Rüyada Siyah Fare Görmek

Rüyada siyah fare görmek, güvenilmemesi gereken bir kişinin varlığına, ya da sizde var olan kötü bir özelliğe yorumlanmaktadır.Yalan söylemeye meyilli bir kişiliğiniz olabilir. Nezaketsiz davranışlar sergileyerek çevrenizdeki kişilerin kalbini kırabilirsiniz. Bununla birlikte buradaki mevzu bahis kişi siz değil de yakın çevrenizdeki bir kişi de olabilir. Bu rüya aynı zamanda size yakın olan arkadaşlarınızdan birinin gizli düşmanınız olduğu haberini de vermektedir. Çevrenizdeki güvendiğiniz kişilere karşı dikkatli olmanız sizin yararınıza olacaktır.

Rüyada Siyah Fare Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada birden fazla siyah fare görmek, kalabalık bir grup içerisinde size karşı dürüst olmayan bir kişinin varlığının uyarıcı anlamını içermektedir. Bu kalabalık ortam yakın arkadaş çevreniz, iş ortamınız hatta aile çevreniz bile olabilir.

Bu yakın topluluk içerisinde kötü niyetli kişinin size olan niyetlerinin çok farkında olmayabilirsiniz. Bu nedenle farkında olmadan sinsice alacağınız kötü darbeler sizin ilk başta dikkatinizi çekmese bile fazlasıyla zarar verici olabilir, dikkatli olmanız gerekmektedir.

Rüyada Ölü Siyah Fare Görmek

Rüyada ölü siyah fare görmek, gerçek hayatta endişe ve yakın çevrenizdeki birine karşı hissedeceğiniz kaybetbe korkusuna işaret etmektedir. Aynı zamanda bu rüya yeni başlangıçlar anlamına da gelebilmektedir. Kötü giden işlerinizi onlandırmak isteyebilir ve bununla birlikte karşınıza çıkacak yeni fırsatları değerlendirmek isteyebilirsiniz. Yaşayacağınız bu bitiş sizin için kötü değil olumlu sonuçlar doğuracak anlamına gelmektedir.


Rüyada Sizi Kovalayan Siyah Fare Görmek

Rüyada sizi kovalayan siyah fare görmek, gerçek hayatta yaşayabileceğiniz bazı talihsizliklerin habercisidir. Fakat bu talihsizlikleri öngörüp çaresizliğe düşmeden de kurtulmanız mümkündür. Çevrenizin dediklerine kulak asmamanız ve nasıl hissediyor ve istiyorsanız o şekilde hareket etmeniz sizin yararınıza olacaktır. Sizi yanlış yönlendirmelerine izin vermemeniz karşılaşacağınız talihsizliklerden kurtulmanıza yardımcı olacak anlamına gelmektedir.

Rüyada Saldıran Siyah Fare Görmek

Rüyada saldıran siyah fare görmek, ihanete uğrayacağınızın haberini vermektedir. Aldatmayla karşılaşabilir ve çok fazla acı çekebilirsiniz. Hayatınızda çok fazla güvendiğiniz bu kişinin sizi ihanete uğratmasını uzunca bir süre hazmedemeyebilirsiniz.

Bu nedenle bu kişi ile büyük bir kavgaya tutuşabilir ve mahkemelik olabilir, hakkınızı dava yoluyla arama yoluna gidebilirsiniz. Bu süreçte fazlasıyla yorulmanız ve ruhsal yönden çökmeniz söz konusu olabilir. Ailenizin size yardım tekliflerini kabul etmeniz yararınıza olacak anlamına gelmektedir.

Rüyada Siyah Fare Yakaladığınızı Görmek

Rüyada siyah fare yakaladığınızı görmek, bu rüya diğerlerine nazaran olumlu anlam içermektedir ve şans anlamına gelir. yaşadığınız ya da yaşayacağınız kaygıların sebebini çözecek ve sıkıntılarınızı sona erdireceksiniz demektir. Yaşantınızda ya iş yerinizde size zorluk kuran kişilerin üzerinde kontrol sahibi olmaya başlayabilir ve onların sizdeki kötü etkilerini yok edebilirsiniz.