Rüyada Su İçmek

Su rüyası önemle yorumlanmalıdır çünkü bu rüya duygusal istikrar ve aidiyet ile ilgilidir.Rüyada su içmek, genellikle ayrı ayrı yorumlanması gereken faktörlerden oluşur. Su, ortaya çıkarmak istediğiniz duygulara sahip olma ihtimaliniz olduğunu alamet eder. Rüyada su, hissettiğiniz duyguları temsil eder, bu nedenle bu rüya önemlidir ve hayalinizde sunulan diğer faktörler de dahil olmak üzere anlamını tabir etmelisiniz.

Güneş sistemimizdeki gezegenlerin hepsinde, dünyamız bilindiği kadarıyla suya sahip tek gezegendir. Su, hayatın atasıdır ve bereket, yaratıcılık, duygusal huzur, yenilenme, saflık ve yeni çabalar ile alakalandırılır. Su sürekli akar ve bu nedenle hayatın sembolik bir temsilidir. Sonuç olarak, su rüyasının sizi çevreleyen gerçek yaşam koşullarının yorumuyla çok ilgisi vardır.

Bilinçaltımız en ilkel seviyesinde suya tepki gösterir çünkü bizler çoğunlukla sudan oluşuruz. Sonuç olarak, su rüyaları, duygusal ve psikolojik durumunuzun olağanüstü güçlü göstergeleridir. Rüyada susuzluğunuzu gidermek amacıyla saf su içmek, yaşadığınız bir ilişki içerisindeki yenileme ve dengeyi bulmayı simgeler. Kirli su içmenin tabiri ise mutsuzluğa yorumlandığı gibi karşınızdaki kişileri de mutsuz edeceğiniz anlamına gelir.Rüyada Su İçmek Ne Anlama Gelir?

Susadığınız ve su içmek istediğiniz bir rüya gördüyseniz, bu gerçekten istediğiniz bir şey olduğu anlamına gelir. Gerçekte bir şeye ihtiyacınız var, bu yüzden su içmek istiyorsunuz. Bu ihtiyaç bir bilgi de olabilir başka bir şey de olabilir ancak bunu yaşamadan bilemeyiz. Rüyada su içmek, uzun süredir ihtiyaç duyduğunuz bir şeyi doyurduğunuz anlamına gelir. Uzun zamandır bir şeyler istiyordunuz ve şimdi nihayetinde alıyorsunuz.Rüyada su içmek içtiğiniz miktara göre de yorumlanır. Kararında içmek gerçek hayatta ihtiyacınız olan şeylere ulaşabileceğiniz manasını taşır. Çok miktarda su içmek ise yoğun çabalarınız neticesinde arzuladığınız bir şeye sahip olmaya ancak bu şeyin sizi mutlu edemeyeceğine delalet eder.

Az miktarda su içmek ve bu nedenle susuzluğunuzun devam etmesi ise ihtiyacınız olan şeye ulaşamayacağınız manasına gelir. İçtiğiniz su acı ise bu bir hastalıktan mustarip olacağınız manasına gelir. Hasta iken temiz suyu kana kana içtiğini görmek ise kısa sürede iyileşmenin habercisidir.