Rüyada Sinek Görmek

Rüyada sinek görmek, kötü niyetli bir kişiye, geçici hastalığa ve gerçeklerle yüzleşmeye işaret etmektedir.


Rüyada Sinek Görmek Ne Anlama Gelir

Gerçek hayatta işlerinizi yapmanıza engel olan fakat geçici bir hastalıktan mustarip olmanız söz konusu olabilir. Çevrenizden sıkıcı ifadeler duyabilirsiniz ve bununla birlikte aynı zamanda size zarar vermek isteyen bir düşman ile mücadele etmek durumunda kalabilirsiniz. Bu süreçte fazlasıyla yorulabilir, kendinizi manevi anlamda huzursuz hissedebilirsiniz. Huzurunuzu bozmaya çalışan ya da çalışacak birtakım kişiler emellerine ulaşabilir ve siz kendinizde mücadele edebilecek gücü bile bulamayabilirsiniz. Fakat artık silkelenmeli ve kendi iyiliğiniz için karşınızdaki her kim ise mücadele edebilmelisiniz çünkü baş etmeye çalıştığınız ya da çalışacağınız sorunlar aşılması güç şeyler olmayacaktır.

 Rüyada Ev İçinde Sinek Görmek

Rüyada ev içinde sinek görmek, haneniz içerisindeki aile fertlerini hedef alan yakın çevrenizdeki bir düşmanı ifade etmektedir. Bu düşmanın kim olduğunu henüz anlamamış olabilirsiniz fakat çevrenizdeki kendinizle ilgili dedikoduları duydukça kim olduğunu anlamak için çaba sarf etmeye başlayabilirsiniz. Bu kişinin size ciddi bir zararı dokunmadan öğrenmeli ve kendinizi korumak için gerekli aksiyonları alabilmelisiniz.


 Rüyada Sinek Öldürdüğünüzü Görmek

Rüyada sinek öldürdüğünüzü görmek, kariyerinizde ve özel hayatınızda başarılarınız nedeniyle düşmanlarınızın sizden korkacağı anlamına gelmektedir. Sizin gardınızı düşürebilmek için küçük birkaç hamle yapmış ve başarısız olmuş olabilirler. Daha büyük bir hamle yaparak sizi alt etmeden önce daha fazla bilgi ve koz elde etmek için uğraşabilirler. Fakat sizin dirençli yapınız buna mâni olacaktır. Sineği öldürdüğünüzde kan görürseniz eğer bu rüya düşmanlarınızın sizin üstünlüğünüzü kabul ettiği ya da edeceği anlamına gelir.

 Rüyada Ölü Sinek Görmek

Rüyada ölü sinek görmek, yanlış bir şekilde suçladığınız bir kişiyle yüz yüze geleceğiniz anlamına gelmektedir. Geçmiş zamanda karşınızdaki kişi hiç hak etmemiş olsa bile sizin kötü suçlamalarınıza maruz kalmış olabilir ve bu nedenle çevresindeki kişilerce dışlanmış ve şehir ya da ülke değiştirmek durumunda kalmış olabilir. Yıllar sonra bu kişi tekrar karşınıza çıkabilir ve yıllar önceki insafsız davranışınız yüzünden sizden hesap sormak isteyebilir. Tatsız durumlarla karşılaşabileceğinizi unutmamanız gerekmektedir.

Rüyada Birçok Ölü Sinek Görmek

Rüyada birçok ölü sinek görmek, ikili ilişkilerinizde pişman olacağınız hal ve hareketler sergileyeceğiniz anlamına gelmektedir. Bir süre fark edilmeyeceğini düşünebilir ve yaptığınız şeyi devam ettirebilirsiniz. Bu olumsuz hareketleriniz neticesinde büyük pişmanlık duyabilir, sevdiğiniz kişiyi kaybetme raddesine gelebilir ve telafi edebilmek için uğraşabilirsiniz.

Rüyada Üzerinize Konan Sinek Görmek

Rüyada üzerinize konan sinek görmek, düşmanınız olduğunu bilmeden bir kişiye önemli bir sırrınızı vereceksiniz anlamına gelmektedir. Bu kişinin sizinle iyi niyetli bir şekilde arkadaş olduğunu düşünebilir ve samimiyetinizden kaynaklı kendinizle ilgili sırlarınızı anlatabilirsiniz. Bu kişinin kötü düşünceleri yüzünden bu sırlar sizin aleyhinize kullanılabilir ve sizi fazlasıyla üzebilir.