Rüyada Suçlanmak

Rüyada suçlanmak, nedeni ne olursa olsun gerçek hayatta hissettiğiniz yoğun suçluluk duygusunun bir yansımasıdır.Bu rüya kendiniz hakkında duyduğunuz şüphenin bir sembolüdür. Aldığınız kararları sorguladığınızı gösterir. Rüyada bir başkasını suçlamak ise çevrenizdeki insanlar ile yaşayacağınız bazı tartışmalara alamet eder. Bu rüya sıkıntılı bir ilişki içerisinde olduğunuzu anlatır.

Rüyada Suçlanmak

Rüyada suçlanmak, duyguların doğrudan ifadesiyle ilişkilendirilir. Rüyada ne için ve kim tarafından suçlanıyorsunuz? Bunun ne olduğunu netleştirebilirseniz rüyayı doğru yorumlayabilir ve anlamlandırabilirsiniz.

Aynı zamanda suçlama anında rüyadaki hissiyatınız da önem arz etmektedir. Suçu kabul ediyor musunuz? Kendinizi suçlu hissediyor musunuz? Eğer öyleyse suçluluk ve çatışma yaratacak olan başarısızlık duygularını üstlendiğinizi gösterebilir.

Aşırı kendini eleştirme de doğabilir. Belki de göremediğiniz veya kabul etmediğiniz şeyler vardır. Bu rüya genellikle uyarıcı anlam taşımaktadır. Bu nedenle rüyanızı doğru anlamlandırıp yorumlamanız gerçek hayatta sizi olumsuz davranışlardan korunmanız için uyarıcı olacaktır.Rüyada Yapmadığınız Bir Şeyden Dolayı Suçlanmak

Rüyada yapmadığınız bir şeyden dolayı suçlanmak, yapacağınız bir eylemin başarınızı zayıflatabileceğini kabul etmediğiniz bir mesajdır. Bunun, bir atılım için bir anahtara sahip olabilecek bir şey olup olmadığını tarafsızca görmek için neden suçlandığınızı keşfedin. Çünkü kendi başarınıza giden yolda engelleri yine siz kendinize koyuyor olabilirsiniz.

Rüyada Hırsızlık Yüzünden Suçlanmak

Rüyada hırsızlık yüzünden suçlanmak, gerçek hayatta çevrenizden birini büyük bir hayal kırıklığına uğratacaksınız demektir. Duygusal yönden bu kişiye umut verip sonrasında vazgeçebilirsiniz. Bu durum karşı taraf için büyük yıkım olacaktır ve uzun süre toparlanması zor olacaktır.Bu durumu gerçekten istiyor musunuz? Bu rüya uyarıcı anlam içermektedir. Bu nedenle bu olumsuz durum vuku bulmadan önce kendi hareketlerinizi kontrol altına alabilir ve karşı tarafın iyiliği yönünde hareket edebilirsiniz.

Rüyada Ailenizin Sizi Suçlaması

Rüyada ailenizin sizi suçlaması, aile içinde beklentileri karşılayamadığınızın işaretidir. Bu durum okul veya iş ile ilgili olabilir. Sizin için daha iyisini isteyecekleri aşikardır fakat siz bu istek ve güveni boşa çıkartmak için enerji sarf ediyorsunuz. Sorumluluklarınızın bilincine varmanız sizi daha başarılı yapacaktır ve ailenizin de mutlu olmasına neden olacaktır.

Rüyada Eşinizin Ya da Sevgilinizin Sizi Suçlaması

Rüyada eşinizin ya da sevgilinizin sizi suçlaması, gerçek hayatta ayıplanacak bir eylem gerçekleştirmiş veya gerçekleştirecek olabilirsiniz. Bu durum önce sizin için çok masum gözükmüş olabilir ama sonrasında çok büyük ve önüne geçilemez bir hal alacaktır. Sizi seven kişiyi yitirmeniz söz konusu olabilir hatta bununla birlikte çevrenizdeki tüm sizin iyiliğinizi düşünen kişilerin de sizden uzaklaşmasına sebebiyet verebilirsiniz.

Rüyada Yalan Söylediğiniz İçin Suçlanmak

Rüyada yalan söylediğiniz için suçlanmak, kendi çıkarınız için yapabilecekleriniz adına uyarıcı anlam içermektedir. Kendi menfaatiniz için küçük ya da fark etmeden yalan söyleyebiliyorsunuz. Bu durum yakın çevrenizce fark edilecek ve gerçek hayatta da suçlanacaksınız.Referanslar

Auntyflo – Accuse Dream Dictioanary