Rüyada Sigara Tiryakisi Olduğunu Görmek

Rüyada sigara tiryakisi olduğunu görmek, artık bir durumun kontrolünüz altında olmadığını gösterir.Bu rüya gücünüzü teslim ettiğinize ve eylemlerinizin sorumluluğunu inkâr ettiğinize delalet eder. Aynı zamanda korkuyu, düşük öz saygıyı ve kendinize güvensizliği sembolize eder.

Rüyada Sigara Tiryakisi Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada sigara tiryakisi olmak, sigara görmek genel anlamda güç kazanmaya, eşinizden ve arkadaşlarınızdan güç ve destek aldığınıza ya da alacağınıza işarettir. Fakat rüyada sigara tiryakisi olmak olumsuz anlam içerir. Çünkü aileye bağımlı sürekli yardım bekleyen bir kişiliğe dönüştüğünüz konusunda uyarıcı anlam taşır.

Rüyada Sigara Tiryakisi Olmak

Rüyada sigara tiryakisi olmak, agresif ve sinirli durumlarınızın arttığına ve çevrenize de zararlar vermeye başladığınıza işaret eder. Ayrıca da ilişkiler bakımından kötü bir döneme gireceğinize işarettir. Kötü gidişatın tek sebebinin siz olduğunuzu unutmamanız gerekir. İletişim sıkıntısı çekebilir ve her şeyi karşı taraftan bekleyebilirsiniz.

Bu iletişim bozukluğu ve gereksiz sinir harbi yaratmakta size büyük zarar vermekte ve hayatınız olumsuz yönden etkilemektedir. Etrafınızca geçimsiz olarak nitelendirilmektesiniz. Halbuki öyle bir kişiliğe sahip değilsiniz. Son zamanlarda yaşadığınız birkaç olumsuz olay sizin dünyaya bakış açınızı değiştirmiş olabilir ve umutsuzluğa kapılmış olabilirsiniz. Daha öncesinde hayattan beklentiniz daha fazla idi fakat şimdi sıfır beklenti ile hayatınızı idame ettirmeye çalışıyorsunuz.


Rüyada Başkasını Sigara Tiryakisi Olarak Görmek

Rüyada başkasının sigara tiryakisi olarak görmek, maddi ve manevi destek aldığınız birisine atıfta bulunur. Zamanında yaptığınız bir yardımın geri dönüşünü beklemektesiniz fakat bu geri dönüş gerçekleşmeyecektir. Maddi olarak bir geri dönüş olmayacağı gibi manevi olarak da bu süreçte oldukça yıpranmanız mümkündür.

Verdiğiniz paranın geri dönüşü olacağını düşünüp plan yaptıysanız başarısız olmanız kuvvetle muhtemel. Bu parayı artık yok saymalı ve geleceğinize yönelik başka kaynaklar arayışına girmeli ya da yaratmalısınız. Siz kendi geleceğiniz için geriye dönük fayda beklemektense ileriye dönük yeni fayda yaratacak yeni kanallar bulabilecek çok büyük bir kapasiteye sahipsiniz. Onu kullanın.

Rüyada Sigara Tiryakiliğinden Kurtulmaya Çalışmak

Tekrar güç kazanmaya başladığınıza işarettir. Ailenizden ve eşinizden beklediğiniz destek gelebilir veya daha iyi arkadaşlıkların temelini atabilirsiniz. Kötü giden bir evlilik veya ilişki içerisindeyseniz içinde bulunduğunuz şu dönemde her şeyi düzeltebilir ve eskisinde daha iyi bir hale getirebilirsiniz.

Kendinize yaptığınız olumlu yatırımlar sizde büyük fark yaratmaya başlayacaktır. Bu yatırımlar kurs, özel ders veya terapi olabilir ve sonucundan çok memnun kalabilirsiniz. İş hayatında ise parlak bir gelecek sizi beklemekte. Eğer isterseniz ve gayret ederseniz aşamayacağınızı düşündüğünüz her şeyi aşmak ve gerçekleştirmek şansına sahipsiniz. Kendinize güvenmeli ve hayatınızı yoluna koyma yönünde adım atmayı istemelisiniz. Başarılı ve mutlu bir hayat sizi beklemektedir.