neticesinde günlük hayattan kopabilir ve korkunuzu yenmek için bir takım yolla başvurmak için tavsiyeleri dinlemeye başlayabilirsiniz. Bu rüya aynı zamanda bilinçaltınızın kötü olayları size sürekli hatırlattığı anlamına gelir.

Yakın zamanda yaşamış olduğunuz ya da yaşayacağınız olumsuz bir olay sizi geçmişteki konu hatıraları hatırlatabilir ve kısa süreli de olsa depresyona girmenize neden olabilir. İçinde bulunduğunuz toplumdan dışlandığınızı hissediyor olabilir ve sizi hiç kimsenin sevmediği algısına düşüyor olabilirsiniz.

Son zamanlarda hayatınızda çok fazla endişe, stres, korku veya sinir harbi yaşıyor olabilirsiniz. Bu rüya başarıya ulaşmak için mücadele yolunuzda katlanmak zorunda olduğunuz engebelerin hatırlatıcısı olabilir. Nihayetinde başarıya ulaşacağınızdan hiçbir endişeniz olmaması gerekmektedir.

Rüyada Aşırı Terlemek

Rüyada aşırı terlemek, ciddi anlamda benliğinizi sarmış olan gelecek kaygısı ile baş etmeye çalıştığınız anlamına gelmektedir. Geleceğinizi öngöremiyor olabilir, size sunulan olanaklar arasında sizin için en faydalı olanı seçemeyecek korkusunu fazlasıyla yaşıyor olabilirsiniz. Bu süreçte kendinizi yiyip bitirmeniz faydasızdır çünkü hangi yolu seçerseniz seçin sizin için muhakkak tahmininizden de fazla fayda sağlayacaktır. Bu endişeyi yaşadığınız müddetçe hiç faydadan haz duyamayabilir ve hayatınızın beklediğinizden de kötü geçtiğini hissederek mutsuz olabilirsiniz. Bunu tam tersine çevirmek sizin elinizde bunu unutmamanız gerekmektedir.


Rüyada Güneş Altında Terlemek

Rüyada güneş altında terlemek, diş etkenlerden kaynaklı mücadele etmeniz gerekecek birtakım zorluklarla karşılaşacaksınız anlamına gelmektedir. Sizin dışınızda gelişen olaylara müdahale etmeniz tamamen imkânsız olabilir ve bu nedenle de kendinizi fazlasıyla aciz hissedebilirsiniz. Bu süreçte kabuğunuza çekilmeniz ve olaylardan minimum zararla kurtulabilmeniz için 3. Şahıslara kulaklarınızı tıkamanız ve yaşadığınız her ne ise kısa bir süre sonra geçeceğine inanmanız gerekmektedir.

Rüyada Soğuk Havada Terlemek

Rüyada soğuk havada terlemek, gereksiz yere yapacağınız evhamın size birtakım zorluklar getireceğine işaret etmektedir. Gereksiz yere maddi anlamda borç altına girebilir ve sonrasında ödeme zorluğu yaşayabilirsiniz. Maddi durumunuzu zor sokmanızla birlikte ruh durumunuzu da sıkıntıya sokabilir, uykusuz geceler geçirebilir ve ödeme zorluğu sebebiyle gelecek korkusunu da fazlasıyla hissedecek olabilirsiniz.

Rüyada Patronunuz Karşısında Terlemek

Rüyada patronunuz karşısında terlemek, ofis ortamınızda sizi zora sokacak bir olayla karşılaşacaksınız anlamına gelmektedir. Fakat karşılaşacağınız bu durum sizin büyüttüğünüz kadar olmayabilir ve siz kendi içsel ruh durumunuzu sıkmak haricinde kendinize boşuna hayatı dar edeceğiniz anlamına da gelmektedir.