Rüyada Soğan Görmek

Rüyada soğan görmek, gözyaşlarını, anıları, kıskançları ve iki yüzlüleri sembolize eder.


Bir rüyada soğan görmek dolaylı bilgi, tutarsız davranışlar ve ekonomik olmayan harcamalar ile aşılan gelir anlamına gelmektedir.

Rüyada Soğan Görmek ile Alakalı Diğer Detaylar

Rüyada soğan yemek çevrendeki insanların senin hakkında konuştuklarını öğreneceğin anlamını taşımaktadır. Bu iki yüzlü davranışa çok üzüleceksiniz. Aynı zamanda arkandan konuştukları konunun da doğru olmadığının farkına varacak, doğrusunu ispat etmek için mücadele vereceksin.

Rüyada Soğan Dikmek

Rüyada kendinizin veya bir başkasının soğan diktiğini görmek, çevrenizdekilerin sizi her zaman sorunlara farklı tepkiler verdiğiniz için tutarsız olarak tanımaya başladıklarına işaret eder. Sorunlara bakış açınız yanlış anlaşılmakta ve çevrenizce ön yargılı hareketlere maruz kalmaktasınız.

Rüyada Soğan Toplamak

Rüyada topraktan soğan topladığınızı görürseniz hayalinizin büyük bir kısmımın gerçekleşeceğine delalet eder. Rüyanızda soğanları toplarken toprakları da beraberinde geliyorsa rüyalarınızın gerçekleşmesiyle birlikte hep yanınızda olacak sadık arkadaşlara sahip olacaksınız anlamına gelmektedir. Bu arkadaşlarınız size hiç sırt çevirmeyecek ve hep destek olacaklardır.

Rüyada Yeşil Soğan Görmek

Rüyada yeşil soğan görmek para ve mülke işaret eder. Hayallerinizin gerçekleşmesi söz konusu. Refaha erişiyorsunuz. Hayallerinize ulaşmak için attığınız adımlardan ilerlemeye devam edin.

Rüyada Birden Fazla Soğan Görmek

Rüyada birden fazla soğan görmek, soğanı gördüğün yerden bolluk bereketin olacağına rivayet eder. Karşınıza çok fazla fırsat çıkacak ve hepsini değerlendireceksiniz. Bunun karşılığında çok fazla altın ve para sahibi olacaksınız.

Rüyada Soğan Kesmek

Rüyada soğan kesmek veya dilimlemek sizin hakkınızdaki kötü ifadeleri dinlemek istemediğinize işaret eder. Hakkınızda ciddi suçlamalarda bulunacak bir yakınınızın ifadeleri sizi mutsuz edecek.


Rüyada Bahçede Soğan Görmek

Rüyada bahçede soğan görmek sizi yanlış yönlendiren birden fazla arkadaşınızın olduğuna işaret eder. Kıskançlık sebebiyle hareket etmektedirler. İşinize veyahut ilişkinize gıpta ile bakanlar kötü insanlar mevcut olup sizi rahatsız edeceklerdir.

Rüyada Soğan Atmak

Rüyada soğan atmak paranızı ekonomik olmayan bir şekilde harcayacaksınız anlamına gelmektedir. Daha önemli işler için o paraya ihtiyaç duyacak fakat karşılığını bulamayacaksınız.

Rüyada Soğan Satın Almak

Rüyada soğan satın almak aileniz içerisindeki bir kişinin lüks masraflarından dolayı tüm ailenin etkileneceğine işaret etmektedir. Tüm ailenin servetine, mal varlığına ciddi şekilde zarar verecek olup uyarı niteliğinde sayılmaktadır.