Rüyada Siyah Köpek Görmek

Rüyada siyah köpek görmek, hayatınızda kötü bir olayın vuku bulacağı anlamını taşımaktadır.Köpekler gerçek hayatta dost canlısı olsalar da rüyada ters anlam taşımaktadırlar. Bununla birlikte rüyada gördüğünüz siyah köpeğin tavırları da o rüyanın anlamını değiştirmektedir.

Rüyada Siyah Köpek Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada gördüğünüz siyah köpek agresif ve saldırgansa hayatınızda sizi altüst edecek son derece üzücü bir olay gerçekleşecek anlamını taşır fakat bu hemen gerçekleşeceği anlamına gelmez.
Ayrıca da bu durum sizin değil yakın çevrenizdeki birinin başına da gelebilir.

Rivayet edilen bu kötü olaydan nasıl etkileneceğiniz kesin olmamakla birlikte hiç hasar almadan da atlatabilirsiniz. Ama bu çok düşük bir ihtimaldir. Yakın zamanda hayatınızda bir şeylerin ters gideceği bakidir. Ve bu his uzun süre sizi terk etmeyecektir.

Yakınınızda sevdiğiniz ve yakın zamanda tehlikeli bir hareket yapmasından şüphelendiğiniz birisi var mı? Çünkü rüyada siyah köpek görmek endişelerinizi ifade eder.  Siz veya çevrenizdeki o kişinin son derece huzursuz hissettiğiniz bir şeyi yapmak üzere olduğuna işarettir.Eğer bu durum meşru olarak tehlikeli bir şey ise muhakkak engel olmanız gerekmektedir. Bu vuku bulacak olaya siz sebebiyet verecekseniz kendinize hâkim olmanız ve çevrenizdekilerin iyilik ve sağlığını düşünmeniz gerekmektedir. Yaptığınız olay sadece sizi değil çevrenizdeki herkesi etkileyecek ve dönüşü olmayan bir yola götürecektir.

Attığınız her adıma dikkat etmeli ve gaza gelmemelisiniz. Vuku bulacak olaya sebebiyet verecek kişi yakım çevrenizden biri ise ve siz biliyorsanız vazgeçirmek için elinizden gelen her şeyi yapmalısınız.

Sadece konuşmanın yetmediğini görecek farklı aksiyonlar almanız gerektiğini hissedeceksiniz. Almanız da gerekecek çünkü direnç göstermezseniz engel olamazsınız. Hislerinizi karşı tarafa açın, olayın kötü taraflarını anlatmaya çalışın ve karşınızdaki kişiyi vazgeçirin.

Rüyada Siyah Bir Köpek Olmak

Rüyada siyah bir köpek olduğunuzu görmek, başkalarına tehlike getirdiğinizi düşündüğünüze işarettir. Bir grup içerisindeki varlığınızın başkalarına zarar verdiği düşüncesi içerisindesiniz. Karşılaştığınız ufak tefek durumlar size bunun üzerinde olumsuz düşünmeye itmiş olabilir.

Bu konuda endişelenmeniz ve onların iyiliğini düşünmeniz takdir edilmelidir çünkü çoğu insan etrafındakilere zarar verdiğinin farkına varamaz. Başkaları üzerindeki olumsuz etkinin farkına varılması iyileşmenin ilk adımıdır.


Rüyada Dost Bir Siyah Köpek Görmek

Rüyada dost bir siyah köpek görmek, etrafınızda negatif olan şeylerin ayırdına vardığınız ve kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Etrafınızda ve dünyada vuku bulan olayların ve insanların farkına varıyor ve onları bu şekilde kabul ediyorsunuz. Bu yapılması zor olan bir durumdur ve dünyanın çaresizliğini fark ettiğiniz bir olgunluk seviyesine ulaştığınızın göstergesidir.

Referanslar

Dream Moods – Black Dog Dream Interpretation

Go To Horoscope – Dream Dictionary Black Dog

Dream Stop – The Ultimate Guide To Dog Dreams and Meanings