Rüyada Silah Görmek

Rüyada silah görmek genellikle korku, kızgınlık ve saldırganlığı sembolize eder.Yine silah gücün ve kontrolü elde tutmak istemenin simgesidir. Bu rüya kendinizi birşeylerden korumak istediğinize yorumlanabilir. Rüyasında silah taşıyan kimse olaylara karşı kontrolünü kaybetmek istemiyordur. Rüyada silah görmek saygınlık kazanmaya, güç sahibi olmaya da yorumlanır.

Sağlık problemlerinin üstesinden gelmeye, kurtuluşa delalet eder. Tehlikelerden korunmaya alamettir.

Rüyada Silah Görmek

Rüyada silah kullandığını gören kimsenin suçlanacağı bir olay yaşanır. Rüyada silah taşımak ise kötülük ve tehlikelerden korunmaya delalettir. Rüyada bir silahın hediye edilmesi iyi bir işe girişmeye ve burada yükselmeye delalet eder. Zenginliğe ve yeni bir eve alamet olur. Yine bu rüya hayırlı bir evladın olacağına tabir edilir.

Rüyada Silahla Vurulmak

Rüyada silahla vurulmak yaşayacağınız tartışmalara yorumlanır. Bu rüya mağdur olmaya hedef gösterilmeye delalet eder. Kötü bir kimseden zarar görmeye delalettir.

Yine rüyada silah ile vurulduğunu görmek sizi utandıran bir karar vermeye delalet eder. Bu kötü karar neticesinde zarar görürsünüz.

Yine bu rüya çevrenizden birinin zarar görmeniz için gizlice uğraştığına delalettir. Rüyada silahla vurulmak sizi kontrol etmek isteyen insanların varlığına ve yaşayacağınız bir tartışmayı kaybetmeye yorumlanır.Rüyada Silah Sesi Duymak

Rüyada silah sesi duymak iş hayatında saygınlığınızın artacağına delalet eder. Yine birçok kimseye ekmek kapısı olmaya, yardım etmeye yorumlanır. Bu rüya güzel bir ilişki yaşamaya ve huzurlu bir hayat sürmeye delalettir.

Rüyada kötü kişilerin elinde silah görmek kontrolünüzden çıkacak olaylar neticesinde korku dolu günler yaşayacağınıza yorumlanır. Yine bu rüya üzerinizde kontrol sahibi olan bir kimsenin varlığına delalettir. İyi kişilerin elindeki silah ise doğru kararlar alacağınıza yorumlanır.

Rüyada birine silah sıkıldığını görmek karar vermeniz gerektiğine yorumlanır. Değişimin gerçekleşeceğine ve sizin için çalışan insanları kırmaya delalet eder. Yine rüyada birine silah sıkıldığını görmek dilediğiniz şeyin önünde engeller olduğuna ve kasıtlı olarak engellendiğinize delalettir. Bu rüya çevrenizdekilerin sizin kötülüğünüze çalıştığını ifade eder.

Rüyada Silah Sıkmak

Rüyada silah sıkmak hoşunuza gitmeyecek bir işe karışacağınıza delalettir. İftiraya uğramaya delalet eder.

Rüyada silahı doldurmak ise öfkenizin kontrolden çıktığına ve dikkat etmeniz gerektiğine dair bir uyarıdır. Yine rüyada silahı doldurduğunu görmek doğru karar vermeniz gereken bir döneme girdiğinize alamet eder.

Bir başka kimsenin elindeki silahı doldurması direnç ile karşılaşacağınız bazı durumların gerçekleşeceğine delalettir. Rüyada kötü bir insanı silah ile vurduğunu görmek negatif duygulardan kurtulmaya işaret etmektedir. İyi bir insana silah sıkmak ise kendinizi kötü duygulara bıraktığınıza delalet eder. Kötü duyguların sizi sardığını gösterir. Rüyada silah taşımak kaza ve belaya karşı tetikte olmaya delalettir.Rüyada Silahla Ateş Etmek

Silah ile birini vurmak o kişiye karşı saldırgan tavırlar sergilemeye delalet eder. Yine o kişiyi suçladığınız anlamını taşır. Rüyada silahla ateş etmek karar vermeniz gereken bir olay olduğuna ve bu kararın hayatınızı büyük ölçüde etkileyeceğine delalettir.

Bir silahın ateş almadığını görmek ise güçsüz hissettiğinizi anlatır. Bu rüya yaklaşımınızı değiştirmeniz gerektiğine işaret eder. Yine arızalı bir silah cinsel yönden kuvvetli hissetmediğinize ve iktidarsızlığa yorumlanır. Rüyada silah saklamak duygularınızı ve öfkenizi bastırdığınıza delalet etmektedir.  Rüyada silahın tutukluk yaptığını görmek cesaretle atmanız gereken adımları atamayacağınıza yorumlanır.

Rüyada yanlışlıkla kendini vurmak hatalı kararlar neticesinde hayatınızın kötü bir yöne gideceğine yorumlanır. Yine bu rüya yeterince dikkat etmediğinize ve sorumluluk almadığınıza alamet eder.

Rüyada silahla öldürülmek ise sizi alt edecek bir düşmanın varlığına ve şaşıracağınız bir haber almaya delalettir. Silahın ateşlendiğini ancak sizi ıskaladığını görmek ise sizi kontrol etmek isteyen insanların amaçlarına ulaşamayacaklarına delalettir.

Rüyada silahın ateş aldığını görmek beklenmedik bir zarara uğrayacağınıza. Size yardım eden bir kimsenin ihanetine uğramaya delalet eder. Yapılacak kolay bir işten başarısız olarak ayrılmaya delalet eder.