Rüyada Solucan Görmek

Solucan ve bu tür canlılar mala, geçindirmekle yükümlü kişilere veya nefret edilen herhangi bir şeye yorulur.Rüyada solucan görmek, etrafta kötülüğünüzü isteyenlerin olduğunu gösterir. Rüya sahibi için solucan görmek, faydalı işler yapacağına kazanç sağlayıp toprak kazanacağına ve varlığını büyüteceğine yorulur. Rüya sahibinin çok çalışkan ve işinde başarıl olacağı, bunun sonucunda da verdiği emeklerin karşılığını alacağı şeklinde yorulur. Kazandığı bu paralar ve malların helal olduğuna delalet eder.

Rüyada Solucan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada solucan görmenin bir diğer anlamı da zarar etmektir. Ancak bu zarar rüya sahibine değildir. Rüya sahibinin etrafında kendisine zarar verecek birçok insanların var olduğu şeklinde yorumlanır. Bu insanlar kendi menfaatleri için uğraşarak rüya sahibinin kazançlarını elde etmeye çalışan insanlardır. Rüyada solucan görmenin farklı şekillerinin yorumları aşağıda açıklanmıştır. Rüyada solucan görmek, rüya sahibi kişinin yakınlarından darbe alacağına işaret eder.Rüyasında solucan kustuğunu gören kişinin en yakınları tarafından dolandırılacağına ve büyük bir zarara uğrayacağına işaret eder. Kaybettiği varlıklarla büyük bir zarar uğrayacak rüya sahibinin kendini zor toparlayacağına işaret eder. Rüyada solucan düşüren kişinin aile fertlerinin sayısının azalacağına işaret eder. Bu azalış hayırlı da olabilir veya büyük bir tartışma sonucunda da olabilir. Rüya sahibinin faydası olmayan gereksiz işlerden kurtulacağına yorulur. Ayrıca gereksiz kişilerden rüya sahibinin kurtaracağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Solucan Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada solucan yemek kısmete işaret eder. Rüya sahibi kişinin yaptığı işte artma olacağına ve işine olan talebin artacağına yorulur. Rüya sahibi, vücudunun bir yerinden solucan çıktığını görmesi üzüleceği durumları yaşayacağına işaret eder. Bu üzücü durum hem maddi hem de manevi olabilir.Rüyasında solucan gören kişi hem kendisini hem de mallarını korumalıdır. Çünkü rüya sahibinin etrafında onun kötülüğünü isteyen düşmanları var şeklinde yorumlanır. Bu düşmanlar en yakınlarda olabileceği gibi uzak kişilerde olabilir. Rüyasında elbisesi üzerinde solucan gören kişinin, büyük bir itibar göreceğine yorulur. Rüyada yeşil solucan gören bir erkeğin ise iyi niyetli merhametli bir bayanla evleneceği şeklinde yorumlanır.

Özet
Rüyada Solucan Görmek
Rüya Tabiri Adı
Rüyada Solucan Görmek
Rüya Tabiri
Solucan ve bu tür canlılar mala, geçindirmekle yükümlü kişilere veya nefret edilen herhangi bir şeye yorulur. Rüyada solucan görmek, etrafta kötülüğünüzü isteyenlerin olduğunu gösterir.
Yazar
Yayıncı
suyaanlat.com
Yayıncı Logo

20 thoughts on “Rüyada Solucan Görmek”

 1. Merhabalar bende istihare namazımı kıldım ve uyudum rüyamda mememden yeşil solucan çıkması ne anlama gelmektedir?? Ve mememin başka notalarından kurt çıkması

 2. Rüyamda sırtımdan tam ense arkasından önce küçük solucanlar çıkarıp attım .
  Daha sonra o solucanları ciiarrttigim yerde oyuk gibi delik oldu yara oldu .
  Doktora gittim sirtimin içinden gezen kocaman bı solucan cikattilar.
  Yüz üstü yatmak zorunda kaldım.
  Çok zor bı geceydi.:(

 3. Mrb annemin bana bir poset solucan verdiğini gördüm pazarı açtığında 3 tanesi vücuduma girdi dışarıdan belliboluyordu nerede olduklarını ve ben ve yengem yardımı ilere vicidumdakiii sivilce yerlerinden çıkmalarını sağlayıp tutup tutup suya artik onlariii igrectiii gercektenn etkilendim forumlarsanız sevinirim..

