Rüyada Sümük Görmek

Rüyada sümük görmek, gerçek hayatta tabiri yerindeyse nahoş durumlardan paçanızı sıyırabilmeniz için yapmanız gereken eylemlerden dolayı oluşabilecek hislerinize yorumlanmaktadır.


Rüyada Sümük Görmek Ne Anlama Gelir

Size yardımı dokunması için aslında hiç de haz etmediğiniz bir kişiden iyilik isteyebilir, fakat bu iyilik gerçekleşirken tiksinti dolu hisler yüzünden gerilebilirsiniz. Karşı taraftan hiç haz etmediğinizi yansıtmamanız sizin geleceğiniz ve iyiliğiniz için büyük önem arz edebilir, bu yüzden dikkatli olmanız gerekmektedir. Kendi hislerinizi karşı tarafın anlamaması için baskılayabilir ya da sahte bir tavır takınarak geçiştirebilirsiniz.

Rüyada Tanıdığınız Birinin Yüzünde Sümük Görmek

Rüyada tanıdığınız birinin yüzünde sümük görmek, yakın çevrenizde tanıdığınız hatta sevdiğiniz bir kişinin sizin hakkında iyi düşünmediğini öğreneceğiniz anlamına gelmektedir. Bu kişiyi sevdiğiniz için sizin hakkınızdaki olumsuz düşüncelerine çok şaşırıp üzülebilirsiniz. Hatta düzeltmek için çaba sarf etmek isteyebilir, hata sizde olmasa bile zeytin dalı uzatabilirsiniz. Bu kişinin size karşı olan kötü hislerinin temeli sizin yapmış olduğunuz bir şey olmadığı için çabalarınız faydasız kalacaktır. Bu kişinin arkadaşlığını unutmanız ve uzaklaşmanız sizin yararınıza olabilir.


Rüyada Kendi Yüzünüzde Sümük Görmek

Rüyada kendi yüzünüzde sümük görmek, bir kişi ya da bir olay karşısında düşünceleriniz veya hislerinizi tekrar hoş olmayan bir şekilde tutmaya ilişkin zorlanabilir ve kendi kendinize verdiğiniz sözü tutmakta zorlanabilirsiniz. Daha öncesinde takınmış olduğunuz tavırlar yüzünden tepkilerle karşılaştığınız için artık bu şekilde davranmama kararı almıştınız fakat tekrar sınırlarınızı zorlayan ve sizin sabrınızı taşıran kişiler ile diyaloğa girmeniz nedeniyle huzursuz hissediyor olabilirsiniz. Takınmış olduğunuz sahte tavırların da hiçbir işe yaramadığını düşünüyor ve daha kötü izlenim bırakıyor olduğu konusunda haklı olsanız bile dikkatli davranmanız sizin yararınıza olacaktır.

Rüyada Ellerinizde Sümük Görmek

Rüyada ellerinizde sümük görmek, sosyal ortamınızda kendinizi kötü duruma düşüreceğiniz bir durumu tetikleyeceksiniz anlamına gelmektedir. Hoş olmayan duygularınızı yansıtma konusunda zorluklar yaşayabilir ve içine düşeceğiniz durumun fitilini siz ateşleyebilirsiniz. Kendinizi savunabilmeniz açısından geri planda kalmaya özen göstermeli, karşınızdaki kişileri suçlayıcı ifadelerden kaçınabilmelisiniz. Çünkü bilin ki olaylar sakinleştikten sonra zararlı çıkan kişi siz olmuş olacaksınız ve pişmanlığınız hiçbir fayda etmeyecek.

Rüyada Sümüğünüzü Yediğinizi Görmek

Rüyada sümüğünüzü yediğinizi görmek, bir konu hakkında kalabalık bir ortamda ileri geri konuşmanıza rağmen söylediklerinizi sonrasında değiştirmek durumunda kalacağınıza yorumlanmaktadır. Daha öncesinde söylediklerinizi yutmak durumunda kalabilir ve tam tersi söylemlerle kendinizi aklamaya çalışabilirsiniz. Bu süreçte etrafınızdaki kişilerin size karşı olan güvenlerini yitirebilir ve aslında tamiri olmayan durumlara yol açabilirsiniz demektir.