Rüyada Sevişmek

Rüyada sevişmek, kişinin kendisini iç dünyasını keşfetmeye başladığının işaretidir.Aynı zamanda bu tür rüyalar evlilik ve hayata bağlılık anlamını da içermektedir. Duygusal bağınızın geliştiği, başkası için hislerinizin yoğun olduğu anlamına gelir. Ayrıca da alternatif olarak bu rüya şaşırtıcı bir şekilde, kariyer değişikliği yaratmak ya da hayatınıza tamamen yeni bir yön vermek isteğinizle ilişkilendirilebilir. Bu rüya, iki insan arasındaki birliğin sembolüdür ve kendimizi sevgiyle ifade etme arzusunu sembolize eder.

Rüyada Sevişmek Ne Anlama Gelir

Rüyada kendi eşiniz ya da partnerinizle sevişmek, hayattaki gerçek mutluluğunuz ile bağlantılıdır. Aranızdaki duygusal bağın kuvvetine işaret eder. Mutluluk ve memnuniyeti ifade eder ve tecrübe keyifli ise bebek sahibi olabileceğinizin de müjdesini verebilir. Bu rüya gerçek hayatta ruh eşinizi bulduğunuzu ima eder.  Sahip olduğunuz ten uyumu sizi mutlu etmekte ve heyecanlandırmaktadır.

Rüyada Ünlü Biri İle Sevişmek

Rüyada ünlü biri ile sevişmek, işinizle ilgili sergilediğini performans ile iş çevrenizin dikkatini çektiğinize yorumlanmaktadır. Başarılı işler yaparak dikkat çekmektesiniz ve bu ilgiden oldukça memnunsunuz.

Rüyada Tanımadığınız Biriyle Sevişmek

Rüyada tanımadığınız biriyle sevişmek, Sevgi dolu bir ilişki kurmak için mücadele ettiğinizin göstergesidir. Duygusal zevkin yakın zamanda hayatınıza gireceğinin işaretidir. Gerçek hayatta çok yakında önemli biriyle tanışacaksınız. Bu kişi ile ilerleyen zamanlarda hayatınızı birleştirmek isteyebilir, evlilik düşünebilirsiniz.


Rüyada Abartılı Bir Şekilde Seviştiğinizi Görmek

Rüyada abartılı bir şekilde seviştiğinizi görmek, gerçek hayatta ilişkiniz ile ilgili bir durum hakkında suçlu hissettiğinizi ve bir şeyi sakladığınızı gösterir. Ayrıca bu rüya, yaşamdaki yeteneğinizin eksikliğini vurgular. Yaşamın gerçekçiliğinden kaçmaya çalıştığınızı gösterir ve ileri doğru yönelmek için sizi nelerin zorladığını bilmeniz gereklidir.

Rüyada Yüzünü Görmediğiniz Biriyle Sevişmek

Rüyada yüzünü görmediğiniz biriyle sevişmek, kariyer hedefleriniz ile ilgili anlam içermektedir. Gerçek hayatta isteklerini gerçekleştirebilmek için kendinizi harekete geçirecek eylemlere başvurmanız gerekmektedir.

Rüyada Eski Eşin Ya da Sevgilinle Seviştiğini Görmek

Rüyada eski eşin ya da sevgilinle seviştiğini görmek, geçmişten gelen, unutamadığınız hislerinizin olduğu anlamına gelir. Yaşadığınız ayrılığın sebebi siz olmayabilirsiniz ve bu sebeple hisleriniz henüz sönmemiş olabilir. Hala daha özlem duyuyor olabilir, o kişiyi arıyor olabilirsiniz. Bunun farkında olmasanız bile içsel olarak hala daha seviyorsunuz.

Rüyada Başkalarını Sevişirken İzlemek

Rüyada başkalarını sevişirken izlemek, cinsel anlamda bastırılamaz bir açlığa sahip olduğunuz anlamına gelmektedir. Bu durum sizi sevdiğiniz insanı aldatma raddesine getirebilir ve hatalı kararlar alıp eyleme geçmenize sebebiyet verebilir. Dürtülerini bastırmak konusunda daha hassas davranmalı ve ne kendinize ne de sevdiğiniz kişiye zarar verebilecek, üzecek ve pişmanlık hissettirecek hareketler yapmamalısınız. Unutmayın ki sonunda üzülen siz olacaksınız.Referanslar

Dreams Cloud – Sex Dream Meaning

Dream Moods – Sex Dream Interpretation