Rüyada Siyah Görmek

Rüyalarda renk görmek, görülen renge göre yorumlanabilir.Kimi renk ahlakın iyiliğine kimisi ise şiddete, umuda ya da mutluluğa yorumlanırken rüyada siyah görmek ise varlığa, dünya malına yorumlanabilir. Siyah giymenin başka bir yorumu ise kalp katılığıdır.

Rüyada Siyah Renk Ne Anlama Gelir

Rüyada siyah renk, gecenin rengidir ve ışığın yokluğuyla bağlantılı olduğu için bizi karanlıkta göremeyebileceğimiz ya da başa çıkamayacağımız şeyle (bilinçaltında karanlıkta kalmak) uyarmaktadır. Bu rüya birtakım tehditler veya bilinmeyen, gizli veya kaçınılmış olanları içerecektir. Dolayısıyla bu, gömülmüş olan ve bilinçsiz kalan gizli korkularınız veya geçmişinizdeki acılar ile ilgilidir.

Bazı durumlarda da rüyada siyah renk ölüm ve hastalık rengidir. Siyah kötü olduğumuzu, yani kendinizin kabul edilmemiş tarafını, doğanın başkalarının görmesini istemediğiniz parçaları ve kendiniz bile kabul etmeyi istemediğinizi tasvir edebilir. Aynı zamanda depresyonu, içinizde yoksa bile dışarıdan gelen bir etkiyi gösterebilir.

Buna gizlilik duyguları, korktuğumuz şeyler ve ölümle ilgili duygular dahildir. Duygularınızla yüzleşmekten kaçınmak isteyebilirsiniz fakat nihayetinde karşı karşıya kalmaz zorunda kalacaksınız. Siyah rengi bazen dünyevi, yaşam kaynağı ve büyümenin kaynağını da gösterir.

Rüyada Siyah Renk Giyinmek

Rüyada siyah renk giyinmek, genellikle gizli duygulara ve cinselliğe işaret eder. Birine karşı aşırı duygular besleyebilir ve o kişiye açılmakta sorun yaşayabilirsiniz. Bu durumun yasak aşka dönüşmesi durumu ihtimaller dahilindedir ve imkânsız düşündüğünüz ilişki birden yasak bir ilişkiye dönüşebilir.

Bu durum sizin ve karşı taraf için oldukça yıpratıcı olacaktır. Çevrenize karşı itibarınızı zedelemesi kuvvetle muhtemeldir. Bu rüyanın uyarıcı anlam taşıdığını unutmamak gerekir. Bu duruma düşmeden önce yaşayacağınız olumsuz durumları öngörebilirseniz zarar almayacaksınız.


Rüyada Siyah Çarşaflarda Uyumak

Rüyada siyah çarşaflarda uyumak, hayatınızın gidişatından memnun olmadığınız anlamını taşımaktadır. Aynı zamanda kendinizde bu durumu düzeltme gücünü dahi bulamıyordunuz. Kalabalık içinde kendinizi gizleme, sanki yokmuşçasına erimek istiyorsunuz.

Bu durum ve hissiyatınız devam edersen depresyon kaçınılmaz olacak ve kendinizi toparlamanız uzun zaman alacaktır. Sürekli bıkkın ve silik haliniz sizi çevrenizden tamamen uzaklaştıracak bir süre sonra tamamen yalnız kalmanıza sebep olacaktır.

Rüyada Duvarları Siyaha Boyamak

Rüyada duvarları siyaha boyamak, yaşadığınız üst üste olumsuz durumlar sizin günlük yaşantınızdan zevk alamaz hale gelmenize sebep olmuş olabilir ve bir süre zarfında kendi içinize kapanma istediğiyle yaşayabilirsiniz. Ailenizden destek alabilir sıkıntılarınızı sizi seven kişilerle paylaşabilirsiniz. Bu durumun paylaştıkça hafiflediği fark edeceksiniz.

Rüyada Yüzünüzü Siyaha Boyamak

Rüyada yüzünüzü siyaha boyamak, karanlık bir sırrı sakladığınıza işaret etmektedir. Bu yüzden karşınızdaki kişiye iki yüzlü davranabilir ve çıkarınız yüzünden kötü eylemler gerçekleştirmekten çekinmeyebilirsiniz.

Bu olumsuz düşünce ve tavırlarınızla yakın zamanda çok sevdiğiniz birisine zarar verebilirsiniz. Bu durum o kişinin hayatınızdan tamamen çıkmasına sebep olabilir. Büyük pişmanlık hissedeceksiniz.Referanslar

Sleep Culture – Black Dream Interpretation