Rüyada Sigara İçmek

Rüyada sigara içmek dumanın da etkisi ile bir şeyleri gizlemeye çalıştığınızı ifade eder.


Bazı konular hakkında tedirgin olduğunuzu anlatır. Net olmayan konuların sizi yorduğunu simgeler. Rüyada sizin ya da bir başkasının sigara içmesi ayrı ayrı yorumlanır. Gerçek hayatta sigara içen biri iseniz bu rüya sigarayı bırakmanız gerektiğine dair bir uyarı olabilir.

Rüyanızdaki sigara dumanının koyu renkli olması gelecek problemlerin habercisidir. Açık renkli duman ise kısa süreli başarıyı müjdeler.

Rüyada Sigara İçmek Ne Anlama Gelir

Rüyada zevkle sigara içtiğini görmek huzur bulmaya ve birleşmeye delalet eder. Bu sizin yaşadığınız dünya ile daha uyumlu bir hale geldiğinizi anlatır. Sigaranın yasak olduğu bir yerde sigara içtiğini görmek size ait olmayan bir şeyi almaya ya da imkânsızı istediğinize yorumlanır.

Bir başkasının sigara içtiğini görmek beklenmedik anda alacağınız güzel habere delalettir. Sigara içmeyen birinin rüyada sigara içtiğini görmek bu kişilerin sizi kızdıracağına tabir olunur.

Rüyada sigara içmek duygularınızı bastırdığınızı da simgeler. Diğer kişilerin hayatınıza girmesine izin vermediğinize yalnızlığı sevdiğinize rivayet edilir. Rüyada sigarayı bırakmak ise gerçek hayatta da bıraktı iseniz sigarayı özlediğinizi ifade eder. Eski bir alışkanlığınızın hayatınızdan henüz çıkmadığını da gösterir.


Rüyada Sigara Almak

Rüyada sigara aldığını görmek ise kişinin hayatında meydana gelecek olan müjdeli değişimleri sembolize eder. Bu kimsenin tüm arzuları gerçekleşir. Rüyada sigara ikram eden kimse dileklerine kavuşur ikram edilen sigarayı yakan kimse amacına ulaşır. Ancak sigara ikram eden kimse dost görünümlü düşmandır dikkat etmek gerekir.

Rüyada sigarayı attığını gören kimse hüzün ve keder yaşar. Zorlukla üstesinden gelinecek bir olayın habercisidir. Bu kimse kendisine zararı olan arkadaşlarından uzaklaşır. Rüyada sigara dumanı görmek ise huzursuzluğun habercisidir.

Rüyada çok miktarda sigara içmek çok sayıda günah işlemeye tabir edilir. Sonrasında sigarayı bırakan kimse tövbe ederek günahlarından arınır. Rüyada sigara sardığını görmek ise kötü bir döneme girmeye işaret eder. Kısa süre üzüntü yaşamanın habercisidir. Rüyada görülen sigara izmariti yine kötü olayların habercisidir. İstenilen sonuçları alamamaya ve sonunda sigara izmariti gibi yere atılmaya delalet eder.