Rüyada Tartışmak

Rüyada tartışmak, yaşanan zor durumlara çareler aramaya alamet eder.Eğer ki ailenizden birisi ile veya sevdiğiniz bir kimse ile tartıştığınızı görüyorsanız, sıkıntılı bir döneme gireceğinize işarettir. Rüyada tartışmak, cinsiyetlere göre de farklı yorumlanabilir, erkekler için mahkeme salonundan başarıyla çıkacağına yorumlanır. Yine bu rüya kadınlar için ise dargın oldukları biriyle barışacağına delalet eder. Rüyada herhangi birisi ile tartıştığını görmek, üzüntü ve kedere kötü işlere bulaşacağına, rivayet eder.

Rüyada tartışmak aslında kişiye çok önemli 2 ilahi mesaj da verir;

  • Yaşamında daha mutlu ve huzurlu olacağına
  • Her türlü kaza ve beladan kurtulacağına işaret eder.

Rüyada Tartışmak Ne Anlama Gelir?

Tartışmak, çok görülen bir rüya olmadığı için bu rüyayı gören insanlar, yorumlarına da çok dikkat etmelidirler. Tartışmanın şiddetine göre de yorumlanır. Eğer kavganın şiddeti sizi çok etkilediyse, çok sevinçli bir haber alacağınıza bu haberin sonucunda çok mutlu olacağınıza delalettir.

Eğer kavganın şiddeti sizi çok etkilemediyse günlük hayatınızda bulunacağınız ortamlarda, iş ve ev yaşamınızda bereket ve bolluk anlamına gelmektedir. Rüyanızda tanımadığınız biriyle tartışıyorsanız, hiç beklemediğiniz bir anda ve yakın zamanda gelecek olan büyük müjdeli bir sürprizin habercisidir.

Rüyada tartışmanın büyüdüğünü görmek, rüya sahibinin kısa sürede bir işte çalışıyorsa terfi edeceğine alamet eder. Kişi bir işte çalışmıyorsa iş sahibi olacağına ve gelirinin zenginliğinin artacağına delalet eder.Rüyada sevgili ile tartışmak, bir hastalığın başlayacağına rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin başta sağlık olmak üzere her konuda daha dikkatli olması gerektiği anlamına gelmektedir.