Rüyada Sıtma Nöbeti

Rüyada sıtma nöbeti, gerçek hayatta yaşadığınız hastalıklı bir durumu sembolize edebilir.Sıtma nöbeti ile birlikte titrediğini görmek, bazı fiziksel bozukluklardan muzdarip olacağınızı ve kendi meselelerinizin inişli çıkışlı görüşlerinin sizi teslim olmanın sınırlarına götürebileceğini ifade eder. Bir başkasının sıtma nöbeti geçirmesi, başkalarına karşı büyük kayıtsızlığınız nedeniyle insanları rahatsız edeceğiniz anlamına gelir.

Rüyada Sıtma Nöbeti Ne Anlama Gelir

Rüyada sıtma nöbeti, bedensel bir rahatsızlık mustarip olacağınız yönünde uyarıcı anlam taşımaktadır. Doğayla ve hayatla olan dengeyi yitirdiğinizi düşünmenize işaret eder.   Bu dengeyi yitirdiğiniz an itibariyle hayatta başarısız olacağım korkusuyla yüzleşmeye başlayacak ve yaptığınız her şey de yaşadığınız korku sizin zevk almanızı etkileyecektir. Unutmayın ki hayatın bütünüyle birlik ve denge içerisindesiniz ve emin ellerdesiniz.

Rüyada Sıtma Nöbeti Geçirmek

Rüyada sıtma nöbeti geçirmek, çevrenizdeki sizin hakkınızda konuşulanları çok kafa taktığınıza yorumlanır. Her ne kadar siz düzgün ve başarılı hareket etmeye, yaşamaya çalışsanız da etrafınızda sizin kötülüğünüzü isteyen birileri mutlaka çıkacaktır.

Söylenilenler sizin yaşam kalitenizi düşürmemelidir. Yakın zamanda güveninizi sarsacak bir durumun vuku bulması muhtemeldir. Eğer çok kafaya takmaz ve günlük rutin yaşantınıza devam ederseniz bir süre sonra bu olumsuz durumun ortadan sorunsuzca kalktığını göreceksiniz.


Rüyada Sıtma Nöbeti Geçiren Başka Birisini Görmek

Rüyada sıtma nöbeti geçiren başka birisini görmek, başkalarının size olan ilgisizliğinden ve bazı durumlarda merhamet eksikliğinden rahatsız olacaksınız anlamına gelmektedir. Sürekli ilgi ve alaka bekleyen bir yapınız var. Bu nedenle çevrenizdeki kişilerin ilgi odağı olamadığınız zaman mutsuz oluyorsunuz.

Bununla birlikte yakın zamanda gerçekten ilgi beklediğiniz bir zamanda karşılaşacağınız olumsuz bir tepki daha fazla üzülmenize sebebiyet verecektir. Siz kişilik itibari ile etrafınızdakileri kırmamak için maksimum çaba sarf eden bir yapıya sahipsiniz.

Karşınızda her kim var ise talep ve isteklerini yerine getirmek için çaba sarf ediyor ve muhakkak başarıyorsunuz. Fakat etrafınızdaki her insanım aynı kişilik yapısına sahip olmasını beklemek çok yanlış. Bu durum sizin sürekli beklenti halinde olmanızı tetikliyor ve gerçekleşmedi zaman da derin bir üzüntü yaşamamıza sebep oluyor.

Rüyada Aileden Birinin Sıtma Nöbeti Geçirdiğini Görmek

Rüyada aileden birinin sıtma nöbeti geçirdiğini görmek, Aile içinde yakın bir zamanda yardıma muhtaç birisi olacak anlamına gelmektedir. Bu kişi için tüm iyi niyetinizle tüm yapabileceklerinizi ortaya serecek ve seferber olacaksınız. Tüm aileyi de aynı zamanda teşvik edecek ve sıkıntının üstesinden gelmek için çok çabalayacaksınız.

Emekleriniz fayda edecek ve sıkıntılı durumun atlatılmasında büyük rol oynayacaksınız. Tüm aileyi bir arada tutma ve sıkıntıları aşma yönünde çok çaba sarf ediyorsunuz. Bir süre sonra bu durum sizin gerçekten yorulmanıza sebep olacaktır. Böyle durumlarda bırakın ailenin diğer fertleri de çaba sarf etsin ve değerinizi anlasın.