 4. merhaba ben,rüyada kardeşlerimin çok sevdiği bir solucan vardi ben bu solucanla oynuyordum bi ara bıraktım ve o solucan toprağin altına girdi bi ara baktım bir sürü solucan vardı toprağin altında.Sonra bu solucanlar topragın altında yanmıştı ben çok üzüldüm kardeşlerimin solucanını arıyordum belki ona bir sey olmamiştır diye.

 5. Merhaba ruyamda isaret parmagimda 3 kucuk delik vardi agriyo gibiydi daha sonra anneme giderek masanin uzerine sallayarak bir suru koyu kirmizi solucanin dustugunu gordum parmagimi salladikca dusuyor hafifliyordum sanki ama cok korkmuyodum cikmasi icin salliyordum parmagimi ne anlama geliyor kafam cok karisti simdiden tesekkurler

 6. Merhaba rüyamda abimin yüzünden küçük görünen ama yüzün içinden çukur açmış kocaman bir solucan çıkardığımı gördüm ne anlama geliyor acaba öğrenebilir miyim

  1. Merhaba bu rüya, aile içerisinde dayanışma göstermenizi gerektirecek bir çeşit sorun yaşayacağınızı bu sorunu halledeceğinize ancak etkilerinin bir süre daha yaşantınızda yer alacağına delalet eder.

 7. Merhaba.. Rüyamda gözümün içine büyük solucan kaçtı ve babama çıkartmaya çalıştım çıkaramadık. Balık gibiydi büyük. Birde Rüyam çok kalabalıktı karışıktı.

  1. Rüyada solucan düşmanınız ile yaşayacağınız tartışmaya delalet eder. Ailenizin her konuda arkanızda olduğunu bilmelisiniz ancak sizi sevmeyen insanlar çevrenizde dolanmakta.

 8. Birsen Koçyiğit

  Duvarda büyük bir solucan vardı yanımda bir kişi ile birlikte gittik ve beni kovalamaya başladı ve yere düştüm tam beni yakaladı dediğim an çok sevdiğim kişilerden biri bunu üzerine bir kova kapatarak yakalamıştı

  1. Merhaba Birsen Hanım, bu rüya çevrenizde sizi sevmeyen kimselere işaret eder. Bu kişiler ellerinde olsa size zarar verirler ancak o kadar güçlü değiller. Sizi seven arkadaşlarınız ise her daim arkanızda ve sizi kolluyorlar anlamını taşır. Bu kimselerle iyi ilişkilerinizi sürdürmelisiniz.

 9. Scienceteacher

  Merhabalar rüyamda bir sürü küme küme renkli renkli solucanlar kitaplarımın içinden dökülüyordu. Önce kendim bir tanesini peçeteye koydum. Sonra baktım olmuyor . Annemi çağırıyordum

  1. Merhaba, bu rüya sevmediğiniz kişiler ile yaşayacağınız ya da yaşadığınız bir tartışmayı işaret ediyor. Kitaplarınızın arasındaki kurtlar bu kişilerin okulunuzda olduğunu haber veriyor. Bu kişilerle olan iletişimi kesmenizde ve konuyu aileniz ile paylaşmanızda fayda olduğunu ifade ediyor.

 10. Rüyamda bulgur pilavının içinden solucana benzeyen bişey farkediyoruz. Kız kardeşim tabağı kaşıkla sıyırdıkca uzun kuyruklu bir şey çıkmaya başlıyor en sonunda kafasıda şahmarana benzeyen bişey çıkıyor. Yorumlarsan sevinirim.

  1. Merhaba Funda Hanım, bu rüya bir hastalığı işaret etmektedir. Yine zayıf durumunuzdan yararlanmak isteyen düşmanların varlığını da haber verir.

 11. Merhaba
  Ruyamda,dedemlerin avlusunun icini baya bi kazmislar yigmislar.
  Topraklarin aralarindan baya bi solucanlar cikiyordu,normaldende kalinlardi.
  belediyeyi cagirsalarda sunlari goturseler diyorum.
  Acaba nedir bu.
  Tesekkur ederim..

  1. Merhaba zen, rüyada solucan kişinin üzerinde görünüyor ise bu itibar kazanmaya delaler eder. Bu kişi işinde ya da çevresinde saygı görür.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.