Rüyada Su Görmek

Rüyada su görmek son derece derin manalar içerir.


Su rüyanın doğası göz önüne alınarak farklı şekillerde tabir edilebilir. Bu rüyada özellikle suyun rengi, yeri ve rüya görenin ruh hali önem taşır. Su kişinin iç duygusal durumunu yansıtmaktadır. Rüyada hissettiklerinize göre su rüyası iyi ya da kötü tabir edilebilir.

Rüyada suyun sıçradığını görmek uyanmanız gerektiğine dair bir işarettir. Bu rüya artık yolunuza dönmeniz gerektiğini ifade eder. Kaynayan bir su görmek ise duygularınızın zirve yaptığını ve biraz durulmanız gerektiğini gösterir. Yine hayatınızda kaynama noktasına ulaştığınızı ve rahatlamanız gerektiğini ifade eder.

Rüyada suyu dinlediğini görmek iç dünyanızda huzuru yaşadığınızı göstermektedir. Yine su üzerinde yürüdüğünü görmek duygularınız üzerindeki kontrolünüzün en üst düzeyde olduğuna delalet eder. Bir su seli ya da Tsunami görmek ise duygularınızın gücü karşısında kontrolünüzü kaybettiğinizi işaret etmektedir.

Rüyada nehir görmek yapacağınız bir seyahate yorumlanır. Bu seyahat bir yere olabileceği gibi iç dünyanıza da olabilir. Çok şiddetli akan bir nehir görmek hızlı değişimler yaşayabileceğinize yorumlanmaktadır.

Eğer nehir sakince akıyor ise hayatınızda yasayacağınız değişimlere hazır olduğunuzu ifade eder. Rüyada su dalgaları görmek tehlikeyi işaret etmektedir. Yine içeride yaşadığınız duyguların açıa çıkabileceğini simgelemektedir.Rüyada Su Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada boğulduğunuzu görmek duygularınızın yoğunlaştığını ve çok erinleştiğini ifade etmektedir. Şelale görmek ise temizlenmeye ve yeni başlangıçlar yaşamaya delalet eder. Bu temiz bir sayfa açacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada fırtına görmek duygusal olarak zor bir dönemden geçtiğinizi işaret etmektedir. Ancak her fırtınanın dineceği gibi bu dönemin de bir sonu olduğunu bilmelisiniz. Rüyada su üzerinde yolculuk etmek ise kendinizi özgür bıraktığınızı delalet eder. Su üzerinde gemi enkazı görmek zor zamanlarda destek alacağınız bir kişiyi ifade etmektedir.

Bir havuz içerisinde birileri ile yüzdüğününüzü görmek yine suyun özelliklerine göre o kişi ile yaşayacağınız durumları simgelemektedir. Suyun altında olduğunu görmek bilinçaltınızın derinliklerini keşfetmeye başladığınız manasına gelir. Bu keşif sırasında nasıl hissettiğiniz önemlidir.


Rüyada Bulanık Su Görmek

Bulanık su duygusal anlamda yaşadığınız sorunları ve çevreniz ile alakalı sorunları aşamadığınızı gösterir. Bu rüyayı gördükten sonra pozitif olmakta fayda vardır. Rüyada tertemiz bir su görmek duygularınızın da berrak olduğunu ve rüyada gördüğünüz kişi ve yerler hakkında temiz duygular beslediğinizi gösterir.

Koyu mavi ya da lacivert bir su görmek bilinçaltınızda derinlere saklanmış duygular olduğuna delalettir. Rüya gördüğünüz sırada hissettiklerinize göre derinlerdeki bu duygulara olan hisleriniz örtüşür.

Rüyada kırmızı bir su görmek hırs ve asabiyeti simgeler. Bu yine iç dünyanızda yaşadığınız asabiyeti simgeler. Rüyada çamurlu bir u görmek ise üzerinizdeki ağırlıklardan kurtulmanız gerektiğini anlatmaktadır.